Şimdi Ara

boksta lisans sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben uzun zamandir kick boks ve boksla ugrasiyorum. kick boksta lisansi 2,5 yil once aldim. ama boks lisansini 8-9 ay once aldim. boks lisansini aldigim donemde de kick boksu birakip sadece boos yapmaya basladim. ama 5 saat ugrasip aldigin boks lisansi icin gerekli saglik belgesinde spor yapabilir yazmadigi icin federasyondan kabul etmediler ama lisansi cikartan gorevli bizim hocanin tanidigi oldugu icin cikarmis lisansi. ama 15 gune getirsin demisti benimde zamanim olmadigi icin goturmedim saglik belgesini. su anda 8-9 ay olmasina ragmen bir sorun yasamadim. cunku lisans nirmal olarak cikti sadece belge eksikti. neyse simdi baska bir salona gecmeyi dusunuyorum. simdi eski hocayla konusmadan lisansi alabilmek icin federasyona lisans iptali icin (zaten belge eksikti, o haliyle bile cikmamasi lazimdi, simdi federasyona belge eksikligini soyleyip ihbar etsek buyuk ihtimalle iptal olur lisans) basvursak yani usttede soyledigim gibi ihbar etsek ve lisans iptal olsa bir daha cikarmasi sorun olur mu? bunu soracaktim. ve yeni lisans cikarmakta lisans iptalinden 1-2 hafta icinde olursa sorun cikar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bilmiyorum ama o sağlık raporunu götürmeyerek kendin etmiş kendin bulmuşsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.