Şimdi Ara

Boğaziçi Üniversitesi Donanım Haber Kulübü (2012 Girişliler Buraya!) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.997
Cevap
21
Favori
146.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan301

12 sınıfa gelmiş 0 dan başlayan birisi için BOUN'u kazanmak ne kadar mümkün? Bence çok zor sizce? Benim arkadaşta sadece mat 1 orta derecede var. Fen 1 ve Mat 2 yok. Sizin fikirleriniz neler?

0'dan başlayan kim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babzingo

quote:

12 sınıfa gelmiş 0 dan başlayan birisi için BOUN'u kazanmak ne kadar mümkün? Bence çok zor sizce? Benim arkadaşta sadece mat 1 orta derecede var. Fen 1 ve Mat 2 yok. Sizin fikirleriniz neler?

0'dan başlayan kim ?

Arkadaş diyorum görmüyormusunuz?. Aslında çok çalışırsa olur sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan301 -- 1 Eylül 2009; 17:28:06 >
  • 2 sorum var. birincisi yurtta kalmak istemeyenler hazırlığı nerede okuyor.
    ikincisi 4 eylüldeki sınav yeri ve saatini nasıl öğreneceğiz?
  • quote:

Hocam ben de 0'dan başladım. Mat-1 orta derecede bile yoktu. Ama şuan ekonomiyi kazandım. Gerçekten kolay değil ama derslere konsantre olduğun zaman da yapılamayacak bir şey değil. Benden kat kat fazla çalışan arkadaşlar da vardı ama istedikleri yerleri kazanamadılar maalesef. Bu konuda emeğin ve konsantre olmanın ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sregath

2 sorum var. birincisi yurtta kalmak istemeyenler hazırlığı nerede okuyor.

1-Kuzey kampüste okuyorsun.
    2-Sitede yazması lazım.
  • quote:

2 sorum var. birincisi yurtta kalmak istemeyenler hazırlığı nerede okuyor.

1- Kuzey veya güney kampüste okuyorsun. Beginnerlar kuzeyde, diğer kurlar güneyde. Aşağıda da linkini verdim.

http://www.yadyok.boun.edu.tr/birim/ogrenci-el-kitabi.htm#2

2- 3 Eylül'de akşam 17.00'de okulun orada asacaklarmış. İnternetten öğrenilemiyormuş. Mecbur gideceğiz.

Düzenleme : İnternetten öğrenildiğini son yarım saat öğrendim, tam evden çıkarken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armasova -- 5 Eylül 2009; 18:24:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sendromkaan

quote:

Hocam ben de 0'dan başladım. Mat-1 orta derecede bile yoktu. Ama şuan ekonomiyi kazandım. Gerçekten kolay değil ama derslere konsantre olduğun zaman da yapılamayacak bir şey değil. Benden kat kat fazla çalışan arkadaşlar da vardı ama istedikleri yerleri kazanamadılar maalesef. Bu konuda emeğin ve konsantre olmanın ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünüyorum.

Teşviğin için teşekkürler. Umarım kazanacağım :)
  • Nihayet kayıt bitti, artık resmen Boğaziçiliyim.

Her ne kadar bana verilen mail adresindeki fazladan "1"'i anlayamasamda, güzel bir gündü.

Başka kayıdı biten varmı?
  • Kaydım bitti yarınki sınav için bekliyorum. Bu arada sınava girmemek ne gibi bir sorun yaratabilir beginner den başlamak dışında.
  • Tekrar merhaba, yarınki İngilizce Düzey Belirleme Sınavı'na nerde ve kaçta gireceğinizi görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız gerekiyor;

http://www.yadyok.boun.edu.tr/duyuru/090904DBSlist.xls

Ben Güney YADYOK Room 310 1.Oturum da gireceğim

Tüm Boğaziçililere Başarılar!
  • Nasıl geçti arkadaşlar sınavınız?
  • pek iyi değildi. şöyle bir şey yazdım "atatürk says"teachers new generation at your hands." "sonra paragrafı devam ettirdim.
  • writing hariç güzeldi.
    Kolay bi sınavdı pek kasan bişey yoktu.
  • evet bende writing konusunu beğenmedim. 1.Oturumlara "İyi bir arkadaşın nitelikleri", 2.oturumlara "İyi bir öğretmenin nitelikleri" soruldu. Ama güzeldi, beklediğmden daha kolaydı.
  • Sınav kolaydı. Biraz kitap kurcalayan, gramere bakan, biraz da kelime bilen intermediate ya da advanced olurdu rahat.
  • quote:

Sınav kolaydı. Biraz kitap kurcalayan, gramere bakan, biraz da kelime bilen intermediate ya da advanced olurdu rahat.

+1
  • kesin kayıdı ne zaman venasıl yapacağız. bir de bu verdikleri ön kayıt belgesiyle akbil alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sregath -- 6 Eylül 2009; 10:37:48 >
  • quote:

kesin kayıdı ne zaman venasıl yapacağız. bir de bu verdikleri ön kayıt belgesiyle akbil alınır mı?

Bizim kesin kayıt yaptırmamıza gerek yok. Eğer prof'tan geçme gibi bir durum yoksa, biz şuan üniversite öğrencisiyiz zaten. Akbili de üniversite başlayınca öğrenci işlerinden hallederiz.
  • quote:

quote:

kesin kayıdı ne zaman venasıl yapacağız. bir de bu verdikleri ön kayıt belgesiyle akbil alınır mı?

Bizim kesin kayıt yaptırmamıza gerek yok. Eğer prof'tan geçme gibi bir durum yoksa, biz şuan üniversite öğrencisiyiz zaten. Akbili de üniversite başlayınca öğrenci işlerinden hallederiz.

Emin misin kaan?
  • Öğrenci kimliğimizi aldık, üniversitenin öğrencisiyiz artık. Birtek harç yatırma olayı kaldı. O zaman da kesin kayıt olmuş olacağız.

Ama şuan üniversitenin öğrencisiyiz ve üniversitenin herşeyinden faydalanabilirsin. En azından ben öyle biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.