Şimdi Ara

boksa yeni başladım tavsiyelerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
2
Favori
3.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bugun ilk defa boksa başladım ilk güne göre yorgunluk normal yaşıtlarım abilerim ortam çok iyi bi kaç sorum var

60 tl uygunmu sizce

yaşım 15 bişeyler ögrenmek için boks iyi bi seçimmi bunun haricinde tavsiyeleriniz varsa beklerim :)

• Bende 2 ay gittim 50+50=100 dü. İlk günler ayna karşısında sürünsende kum torbasına geçince iş güzelleşiyor. Ringe çıkınca eğer iyiysen senin için uzun soluklu bi spor olabilir. Eğer ilk çıkışında dayak yersen (ben değilim) sporu bırakma ihtimalin yüksek.
    (Burun kemiğini aldırmana gerek yok)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trafo2014 kullanıcısına yanıt
    niye 2 ay gittiniz hocam sadece ben param yetene kadar gitmeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huawei16

niye 2 ay gittiniz hocam sadece ben param yetene kadar gitmeyi düşünüyorum

3 arkadaş beraber gidiyorduk ringe çıkınca karşılıklı dövüşmeye başladık buda aramıza bir soğukluk soktu. Ondan sonra hevesimiz kaçtı zaten. Bide bizim hoca biraz sertti onla da biraz atışınca bıraktık.

Edit = Eldiven aldın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trafo2014 -- 30 Ekim 2014; 0:18:29 >
    eldivenim yok şartmı ki ?

birde boksa 2 ay gitmiş biri olarak boks iyimidir tavsiye eedrmisn
  • quote:

eldivenim yok şartmı ki ?

birde boksa 2 ay gitmiş biri olarak boks iyimidir tavsiye eedrmisn

Bide daha sonra 50 tl eldiven parası istiyorlar.
    Amacın mahallede falan kavga etmekse hic uğraşma bile.
    (Ama teke tek kavgalarda işe yarar)

benim amacım kavga degil hem spor olsun diye hemde futbol oynuyorum ayaklarım biraz daha gelişşin diye son bi şey sorcam maddi durumum az çok idare ediyoz işte 60 tl her ay boksa vermeye degermi ?
  • quote:

benim amacım kavga degil hem spor olsun diye hemde futbol oynuyorum ayaklarım biraz daha gelişşin diye son bi şey sorcam maddi durumum az çok idare ediyoz işte 60 tl her ay boksa vermeye degermi ?

Önce bi kaç ay boksta bileklerini güclendir. Sonra kick boksa geç.

• dayak yeme.

• 6 ay gittim ilk ay çöp. Ayak hareketini geçemezsin ilk hafta. Daha sonra sol direk sağ direk kroşeler ilk ayın bu. Ben tek başıma gittim ve ben azimliydim yetnekte vardı hocalarım umursamıyordu. haftada 3 gün toplu antreman varfı. ben 6 gün giderdim ilk günlerde keşke gitmeseydim dedim hele ilk gün kum torbasına hızlı yumruk çalışması vardı eldivenim olmadığı için ellerim maffoldu. Bu arada eldiven şart degil ama eldivensiz olmaz.

• dhfade kullanıcısına yanıt
    yemeyiz inş
  • Bol bol ip atla omuzlarini calistir. biraz zaman alir sonra yumruklarin ardi ardina gelir. Omuzlarini hep calistir. youtube dan video izleyebilirsin, isine yarayabilir

• Kilo fazlan varsa iyi tercih yapmışsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 tl boksa degermi arkadaşlar ?
  • yok hocam ya 15 yaş 50 kiloyum nerdeyse cılız sayılırım sence kötü bi tercihmi yoksa devam edeyimmi
  • Bende 2 hafta gittim biraktim.Aslinda cok sevdim ama salon iyi olmasi gerekiyor.Adam gibi bi salona git isterlwrse 100 tl istesinler.

• up
  • Kickbox fiyatlari nasil Kardeş . Ben olsam kickboxa giderdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei16 kullanıcısına yanıt
    1 yil yaptim.Bacak guclendirmek istiyorsan cok faydali.Ama ilk ay olan bacaklari acma germe hareketleri zor olacak simdiden soyleyeyim

• 60 tl mi bayağı iyi fiyat salon falan kaliteliyse gitmemen hata zaten hocam bende kick boksa gitmeyi düşünüyorum babamla sonunda uzlaştık 140 lira aydaa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.