Şimdi Ara

Boğaziçi - Yönetim Bilişim Sistemleri(MIS) - ANA KONU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
41
Favori
106.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ingilizcem intermediate-upper düzeyinde . hazırlık okursam atlarım diye düşünüyorum. adepte olmak pek sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. ailem de destekleyecektir. burda kalıp üzülmemi istemezler. araştırdığım kadarıyla hukuktan daha çok seveceğim kesin. çok rahat diyemeyiz. kişiye bağlı bir iş
  • Pony Hunter kullanıcısına yanıt
    pony hocam b1'sen atlarsın.

a1 olsak bile hazırlıkta öğrenme güdüsü olduktan sonra atlanır.

gönlüne göre olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kafkabey K kullanıcısına yanıt
    yok hocam atlayamam ya. makale yazmadır vs baya zor diyolar
  • Burayı kazanan arkadaşlara samimi bir soru sormak istiyorum. Kafamda belli bir hedef yok, sadece fizik dersini sevdiğimden eminim ama o da kadar bilmiyorum akademik düzeyde midir acaba orası meşhul. Boğaziçi fen bilgisi öğretmenliğindeyim şuan hazırlıkta ve okulu çok sevdim, bölümü ise sevmiyorum aile zoruyla yazdım. Tekrar eşit ağırlıktan hazırlanıp kırıkla Boun mis için mi kasmak daha mantıklıdır gelecek için yoksa 30-40k civarı ortalama bir üniversitede bilgisayar/ee mühendisliği mi? Ortalama dediklerim Gtü/ege/iü/doğuş/kadir has vs. ve puanım kırıklacak yani 15k'ya falan girmem gerekecek hamda. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L. Kilmister -- 22 Kasım 2018; 22:44:19 >
  • L. Kilmister kullanıcısına yanıt
    gerçekten zor bir durum whatsapp grubu mu açsak daha çabuk ulaşırız, benzer şekilde ben de düşünüyorum mis mi orta pc mi geçşem diye
  • Bilg müh istiyorsan yani ben mühendis olacağım diyorsan bilg müh okumalısın.

• coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    açıkçası ybs daha çok istiyorum ama Boğaziçi,Özyeğin giremem diye düşünüyorum sıralamaların artacağını da göz önüne alırsak, daha önce eşit ağırlık denemedim nasıl olur bilmiyorum.

Bilgisayarda 30-35k aşağısı hep aynı diye düşünüyorum, 30k civarı için de gayet iyi sıralama yapmak lazım.
  • ybs çok artacağını sanmıyorum. 8k ile kapatmış, gayet iyi bir sıralama. Mfde 30k yaptığında ege vb. üniversiteler geliyor bence Boğaziçi ybs de okumak daha iyidir. Sebebi Boğaziçi olması.
  • coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    Nerden ulaştın 8k bilgisine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bbuniyardım B kullanıcısına yanıt
    1.sayfada yazıyor.

• Bu bolum mezunlari ekonomi isletme mezunlari ile ayni imkanlara sahip oluyor mu

İtu ekonomi ki boun ybs mi sizce

İtu ekonomi mezunu sikinti ceker mi sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple_M1

Bu bolum mezunlari ekonomi isletme mezunlari ile ayni imkanlara sahip oluyor mu

cekmez

• Bbuniyardım B kullanıcısına yanıt
    üniversitego'nun sitesine bak taban puanlara doğru olduğunu düşünüyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple_M1

Bu bolum mezunlari ekonomi isletme mezunlari ile ayni imkanlara sahip oluyor mu

Aynı imkanlara sahip olabilir senin yönelmek istediğin alana bağlı ama bu bölümü okuyup IT ile ilgilenmeden ekonomi/işletmeye yönelmeni tavsiye etmem eline büyük bir fırsat geçiyor çünkü. Diğer soruna da yanıt olarak tabi ki Boun mis derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EF8F31CE3

üniversitego'nun sitesine bak taban puanlara doğru olduğunu düşünüyorum ben
    ÖSYM taban ve tavan puanlarını açıklamıştı zaten. Taban puanla giren arkadaş forumdan çıktı ondan sıralamasını öğrendik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDenis -- 26 Kasım 2018; 11:2:18 >
  • L. Kilmister kullanıcısına yanıt
    Tmde 8k civarı yapmak zor değil,şahsen ben MF öğrencisiyim.37 civarı YKS mat ve 8k civarı tytm vardı.Sinav sonunda 3 edb salladım 2 doğru 1 yanlış gelmiş ve 10kda idim.Benim netlerimin üstüne iyi bir edb eklersen başarabilirsin bence :) Kolay gelsin şimdiden.

• BahtsızSüvari kullanıcısına yanıt
    o kadar edebiyat 10 k yapar mı yav, ben ybs istiyorum fakat sayısaldan mı girsem yetiştirebilir miyim 3-5 soru edebiyat tarihten
  • iDenis kullanıcısına yanıt
    Hocam siz burda mi okuyorsunuz

Hocam yuksekokul diye geciyor da burda okusak isletme ekonomi mezunlariyla ayni kefede olur.muyuz is hayatinda

Bilgisayar IT ile aram iyidir hocam

Hocam bu ybs ekonomi isletme ile bilgisayar muhendisligi karisimi gibi birsey mi

Hocam burdan mezun olsak sikinti ceker miyiz is hayatinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet 2. Sınıfım.

Evet Boğaziçi İşletme Ekonomiyle aynı seviyede olursun iş hayatında diğer üniversitelerdeki İşletme Ekonomi bölümlerinin çok üstünde olursun.

Evet İşletme ve Bilgisayar müh karışımı.

Sıkıntı çekmezsin daha önce anlatmıştım Arkadaşlarım daha okurken Microsoft,BSH,P&G,çeşitli bankalar, yemeksepeti, henkel vb gibi büyük şirketlerde staj yapıyorlar. Yazdıklarım da uydurma ya da benim başkasından duyduğum şeyler değil gördüğüm ve deneyimlediğim şeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDenis -- 26 Kasım 2018; 19:1:17 >
  • iDenis kullanıcısına yanıt
    Kadir Has-Yeditepe-Şehir nasıldır biliyor musun acaba, Boğaziçi girmem pek mümkün değil
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.