Şimdi Ara

BoJack Horseman (2014-2020) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
5.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5x6 cidden olağanüstü bir şey olmuş. Öküz oturdu içime resmen. O son falan ne abi öyle ya?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o kadar çok övmüşsün ki izlemeye başladım. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pişman olmayacaksınız, iyi seyirler.
  • Ben de Ron bu kadar övdü diye başlamıştım, hiç pişman değilim.
  • Valla şuan ilk sezondayım. Sürekli izleyesim geliyor. İzlediğim bölümler içinde bile Bojack'te karakter değişimi oldu.

• 5. sezonu bitirdim ben de. Açık ara The Crown ile Netflix'in en iyi işi, izlediğim diziler arasında da en iyilerden.
  • 3x4 şu ana kadar en çok güldüğüm ve duygulandıran bölüm oldu

hatırlayan hatırlar hani şu denizin altında geçen bölüm

hele sonu ; "oh you gotta be kiddin me !"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 25 Eylül 2018; 12:59:33 >
  • 5x2 inanılmazdı. Rick & Morty'e rakip olabilecek tek animasyon bence. R&M kadar sert ve hayatı tokat gibi insanın yüzüne çarpıyor. Bazı konular ve göndermeler tamamen ABD gündemi ve yaşam tarzı hakkında olsa da yine de etkilenmemek mümkün değil. Hatta bazı bölümlerini R&M'nin önüne koyarım.
  • 5x6'daki tüm konuşmadan poster yapılmış. WOW

• Tam odaya asmalık.

• Harikaydı. Bence en iyi sezon 5.sezon olmuş.

Sezon finali ile ilgili iki tane şey:

Final Diane'in bakış açısından bitti. Acaba 6.sezonda Bojack rehabilitasyonda diye baş karakter Diane mi olacak?

Bir de Princess Carolyn bebeğinin adında "Untitled Princes Carolyn Project" diyor. Muhtemelen espri ama belki de Princess Carolyn'in annelik maceralarını anlatan bir spin-off geliyordur?
  • Dün itibaren 5nci sezonu da bitirdim. Bu diziyi daha önce izlemediğim için o kadar pişmanım ki anlatamam. 2d olan bir çizgi diziye nasıl bu kadar derinlik katmışlar bir türlü anlamadım? Seslendirme ekibi çok iyi, oyunculuklar çok iyi. Her şeyi çok iyi bu dizinin. Dizi hikayeyi o kadar güzel veriyor ki bir müddet sonra karekterlerle bir bağ kuruyorsunuz.

Zaten 5sezon 6 bölüm tam bir şaheser. Kim yazdıysa Allah razı olsun. Tamamen duygu yüklü bir bölüm olmuş. İzledikten sonra şöyle bir durup, üzüldüğümü farkettim.

Her neyse yazılacak çok şey var bu dizi için. Favorilerim arasına girdi. Rick and Morty kadar sevdim bu diziyi. Yeni sezon gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

• bu dizinin türkiye'de underrated olması çok kötü .
  • 6. sezon onaylandı

• Ben de başladım, ilk bölüm baya güzeldi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rick and morty geçen hafta bitirdim unutmayacağım bir dizi oldu şimdi buna başlıyorum bakalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yeni başladım ve çok beğendim. Şu an 3. sezondayım. 1x11 çok hoş bölümdü. 2. sezonun bitişi ise tek kelime ile harika. Önerilir
  • Critics Choice'ta ödül aldı dizi, BoJack'in tweetler

BoJack Horseman (2014-2020)
    BoJack Horseman (2014-2020)

• South park, family guy, simpsons ve rick n morty den sonra buna da başlayacağım galiba.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.