Şimdi Ara

Boğaziçi Üniversitesine dışarıdan rektör atandı. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
2
Favori
21.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
268 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşırı sağ lağımı ne kadar büyük bir felaketse aşırı sol lağımı da bir o kadar felaket bu ülke için.

Rektör seçimi ile ilgili bir eylemde "katil vs" diye slogan atan kişi ancak kafası helva olmuş, doğruları tamamen sapmış bir kişidir.

Aşırı sağın bu ülkeye çektirdiklerini gören herkes, her fikrin fanatizmine karşı durmalı.

Boğaziçi üniversitesi ile ilgili demokratik yöntemlerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunu da en net ve en açık şekilde demokratik yollarla ifade etmek gerektiğini savunuyorum. Demokrasi ve hukuk içinde kalan her ifadeyi de destekliyorum.

• Tweete tıklayıp flood'u okuyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dinocan Gökçek -- 5 Ocak 2021; 12:14:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boğaziçi Üniversitesine dışarıdan rektör atandı.

• Ahaha neymiş seçim olsunmuş üniyi bilimsel olarak yükseltmeyen gitsinmiş. Bu sol gerici propagandaya inanan var. Adamlar zaten kendi ideolojisine dahil olmayanı bir şekilde elemine ediyor. Tıpkı fetö gibi.

Hadi arkadaşlar 24 saat birbirimiz ittirirsek hükümet düşüyormuş
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt

Olsun tabi güzel kardeşim. Seçim olsun, başarısız olan gitsin demokrasi tam olarak budur. Kendi çapında dalga geçmeye çalışmışsın ama olmamış.

Üniversiteye polis kimseyi dışarıdan sokmasın,

Kimsenin hükümet düşürdüğü falanda yok kimin attığı belli bile olmayan saçma sapan bir tweeti gezidekilerin düşüncesi sanmak bambaşkaymış.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Bunlara bir şey anlatılmaz hocam. İstedikleri kaos bunların. Ben dedim oldu mantığı. Zamanına bu cenah az ağlamadı. O dönemde ben bu cenah'ın mağduriyetlerinde hep destek olurdum. Hata yapmışım. Bunlar ahlaksız maalesef. Bir gün Ak Parti iktidarı bitecek bu densizler nereye yamanacak merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Olsun tabi güzel kardeşim. Seçim olsun, başarısız olan gitsin demokrasi tam olarak budur. Kendi çapında dalga geçmeye çalışmışsın ama olmamış.

Üniversiteye polis kimseyi dışarıdan sokmasın,

Kimsenin hükümet düşürdüğü falanda yok kimin attığı belli bile olmayan saçma sapan bir tweeti gezidekilerin düşüncesi sanmak bambaşkaymış.

Canım benim sen bunları eylemci yoldaşlarına anlat biz neyin ne olduğunu görüyoruz.
  • Gözaltına alınan 17 kişinin 15'inin öğrenci olmadığı belirtilmiş . Teröristler yine iş başında .belli ki araya kaynayıp öğrencilerinde kullanmak isteyecekler. .olayları büyütmek amaçları .elbet büyümeden biter

• quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

Maçası yiyen,memnun olmayan akademisyen,öğretmen varsa onlar yapsın protestoyu,çocukları öne sürmeyin ab beslemeleri.

Laf söylediğin adamların 10da 1 bilgi birikimi sende olsa ülkeden yüzerek kaçar gidersin la, ne AB fonlamasından bahsediyorsun?

• astegon kullanıcısına yanıt

Ben bunlarla birlikte başörtüsü protestolarında jop yedim, devlette çalışmam yasaktı. Boğaziçi Üniversitesine dışarıdan rektör atandı. 

Daha komiği Ak parti'nin gençlik kolları ilçe başkanı olmamı istemişlerdi. Teyy teyy şimdi arada bir iki tanesi ile karşılaştığımda nereye kaçacaklarını şaşırıyorlar utançlarından.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Gözaltına alınan 17 kişinin 15'inin öğrenci olmadığı belirtilmiş . Teröristler yine iş başında .belli ki araya kaynayıp öğrencilerinde kullanmak isteyecekler. .olayları büyütmek amaçları .elbet büyümeden biter

Herkes kendi üniversitesinde yapacak protestosunu. Dışarıdan gelmişlerse doğru hareket.

Yalnız adamları terörist ilan ettiniz bile. Dün protesto etmeden önce normal vatandaştı la bunlar. Üstüne protesto gösterileri barışçıldı. Neden terörist oldular birden anlat.

• Boğaziçili olup da burayı okuyan varsa, elinizdekilere bunlar gidene kadar sahip çıkın.
  • Ya bir sürü boş beleş tabela üniversitesi var git oralara ata kendini. Adam akıllı 3-5 üniversite var bari onların içine sıçmayın.

• Oğuzhan/ kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlara kalsa o kadar öğrenciyi terörist ilan ettirip topluca silivriye gönderirler.
  • AKP yasal olarak oraya rektör atayabiliyor mu? Evet

O zaman sıkıntı yok demektir.

Üniversiteye çöreklenmiş ve kendi egemenliğini kurmak peşinde olan gruplara devlet ben hala buradayım gerektiğinde sizden daha güçlüyüm dediği zaman böyle bir iki haftalık histeri krizleri yaşayabiliyorlar.

