Şimdi Ara

Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinden Erdoğan'a yanıt: Diplomasız diktatör (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
176
Cevap
0
Favori
9.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
172 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Kaç tane Boğaziçi mezunu biliyorum piyasada aç dolaşıyorlar, böyle beylik laflar ettikten sonra KPSS kapılarında çürüyünce anlarım ben onları...

Ülkenin en iyi üniversitesinden mezun olan gençler işsiz geziyor sende kpss kapısında çürüsünler anlarım ben onları diyorsun

Yazık gerçekten şu yazdığınız mezaj zihniyetinizi çok iyi ortaya koyuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marco Luigi

quote:

Kaç tane Boğaziçi mezunu biliyorum piyasada aç dolaşıyorlar, böyle beylik laflar ettikten sonra KPSS kapılarında çürüyünce anlarım ben onları...

Ülkenin en iyi üniversitesinden mezun olan gençler işsiz geziyor sende kpss kapısında çürüsünler anlarım ben onları diyorsun

Gerçek olan bu. İdealist takılıp popülist yaklaşıma gerek yok, mezun olduktan sonra alayı aç kalacak bu ülkede.

• quote:

quote:

quote:

Gerçek olan bu. İdealist takılıp popülist yaklaşıma gerek yok, mezun olduktan sonra alayı aç kalacak bu ülkede.

Bunda suç öğrencinin mi yoksa devletin mi ? Öğrencileri suçlar yaklaşımda bulunmak doğru bir yaklaşım mı ? Devletin en iyi eğitimi verdiği öğrenciler bile iş bulamaz durumdaysa bunu iyi düşün.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunda suç öğrencinin mi yoksa devletin mi ? Öğrencileri suçlar yaklaşımda bulunmak doğru bir yaklaşım mı ? Devletin en iyi eğitimi verdiği öğrenciler bile iş bulamaz durumdaysa bunu iyi düşün.

Devletin elbette ama fazla popülist yaklaşıklara da gerek yok. Bugün ortalama bir üniversite mezunu bile devlet memuru kadar maaş kazanmıyorsa konu kapanmış demektir.

• Boğaziçi ölmüş yalnız , 20 sene önce olsa öyle bir açıklama gelirdi ki yer yerinden oynardı.
    Bu sıradan ve karşı tarafa dönük olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

PKK derken AKP'nin davulla zurnayla iceri aldigi kopeklerden bir kac video.

Erdogan'da Kurdistan'daki kardeslerini karsiliyor ayrica.

Ee.

Adamlar buyuk bir risk alarak, 30 yil soylenen sarkiyi gerceklestirmeye calistilar. Olmayinca analarini belliyorlar.

30 sene "bu is silahla olmaz, barisla olur" diyenler bugun agiz degistirmis. Gecen gun, yillardir tvlerde "baris olsun" diyen Fikri Saglar bile, ayni seyi soyledi.

Böyle bir mantık var mı ? Herkes herşeyi denesin, ee canım olmadı ama olmadı ne yapalım mı desin ?

Ya biz binlerce şehit verdik,açılım diye onların kemiklerini sızlattık,siz neyin olayından bahsediyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yerli ve milli lafından tiksinme geldi artık.

Neyi yerli ve milli. Ülkenin büyük çoğunluğu açlık sınırının altında. Sanırsın huzur ve refah içinde yaşıyoruz. Tarımımız,ekonomimiz cosmuş.

KV pusu ağızları bunlar.
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Direk Chp diye bağırmaya başladığına göre seviye belli. Ayrıca anlamıyorsun belli ki, açıklamayı deneyeyim yine de. Terör ile anlaşma olmaz, mücadele olur. Bunu bilmeyen adamlar bunu bilmeyen bazı insanlar tarafından seçilerek ülkeyi yönetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

ne geziymiş arkadaş senelerdir dillerden düşmedi

2 tane ağacı memleket meselesi haline getirip birde bununla övünenler var hala

farklı bir konuda icraat var mı ?

YOK

sorsan '' boğaziçiliyiz gezi direnişçisiyiz agaaaa ''

Ne geziymiş arkadaş, cumhurbaşkanı da yıllarca dilinden düşüremedi. Her ay mutlaka gezi için birine laf eder.

• forumu kullanıcısına yanıt
    Senden farklı olarak Çok şükür benim midem almıyor böyke rezillikleri.

• Yalçın Ç. kullanıcısına yanıt
    PKK zaten bitmisken cozum sureci denen sacmaligi kim cikartti? Kurdistan kardesimizdir diye kim dedi? Ergen anca senin gibilerdir. Siz gidin sehitlere kelle demeye, gazilere anani da al git demeye devam edin.

Ayrica CHPli falan degilim, Hepar’liyim. Osman Pamukoglu teroristlerin kokuni kazidi ama sizin devamli kandirilan AKPniz yuzunden PKK da yeniden basladi, devamli sehit haberleri de gelmeye basladi, ‘uc bes ergenden’ olusan ISID de peydahlandi ama bir tane AKPli cikip istifa etmedi. Hep kandirildilar hep mazlumlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Musluman Metalci kullanıcısına yanıt
    Seviyeden hiç bahsetme istersen. Bak bir şey söyledim, akacak kanın durması için bir adım atılması suç mu oldu? Diğer ortaklar için düşüncen nedir?

