Şimdi Ara

BoJack Horseman (2014-2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
5.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konusu

House of Cards, Orange is the New Black, Hemlock Grove, The Killing gibi dizileriyle gönlümüzde taht kuran ve online olarak hizmet veren Netflix, 22 Ağustos 2014’te bu sefer yetişkinlere yönelik yepyeni bir animasyon diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

BoJack Horseman, 90’lı yıllarda Horsin’Around isimli bir sitkomda başrol oynayan ve bu sayede yıldızı parlayan bir attır. Evet, yanlış okumadınız! Ana karakterimiz insanların yapabildiği her şeyi kolaylıkla yapabilen, içkiyi elinden düşürmeyen ve iki ayak üstünde yürüyen bir at.

Oynadığı dizinin yayından kaldırılmasının üstünden 18 yıl geçtikten sonra, yani günümüzde, Hollywood’da yaşayan BoJack Horseman eski şöhretini kaybetmiş, her şeyden şikayet eden ve renkli renkli kazaklar giyen biri haline gelmiştir. Kendi kişisel buhranlarını insan olan arkadaşı Todd ve bir kedi olan eski sevgilisi Prenses Caroline ile beraber atlatmaya çalışmaktadır.

Will Arnett (BoJack Horseman), Aaron Paul (Todd), Amy Sedaris (Prenses Caroline), Alison Brie (Diane) gibi bilindik isimler dizinin seslendirme kadrosunda yer alıyor.

Dizinin yaratıcısı Raphael Bob-Waksberg. Yapımcı kadrosunda ise oyuncular Will Arnett ve Aaron Paul’un yanı sıra, Raphael Bob-Waksberg, Steven A. Cohen ve Noel Bright gibi isimler bulunmakta.

Fragman

https://www.imdb.com/title/tt3398228/?ref_=fn_al_tt_1

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• izleyen var mı ben.çok sevdim,üçüncü sezon trailer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.sezon onayını aldı.
  • Neden kimse izlemiyor? Bazen komik, çoğunlukla da hayatı sorgulatacak hisler verdiğini duydum. Başlasak mı acaba?

• The Mcp kullanıcısına yanıt
    Ben izliyorum çok güzel aslında ama çok bilinmiyor diye izlenmiyor altyazısı bile yok.
  • 1 ay önceye kadar diziden haberim bile yoktu. Bilmiyorum, belki başlarım. Bu arada bu çok iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 25 Temmuz 2016; 4:10:32 >
  • Sinmyeong kullanıcısına yanıt
    Yabanci altyazi olsa yeterli benim için de, tavsiye eder misiniz hocam? Sonra depresyona falan sokmasın

• The Mcp kullanıcısına yanıt
    Yok hocam depresyonluk bi şey yok tavsiye ederim. O kısımlar diziyi güzel yapan nedenlerden biri.
  • Hazır Narcos için Netflix açmışken bakayım dedim. İlk bölüm fena değildi, gittikçe açılıyormuş zaten. Devam edeceğim şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Hazır Narcos için Netflix açmışken bakayım dedim. İlk bölüm fena değildi, gittikçe açılıyormuş zaten. Devam edeceğim şimdi.

5. bölüm bitti. Gayet iyi gidiyor.

• 1.sezon bitti. Sonlara doğru iyice açıldı. Böyle tam komedi değil de, işin içine biraz da depresif hava koymuşlar. Bunun da sebebi atımızın başarısız ve mutsuz olması. Ama yine de göndermeleri ve hayvan şakaları ile gayet iyi bir sezondu. Bir de diğer animasyonlara pek benzemiyor. Bunun da nedeni her bölüm farklı bir konu işlemek yerine hep devam eden bir konusu var. OITNB'e de selam çakmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 4 Eylül 2016; 4:24:19 >

• Şimdi 3x4'ü bitirdim. Yazamadan edemeyeceğim. Tek kelimeyle muazzam bölümdü. Bölümde neredeyse konuşma bile yok ama şuana kadarki en iyi bölüm diyebilirim. Diziyi izlemeyenler bile açıp şu bölümü izlesin. Zaten dediğim gibi bölümde 10 cümle var ya da yok. Anlamakta sorun da olmaz.
  • 3.Sezonu da bitirdim. Bu sezon kesinlikle en iyi sezonuydu. Diziyi izlemeyenler için anlatmaya çalışmak çok zor gerçekten. İzleyip görmeniz lazım.

Sarah Lynn muazzam bir karakterdi. Belki de dizide en çok sevdiğim karakter olabilir. Ölmesi baya kötü oldu. Sara Lynn gibi bir karakterin yerini nasıl dolduracaklar merak konusu. Tabi sonda Bojack'in bir kızı olduğunu öğrendik ama Sara'nın yeri dolar mı o tartışılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Şimdi 3x4'ü bitirdim. Yazamadan edemeyeceğim. Tek kelimeyle muazzam bölümdü. Bölümde neredeyse konuşma bile yok ama şuana kadarki en iyi bölüm diyebilirim. Diziyi izlemeyenler bile açıp şu bölümü izlesin. Zaten dediğim gibi bölümde 10 cümle var ya da yok. Anlamakta sorun da olmaz.

Time 2016'nın en iyi dizi bölümlerini seçmiş. İlk sırada BoJack Horseman'ın 3x4'ü yer alıyor.
    http://playtusu.com/haber/2016/11/2016nin-en-iyi-10-dizi-bolumu/

• At adam ilk bölümü yayınlandığı hafta izlemiştim, hazır Netflix üyeliğim varken devam edeyim bari

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Critics' Choice Ödülleri'nde Best Animated Series seçilmiş. Olm izleyin şu diziyi yav. Hakikaten çok güzel.
  • Dizi kesinlikle efsane. Netflix'in en iyi işlerinden biri. Özellikle ilk ve üçüncü sezon bence kusursuzdu.

Yukarda @Ron Swanson'un paylaştığı afiş resmini kesinlikle hak ediyor dizi. Mad Men, Sopranos gibi kült dizilerin biraz yumuşatılıp çizgilere aktarılmış hali olmuş resmen.

Komedi bekliyorsanız izlemeyin ama.
  • İlk sezonu bitirdim, çok iyi gidiyor. L&M izleyenler kesin sever bunu. At var ya hani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane bir dizi konuyu hareketlendirmek gerektiğini düşündüm
  • SONUNDA

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.