Üniversitelerde sıradan zamanlar değişik bir durum değil. :)

Sonuçta gençler özgürlük başlığı altında her şey onların emrinde olsun isterler. Onlardan daha egemen bir güç egolarını zedeliyor :) 30 yaşıan gelince unuturlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 5 Ocak 2021; 14:3:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK SeA StorM 61

Kimsenin kimseyi düşman belledigi veya kendi içinde zarar verdiği yok her karşıt görüşe akp li damgası vurarak kendinizi avutmaya devam edin. yandaş çarıklılar.

akp'li değil misin? yoksa sen de hani tüm trollerin olduğu gibi "Ab bEn AslInDa.." diye başlayıp sonra tekrar akp'li oluyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

AKP yasal olarak oraya rektör atayabiliyor mu? Evet

O zaman sıkıntı yok demektir.

Üniversiteye çöreklenmiş ve kendi egemenliğini kurmak peşinde olan gruplara devlet ben hala buradayım gerektiğinde sizden daha güçlüyüm dediği zaman böyle bir iki haftalık histeri krizleri yaşayabiliyorlar.

Üniversitelerde sıradan zamanlar değişik bir durum değil. :)

Sonuçta gençler özgürlük başlığı altında her şey onların emrinde olsun isterler. Onlardan daha egemen bir güç egolarını zedeliyor :) 30 yaşıan gelince unuturlar.

"AKP yasal olarak oraya rektör atayabiliyor mu? Evet

O zaman sıkıntı yok demektir."

Yavrum belki de sıkıntı budur? Hani demokrasi diye bir şey var, akademi diye bir şey var, okul geleneği diye bir şey var... Sen lisende böyle şeyler görmemiş olabilirsin ama tabi :D

"Üniversiteye çöreklenmiş ve kendi egemenliğini kurmak peşinde olan gruplara..." yaw böyle bir algı nasıl olabilir. Salak birkaç elemanı çekip medyaya servis ediliyor. Daha sonrasında deniyor ki bunlar boun'lu değil ama aynı kanal yine diyor ki işte bunlar boun'a çöreklenmiş. Harbi sizin karar mekanizmalarını paslanmış. :DDD Şimdi şöyle anlatayım, böyle xxx solcu grubu okulda hakim diye bir şey yok. Yalan söyleme boşuna Treth. Okulun çok ama çok büyük bir kısmı liberal zaten. Bu ne demek bilir misin Treth? Gördün mü lisede?

• quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Aynı memlekette yaşıyoruz. Boğaziçi, İtü, Odtü sol terör örgütlerinin gençlik kollarının membağıdır.Buralardan örgütlere adam çekilir. Buralarda bir eylem yapılacaksa bunlar yapar. Bunlar azınlık görünür ama sesleri çok çıkar. Eylemde 17 "öğrenci" göz altına alınmış. Bunlardan sadece 2 si Boğaziçili. 15 tanesi de Mlkp terör örgütü üyesi çıkmış. Bunun hala samimi olarak bir ilericilik eylemi olduğuna inanan varsa yanılıyor. Doğrudur Akp yine kendi yandaşını atamış oraya. Ancak bu sözde öğrenciler liyakat delisi olduklarından değil atanan karşı mahallenin adamı olduğu için olay çıkardılar. Özetle sol gericiler ve sağ gericilerin koltuk kavgasından başka bir şey değil. Bir de o görüntüler ne ya öğrenciler arka arkaya dizilmiş birbirlerine dayayıp polis barikatını yıkmaya çalışıyor. 300 de Sparta kalkanlarına yüklenen Pers ordusu gibi

"Boğaziçi, İtü, Odtü sol terör örgütlerinin gençlik kollarının membağıdır." :DDDDD güzel kardeşim senden bir yanık kokusu geliyor. Bak şimdi, bu okulda okuyan adamlar başarılılar, hani böyle şeylerle uğraşmıyolar. Sen oturuyosun evinde, yorum yapıyosun :D Şu huydan vazgeçin abi, X terör örgütü şöyle yapıyor böyle adam buluyor. Yok aga böyle bir şey. Terör örgütü dediğin şey zaten kafasızlar topluluğu, kafası çalışmayan adamların olduğu topluluklardır. Yoksa adam niye terörist olsun? Sen şimdi gidip Türkiye'nin en başarılı insanlarına hem fikir vermeye çalışıyosun (ne haddineyse!), hem onlara yalan bir yakıştırmada bulunuyorsun, komik.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Bababa eylem yapanlar terörist geyiğide hemen başladı.

Dün terörist değillerdi bugün terörist oldular. Yarın sizde açız diye eylem yaparsınız, bağırırsınız bir haksızlığa sizede bir örgüt bulurlar.

Üniversiteler kendi rektörlerini kendi seçsin, 2-3 sene sonunda bilimsel olarak üniversiteyi yükseltmeyen rektör çekilsin tekrar seçim olsun.

Ne kadar iğrenç tam teröristlere yakışan bir istek di mi?

Allah akıl fikir versin size.

Terörist ilan edilmek pek tuhaf değil. Martin Luther King de yaşarken zararlı adam ilan edilmişti. Mükemmel protestocular ancak mezarlıklarda olur.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.