Şimdi Ara

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ - YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mesleki ingilizcem (bilgisayarla ilgili) biraz var ancak normal yabancı dilim pek iyi değil benim ondan dolayı kuşkularım var, ingilizce bilmeyen ve pek yatkın olmayan birinin bu bölümü bitirmesi zor mudur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal Yorgunluğu

mesleki ingilizcem (bilgisayarla ilgili) biraz var ancak normal yabancı dilim pek iyi değil benim ondan dolayı kuşkularım var, ingilizce bilmeyen ve pek yatkın olmayan birinin bu bölümü bitirmesi zor mudur acaba?

1 sene hazırlıkda öğreneceksin
  • ingilizce öğrenme veya dil öğrenme gibi bi merakım yok bir de sınavları zorsa benim için 5 yıl zindan olabilir. O nedenle sordum. Ayrıca dersler ingilizce anlatılıyor sanırım?
  • quote:

ingilizce öğrenme veya dil öğrenme gibi bi merakım yok bir de sınavları zorsa benim için 5 yıl zindan olabilir. O nedenle sordum. Ayrıca dersler ingilizce anlatılıyor sanırım?

Kardeşim, dil öğrenmek işi yetenek değil yemin ederim. 1 sene kasıacn kendini temeli atcan, zaten sonra bütün dersler ingilizce 4 senede istemeden gelişir dilin zaten

Gittiğim lisede benim bütün dersler ingilizce gösteriliyodu, türkçe kullanımı 0, zeka geriliği olan bir kız vardı ( ciddiyim) , o kız bile öğrendi ingilizceyi, senin öğrenmemen imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Imnobody

quote:

ingilizce öğrenme veya dil öğrenme gibi bi merakım yok bir de sınavları zorsa benim için 5 yıl zindan olabilir. O nedenle sordum. Ayrıca dersler ingilizce anlatılıyor sanırım?

Kardeşim, dil öğrenmek işi yetenek değil yemin ederim. 1 sene kasıacn kendini temeli atcan, zaten sonra bütün dersler ingilizce 4 senede istemeden gelişir dilin zaten

Gittiğim lisede benim bütün dersler ingilizce gösteriliyodu, türkçe kullanımı 0, zeka geriliği olan bir kız vardı ( ciddiyim) , o kız bile öğrendi ingilizceyi, senin öğrenmemen imkansız.

çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için,

( boğaziçi adı hafif tırstırıyor :) )

• Arkadaşlar baktım LEFKE AVRUPA ÜNİV. (KKTC-LEFKE) 332 puanla tam burslu öğrenci alıyor bu bölüme bu nasıl oluyor? Dağlar kadar fark var boğaziçi ile. Ayrıca duyduğuma göre boğaziçi YGS 6' dan öğrenci alırken ham puanına göre alıyormuş okul puanının(AOBP) bir etkisi olmuyormu doğruluk payı var mıdır? Eğer öyleyse saçmalık.
  • Boğaziçi Ösym'ce adam almıyor mu kardeşim ? Bu saçmalığa nasıl inanıyorsunuz aklım almıyor.
    Sonuçta özerk değil. mecbur okul puanını da ekleyecekler. ha zaten boğaziçi kafasına göre almıyor , osym yerleştiriyor , o ayrı bi' konu.
  • Türkçeden +35 net yapıyorum.
    Sosyalden +27 net yapıyorum.
    Fende sorunum var 25 falan yapıyorum.
    Matematik +35

Sizce girebilir miyim bu bölüme?
    Neleri arttırmam gerek?
  • Okul puanı dahil ygs-6 dan 490 civarı yapman lazım, ona göre ayarla.
  • bunlar kaç ediyor bilmiyorumki :D
  • Bölüm bence de çok güzel ama puanımı heba eder miyim diye korktum. Ygs-6 10binlerde benim ama lys lerim ilk 2bin falan, bölümü okumanı tavsiye ederim diyen bi arkadaş var mı:)
  • 2013 ygs den sonra bu bölümdeyim

gerçi bölümün kardeşi olan ctis okuyacagız ama olsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.