Şimdi Ara

Boku no Hero Academia (2016) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
8.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

2.sezon bitti mi yahu, yeni bölüm gelmedi horriblesubs da

1 hafta ara verildi. Yeni arc başlıyor. 25 bölüm olacak bu sezon.

• İlk sezon bitti güzel sayılır ikinci sezona başlayasım yok ana karakterin acaip ağlak olması yüzünden

En sevdiğim kısımlar eğitim kısımlarıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında ağladığı sahnelerde gülüyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Aslında ağladığı sahnelerde gülüyordum

Ben flashback ve ağlamaya başladığı yerde direkt ileri sarıyodum başladınmı sen ikinciye

• 14 serim var eş zamanlı ilerlettiğim o yüzden 2.sezonun bitmesini bekliyorum öyle başlarım
  • Yeni openingi hiç beğenmedim, şarkı hiç olmamış. Sınavlara kadar olacak gibi duruyor bu sezon, kamp başlamadan bitirecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tilqi_Gin -- 9 Temmuz 2017; 22:15:25 >
  • quote:

14 serim var eş zamanlı ilerlettiğim o yüzden 2.sezonun bitmesini bekliyorum öyle başlarım

Maşallah benimde 19 hava atmak gibi olmasında

• ilk sezonu bitirdim sıradan basit bir anime, niçin bu kadar övüldüğünü çözemedim
    klişe gaza getiren bir müziği var her bölümün sonuna bunu basıyorlar :D
    karakter olarakta tırt, one piece naruto gibi animelerinden esinlenilmiş,çizimleri normal dövüş sahneleri ise kaliteli ve gaza getirci
  • Torneol kullanıcısına yanıt
    Dostum kısa ve akıcı olduğundan,gerçekten seri kendisini sıkmadan izlettiriyor ana karakter konusunda bende biraz ikilemde kaldım doğru o konuda hak veriyorum

2.sezona daha başlayamadığımdan o konuda susuyorum :D
  • quote:

Dostum kısa ve akıcı olduğundan,gerçekten seri kendisini sıkmadan izlettiriyor ana karakter konusunda bende biraz ikilemde kaldım doğru o konuda hak veriyorum

2.sezona daha başlayamadığımdan o konuda susuyorum :D

2.sezona başlar mıyım kararsızım şuan da, ama 2.sezon 10.bölüm hakkında bilgi sahibiyim seriye başlamadan önce bu bölümün kalitesine bir kaç yerde denk geldim imdb puanı da bölüm olarakta çok yüksekti
  • Nedense tuhaf bir çekiciliği var, sanırım kendine has çizim tarzı yüzünden olsa gerek.
    Keşke OVAlar ve Sezon2 yi indirebilidğim kadar indirseydim. Yarıda kaldı seri.

Bu arada fark ettiniz mi ? Hikayenin anlatıcısı Yetişkin Midoriya, bize geçmişte çaylakken yaşadıklarını anlatıyor. Zaman ilerleyip şimdiki zamana varıldığında neler olacak acaba
  • Bu seri çok çok güzel. Animesini nasıl uyarladıkları gerçekten mükemmel çünkü müzikleri tamamen olması gerektiği gibi; sahnelerle uyuşuyor ve müthiş kaliteli, insanın tüylerini diken diken eden cinsten. En iyi shounenlerden biri olduğunu düşünüyorum çoktan, on yıldan daha fazla Naruto takip ettim ve beni gerçekten onun sardığı kadar sardı. Duygusal sahneleri de epey güzel, ayrıca ana karakteri epey seviyorum zekasıyla öne çıkıyor ve bir çok duyguyu içinde barındıran bir karakter.

Mangası mükemmel ötesidir aynı zamanda, anime edilmesi için sabırsızlandığım çok fazla sahne var ileride. Şu ana kadar görülenden çok daha kuvvetli çok daha yoğun sahneler var. Çizimleri animeden bile daha güzel bütçe sıkıntısı yok diye sanırım. Türkçeye de çevirmeye başlamışlar "Kahramanlık Akademim" adı altında, 3 cildi çıkmış ben de ilk defa manga aldım o da bu oldu.

Ben bu serinin ileride çok fazla rağbet göreceğini düşünüyorum ve büyük ihtimalle geleceğin one piece'i Naruto'su falan olacak.

• Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    One Piece çok çok uzak ihtimal mangasında ki derinlikten dolayı

Ama bu serinin en sevdiğim yanı izlerken seyir zevkini hiç düşürmemesi ve izleyici diğer bölümü merak ediyor

Bunun gibi serilere ihtiyaç var ben şuan mesela 2.sezonun bitmesini bekliyorum 1 günde tamamen izlemek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 3 Ağustos 2017; 11:20:53 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 10 Ağustos 2017; 17:6:56 >
  • Mangada en son 136. bölüme kadar okumuştum, epeydir merak ediyorum fakat biriksin diye bekliyorum hem mangayı hemde animeyi. Gitmeden de şu videoyu atayım, şarkının sözleri ve seri arasında ki bağı çözebilen çıkacak mı bakalım.

• Animeyi takip edenler için, mangaka kahraman katili hikayesinden sonra bir resim paylaşmıştı.

Boku no Hero Academia (2016)

Çok dikkatli seyirciler bu kişiyi animeden hatırlayacaktır, gerçi çok kısa görünmüştü,bakalım bulabilecek misiniz?

• bugün ilk sezonunu bitirdim. bence abartıldığı kadar bir olayı yoktu. kendini izletiyor mu izletiyor, bir sonraki bölümü merak ettiriyor mu ettiriyor, izlerken sıkıldım mı hayır. ama bir şeyler eksik gibi (en azından şimdilik):

-diyaloglar büyük shounenlerdeki doğallığı yakalayamıyor. yapay olduklarını söyleyemem ama bleach'teki sanki senden benden birileri konuşuyormuş gibi havayı, naruto'daki birlik beraberlik havasını hissettiren konuşmaları veya one piece'teki doğal komiklikleri göremedim. böyle olunca karakterlerin arasına karışamıyorum, dışarıdan bir gözlemci gibi kalıyorum hep.

-ana karakterin aşırı ağlak yapısı da sınırlarımı zorladı. shounenlerde başta olabiliyor böyle ağlaklıklar ama bununkisi gerçekten fazla.

-kötülerin sürekli kendilerini direk 'villian' olarak tanıtması, kahramanların illa bir kostüm yaptırması ve kötü-iyi ayrımının bu kadar net ve itici bir şekilde belli edilmesi bana çok yapay geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• son bölümde all might ne demeye çalıştı onu çözemedim
  • İlk sezonu pek beğenmemiştim ama bu sezon bi harika güncele gelince detaylı bi yorum yaparım

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

İlk sezonu pek beğenmemiştim ama bu sezon bi harika güncele gelince detaylı bi yorum yaparım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.