Mücadeleyi 15 Ağustos 1984'ten beri veriyorlar, bir arpa boyu yol katedebildi mi diğer hükümetler?

1984'ten beri kan ve maddi yıkımdan başka ne getirdi bu mücadele?
  • Cumhurbaşkanına Diktatör diyeceksiniz , Böyle yazı yazacaksınız Diktatörlük yapsa şırıngayla kan alır emin olun keşke Diktatör olsada böylelerine en güzel dersi verse
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Çözüm süreci diye diye ülkenin doğusunu teslim edenler, valilere teröriste dokunmayın talimatı veren, şehirlere hendekler kazılmasına, teröristlerin şehirlere inmesine sebep olan ben değilim.

Hoca efendi Yuvana geri dön, çok özledik diyen, Türkçe olimpiyatlarına kaynak yaratan, ülke kurumlarının cemaat üyesi dolmasına göz yuman, sınav sorularının çalınmasına göz yumup milletin hakkına girilmesine göz yuman ben değilim.

Fıratın suyunu İsraile, ülke iletişim ağını Araplara teslim eden, köprüler yapıp şu kadar insan geçer ya buradan geçmezse parasını ben veririm diyerek halkın üstünden firma zengin eden ben değilim.

Eti kırk lira, tereyağını otuz lira yapan ben değilim.

Ülkede ev ve araba almasını imkansız hale getiren ben değilim.

Tarımı ve hayvancılığı bitiren, çiftçinin ve hayvancılığın anasını ağlatan ben değilim.

Şu cümleler o kadar uzar gider ki, ananı da al git demeler, askerlik yan gelip yatma yeri değildir demeler, üç beş Mehmet şehit oldu diye meclis toplanmaz demeler gibi cümleler de var daha ama onları da yazmayacağım. Çünkü kılıfı hazırdır eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Şark kurnazlarının mesajlarına alıştık artık forumda. Konuyu saptırma, yazdığıma cevap ver önce. Maşallah sorduğum sorular hariç her konuya girmişsin. Sonra da üsluptan bahset

Ülkenin doğusunu teslim edenler Biraz ufkunu aç, olaylara geniş açıdan bakmayı dene, sorgula, her söylenene atlama, düşünmeyi dene.

İmla

Düşünmeyi bırakan birine göre iddialı laflar ediyorsun.

Omurunu çok beğendim, hep böyle devam et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kami-sama

Tamam iyi komuşmuşlar da sen bu adama diktatör dersen bu adam senin okuluna takar. Gezi direnişçileriyiz dersen de fanatikler takar yarın öbür gün okulu basarlar. Hala ülkenin durumu bilmeyip böyle konuşuyorlar ondan sonra okul zarar görecek bundan.

Gerçi Boğaziçi’yi ne kadar sevsem de (bkz. profil) (körü körüne söyleniyor demeyin diye sevdiğimi söylüyorum) oraya sürekli gittiğimden biliyorum -muhtemelen Boğaziçi öğrencileri varda bana hak verirler- okula sırf siyaset yapmak için gelen insanlar var. Bu açıklamayı yapanlar da o elemanlardandır muhtemelen

sanırım demokrasinin ne demek olduğunu bilmiyorsunuz ya da akpnin yetiştirdiği bir ergen olduğu için diktator kelimesinin diktator uygulaması yapan herkes için kullanılabileceğinin ve bunun fikir özgürlüğü kapsamında olduğunun farkında değilsiniz...

Sizin gibi insanlara bakıyorum eğitimli bir yobaz sürüsü yetişiyor maalesef..akp eğitimde yaptığı uygulamaları sizin gibi insanların düşünceleri üzerinde gayet amaçlarına ulaşmış görünüyor.. demokrasi anlayışınız ortadoğu dışına çıkar umarım bir gün..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

ne geziymiş arkadaş senelerdir dillerden düşmedi

2 tane ağacı memleket meselesi haline getirip birde bununla övünenler var hala

farklı bir konuda icraat var mı ?

YOK

sorsan '' boğaziçiliyiz gezi direnişçisiyiz agaaaa ''

aha bir animeci-şakirt daha
  • Nevfel kullanıcısına yanıt
    Diplomasiz kısmına itirazın yok yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır birde şu animeyi ve anime izleyeni eleştirenleri anlamıyorum

anime resmi görünce '' aha animeci '' damgasını şak diye vuruyorlar

anime ve anime izleyen ile ne zorunuz var ?

olay yaş meselesi ise yani animeleri sadece 10-13 yaşında çocuklar izler sanıyorsanız bayaaa bir yanılıyorsunuz

yaşım 25 ve hemen hemen her tür seriyi izleyebiliyorum

televizyonda veya sinemada yayınlanan şeylerden 10-20 kat daha etkılıdır anımede verılen duygu

ama '' yok kardeşim ben anlamam nato mermet nato kafayım ben '' diyorsan devam et
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.