Şimdi Ara

Boğaziçi Yönetim Bilişim Sistemleri -Kocaeli İnşaat Kararsız Kaldım Yardım! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
2.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nohackmove

nereyi kazandınız acaba?

İmzasından anlaşılmıyor mu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

nereyi kazandınız acaba?

İmzasından anlaşılmıyor mu hocam?

:D ilk tercihim geldi, ikinciye de uluslararası ticaret yazmıştım. başka da tercih yapmadım
  • Yönetim Bilişim Sistemleri'den mezunlar olanlar ne iş yapıyor?sen neden bu bölmü yazdın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magical Zero

Yönetim Bilişim Sistemleri'den mezunlar olanlar ne iş yapıyor?sen neden bu bölmü yazdın?

ya ben aslına çok araştırdım ama bu soruya cevap veremiyorum :D işletmenin yanında bilgisayar dersleri var, alanı epey geniş görünüyor. mühendislikten de kolay. mak. müh o kadar ders bıraktım ki alttan birdaha müh yazmak gözümü korkuttu diyebilirim nihayetinde :)
  • tamam,sagol.
  • peki memnun musun ben de secmeyi düşünüyorum hazırlık zor mu bogazıcınde inglzcem cok kötü degıl ama cok iyi de degıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgbklnc414141

peki memnun musun ben de secmeyi düşünüyorum hazırlık zor mu bogazıcınde inglzcem cok kötü degıl ama cok iyi de degıl

daha hazırlığı geçememiş olsam da memnunum, kocaelini iyiki yazmamışım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellisch

quote:

peki memnun musun ben de secmeyi düşünüyorum hazırlık zor mu bogazıcınde inglzcem cok kötü degıl ama cok iyi de degıl

hazırlıga baslamadan önce ingiliceden alt yapın var mıydı benim ingilzicem cok kötü degıl ama cok iyi de degıl turistle konusabılıyorum mesela ama akıcı degıl ingilizceyi de cok severim hazırlıgından korktugum ıcın cekiniyorum yazmaktan
  • quote:

quote:

quote:

hazırlıga baslamadan önce ingiliceden alt yapın var mıydı benim ingilzicem cok kötü degıl ama cok iyi de degıl turistle konusabılıyorum mesela ama akıcı degıl ingilizceyi de cok severim hazırlıgından korktugum ıcın cekiniyorum yazmaktan

inglizce altyapım hiç yoktan biraz üsttü. pre int ti kurum. sen tahminim intert başlarsın. korkmana pek gerek yok çalıştığın sürece, güne 1 saat düzenli çalışsan geçersin hazırlığı. ben çalışmadım sorun orda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebellisch -- 27 Temmuz 2012; 14:35:46 >

• tesekkur ederim bakalım düşünüyorum olur inşallah olmassa turizm işletmeciliği :)
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, ygs sıralamalarım 10 bin civarı mf4 sıralamam ise 40 bin.

Boğaziçi Ybs yi bayağı araştırdım, tabi pek mezun bulamadım, genelde öğrencilerdi konuştuklarım . Tam da olmasa yazmaya karar verdim tercih de yaptım ama aklım kocaeli inşaat müh. De kaldı. Sizden yardım bekliyorum, tabıki son karar benim ama , düşüncelerinizi almak, iki bölümü artısı eksisi ile karşılaştırmanızı ıstiyorum. LÜTFEN :)

kocaelide güzeldir ama orada okuyan biri olarak boğaziçi ybs yaz derim

edit: ahahah adam geçen sene yazmış lan :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarenviaR -- 27 Temmuz 2012; 16:37:40 >
  • quote:

Merhaba arkadaşlar, ygs sıralamalarım 10 bin civarı mf4 sıralamam ise 40 bin.

Boğaziçi Ybs yi bayağı araştırdım, tabi pek mezun bulamadım, genelde öğrencilerdi konuştuklarım . Tam da olmasa yazmaya karar verdim tercih de yaptım ama aklım kocaeli inşaat müh. De kaldı. Sizden yardım bekliyorum, tabıki son karar benim ama , düşüncelerinizi almak, iki bölümü artısı eksisi ile karşılaştırmanızı ıstiyorum. LÜTFEN :)

dersler çok zormu? Yani ben anadolu lisesi çıkışlı olduğum için hiç bilmiyorum programlamayı vs.. Çok zorlanır mıyız? Birde mesleğin iş olanakları çok iyi diyorlar. Siz içinde olan birisi olarak mesleğin geleceğini nasıl görüyorsunuz?
  • maaşlar hakkında hiçbir bilgi yok bilgi verebilecek misiniz acaba ?
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.