Şimdi Ara

Boğaziçi Üniversitesi 2014 Girişliler ## (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
14
Favori
7.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, advanced olmuşum sınavda. Advanced olanların genelde yarım senede bitirdiğini duydum hazırlığı. Yarım senede bitirecek olursak üstten ders alınıp yarım yarım okunabiliyormuş. Bunun avatajları dezavantajları nelerdir? Bölüm Siy. ve uluslararası ilişkiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-72

Merhaba arkadaşlar, advanced olmuşum sınavda. Advanced olanların genelde yarım senede bitirdiğini duydum hazırlığı. Yarım senede bitirecek olursak üstten ders alınıp yarım yarım okunabiliyormuş. Bunun avatajları dezavantajları nelerdir? Bölüm Siy. ve uluslararası ilişkiler.

Kilyosta mı kalacaksın? Ben de advance olmuşum kilyostayım. Yurtlar da belli oldu bugün sonunda.

@fathma1996shuheda
    Eğer yurt çıktıysa kilyos çıkmadıysa kuzey
  • kese kağıdı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Öyleyse kuzeydeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kese kağıdı

quote:

Merhaba arkadaşlar, advanced olmuşum sınavda. Advanced olanların genelde yarım senede bitirdiğini duydum hazırlığı. Yarım senede bitirecek olursak üstten ders alınıp yarım yarım okunabiliyormuş. Bunun avatajları dezavantajları nelerdir? Bölüm Siy. ve uluslararası ilişkiler.

Kilyosta mı kalacaksın? Ben de advance olmuşum kilyostayım. Yurtlar da belli oldu bugün sonunda.

@fathma1996shuheda

Evet ben de kilyostayım. Sınıflar vs ne zaman belli olacak acaba. Bi de yurtlarda cuma-cumartesi advanced programına perşembe de gece yoklama alınmıyormuş diye duydum. Ne kadar doğru

• T-72 kullanıcısına yanıt
    Sonraki gün ders yoksa önceki akşam yoklama alınmıyor. Kesin bilgi
  • quote:

Sonraki gün ders yoksa önceki akşam yoklama alınmıyor. Kesin bilgi

Bi de son giriş 12 galiba ama 3e kadar sıkıntı çıkmıyormuş bu doğru mu. Gerçi kilyosta mecbur 59rk'nın son seferiyle girecez en geç.
  • quote:

quote:

quote:

@fathma1996shuheda

Evet ben de kilyostayım. Sınıflar vs ne zaman belli olacak acaba. Bi de yurtlarda cuma-cumartesi advanced programına perşembe de gece yoklama alınmıyormuş diye duydum. Ne kadar doğru

Çarşamba gününe kadar belli olur danışmanlık sistemi o gün kapanıyor çünkü.Benim programımı danışman yapacak diyor sizde de öyle mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yadyok hakkında bilgi almak ićin aradım. Bu sene güney kampüste ders olmayacakmış. Bu cuma herkesin kampüsü vs açıklanacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: fathma1996shuheda

Yadyok hakkında bilgi almak ićin aradım. Bu sene güney kampüste ders olmayacakmış. Bu cuma herkesin kampüsü vs açıklanacakmış

Bilgi için teşekkürler kuzey olsa da olur o daha yakın zaten Zincirlikuyudan gelirken

• Programdan ses yok dersler yarın belli olucak gibi

• bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem787

Programdan ses yok dersler yarın belli olucak gibi

Doğru danışman için sistem yarın 17:00 da kapanıyor sanırsam o saatten sonra belli olur

• quote:

Orijinalden alıntı: semender96

quote:

Programdan ses yok dersler yarın belli olucak gibi

Doğru danışman için sistem yarın 17:00 da kapanıyor sanırsam o saatten sonra belli olur

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: semender96

quote:

Orijinalden alinti: kerem787

Programdan ses yok dersler yarin belli olucak gibi

Dogru danisman için sistem yarin 17:00 da kapaniyor sanirsam o saatten sonra belli olur

danışman derken?
    ben hazirlik okuyacagim bizde ders seçimi olmuyor galiba dogru mu?
    orta düzeyden baslayacagim kuzeyde okuyacagim yarin herhalde program açiklanir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem787 -- 18 Eylül 2014; 17:26:48 >

• quote:

quote:

quote:

Dogru danisman için sistem yarin 17:00 da kapaniyor sanirsam o saatten sonra belli olur

danışman derken?

Evet ben de hazırlık okuyacağım ama eğer bölüme geçseydim direkt programı hazırlayıp danışman onayına sunacaktık.Şu anda ise bizim programımızı danışman yapıyor.registration sayfasında yazıyor zaten danışman Tarafından onaylandı diye

• quote:

Orijinalden alıntı: semender96

quote:

quote:

quote:

danışman derken?

Evet ben de hazırlık okuyacağım ama eğer bölüme geçseydim direkt programı hazırlayıp danışman onayına sunacaktık.Şu anda ise bizim programımızı danışman yapıyor.registration sayfasında yazıyor zaten danışman Tarafından onaylandı diye

teşekkür ederim bilgi için

• Hala ses yok

• Danışmana sistem kapandıktan bir gün sonra student informationsdan görebiliriz bence yani yarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semender96 -- 19 Eylül 2014; 17:37:13 >
  • Oryantasyon ile ilgili açıklama var sitede. Ama hala derslerden ses yok. Ayrıca anlayamadığım şey bu kulüplerin standlarından bahs ediyor. Gidip oradan bilgi mi alacağız? Yani tanıtım amaçlı mı? Yoksa sadece üye olanlar mı gidebilecek? Bölümlerinize gidiniz yazıyor. Fen edebiyat binasına mı gideceğiz? Çok fazla doru işareti oldu ama kafamda daha fazlası var. Bilen biri cevaplayabilir mi? 23 eylülde oryantasyon başlıyor. Öyleyse 22 eylülde okula gitmeyecek miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fathma1996shuheda -- 20 Eylül 2014; 14:10:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fathma1996shuheda

Oryantasyon ile ilgili açıklama var sitede. Ama hala derslerden ses yok. Ayrıca anlayamadığım şey bu kulüplerin standlarından bahs ediyor. Gidip oradan bilgi mi alacağız? Yani tanıtım amaçlı mı? Yoksa sadece üye olanlar mı gidebilecek? Bölümlerinize gidiniz yazıyor. Fen edebiyat binasına mı gideceğiz? Çok fazla doru işareti oldu ama kafamda daha fazlası var. Bilen biri cevaplayabilir mi? 23 eylülde oryantasyon başlıyor. Öyleyse 22 eylülde okula gitmeyecek miyiz?

Dikkat ederseniz zaten herhangi bir saatte bir çok kulüp tanıtım toplantısı yapıyor.Bunlardan ilginizi çekene gidebilirsiniz.Bölümle Tanışma ise mesela ben Türk dili ve edebiyatı Bölümünü kazandım,fen-Edebiyatın binasına gideceğim,bölümdeki hoca ve görevliler ile tanışacağım. Zaten gerekli yönlendirmeyi onlar yapacakmış.22 Eylül'de okula gideceğiz bence belki ders Programını o gün öğreneceğiz.Bunun için bir saat belirtmeleri gerek eğer belirtmez iseler 9:00 da orada olmayı planlıyorum çünkü normal ders saati Başlangıcı 9:00dır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semender96 -- 20 Eylül 2014; 15:48:59 >

• Kilyosta bos bos takiliyorum buralarda olan varsa tanisalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcaar -- 20 Eylül 2014; 19:09:41 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.