Şimdi Ara

Boğaziçi Üni'deki Teröristler Afrin Şehitleri Standına Saldırdı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Olayın başlangıcı: Afrin şehitleri için lokum dağıtan standa saldırıyor bu terör örgütü destekçileri sonra da barış mesajı vs vs.

TeCe TeCe diyen çocuk Umarım atılır o okuldan. Onun yerinde olmak isteyen yüz binler var. Onun yüzünden o okula giremeyen kişiye üzüldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 19 Mart 2018; 20:49:2 >

• Teröristler yurtiçi ve yurtdışından temizleniyor, "Katliam!" diyorlar. Teröristler yargıdan temizleniyor, "Adalet!" diyorlar. Teröristler ordudan temizleniyor, "Tek adam!" diyorlar. Teröristler medyadan temizleniyor, "Özgürlük!" diyorlar. Teröristler siyasetten temizleniyor, "Diktatör!" diyorlar. Teröristler kamudan temizleniyor, "Karşı darbe!" diyorlar.

Ümid ediyorum ki ileride teröristler eğitim kurumlarından da temizlenicek. İster papaya mektup yollayın, ister abd ordusunu çağırın... Türkiye, eski Türkiye değil.

Ülkemden hatırıma hep sefiller geliyor
    Bin yüzlü Ebrehe’ler, kara filler geliyor
    Şimdi devran değişti; ebâbiller geliyor
    İbrahim bahçesinden taze güller geliyor

Âlemde, duyulacak kutlu bir âvaz kaldı
    Ufka bir bak yiğidim; inkılâba az kaldı.
    Atarlı olmak ne alaka ? Her bir vatansever benim gibi tepki vermeli . Hatta daha fazla. Bu teröristlere çok yüz verildi. Ezmek gerekir. Kürtler ne alaka onu anlamadım ? pkk ayrıdır kürtler ayrıdır . Terörist deyince aklına kürtler gelıyosa demek ki öyle görüyosundur. Selonun ne olduğu belli değil mi ? Girse ne olur girmese ne olur ? Hain haindir. Ohal olan bir ülkede bunlara hiç bir şey olmuyorsa yuh artık.
    TC katliam yapıyormuş TC kadar başına taş düşsün şerefsiz.

Ya abi bizim milletimiz kadar duyarsızı yok ya ulen kendi ülkendesin kendi Afrini almışız güç gösteri yaptığımız ortamda adam müsfetteleri gelmiş protesto etmeye ulan dallama katliam dediğin şey ne olduğu belirsiz zerduş dinine tapan teröristler onlar.

Bide üniversitelisin hadi liseli olsan neyse aklın başın yerinde değil gücün kuvvetinde yok ordakilerin hepsi +20 zaten indirsenize şu şerefsizi yok abi okulda Tim kurcan terör komünizm anarşizm propagandası yapanı indircen.

Bunlara izin verdik Ege de Fıratı şehit ettilee izin vermeyeceksin.
  • Ulan şu ünilerden teröristleri bi temizlemediler gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorsan bitirecez derler afrine giderler sen daha kendi içindekileri halledemiyorsun

Kürtlerin oylarını almak için 50 takla atıyor hükümet
  • ünilere gelene kadar ... meclisteki teröristler nolucak ?
  • Teröristler yurtiçi ve yurtdışından temizleniyor, "Katliam!" diyorlar. Teröristler yargıdan temizleniyor, "Adalet!" diyorlar. Teröristler ordudan temizleniyor, "Tek adam!" diyorlar. Teröristler medyadan temizleniyor, "Özgürlük!" diyorlar. Teröristler siyasetten temizleniyor, "Diktatör!" diyorlar. Teröristler kamudan temizleniyor, "Karşı darbe!" diyorlar.

Ümid ediyorum ki ileride teröristler eğitim kurumlarından da temizlenicek. İster papaya mektup yollayın, ister abd ordusunu çağırın... Türkiye, eski Türkiye değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeşilpaltoluadam -- 19 Mart 2018; 21:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeşilpaltoluadam

Teröristler yurtiçi ve yurtdışından temizleniyor, "Katliam!" diyorlar. Teröristler yargıdan temizleniyor, "Adalet!" diyorlar. Teröristler ordudan temizleniyor, "Tek adam!" diyorlar. Teröristler medyadan temizleniyor, "Özgürlük!" diyorlar. Teröristler siyasetten temizleniyor, "Diktatör!" diyorlar. Teröristler kamudan temizleniyor, "Karşı darbe!" diyorlar.

Kardeş sen yine de gazın altını biraz kıs istersen

Burada hepimizin sinirlendiği şey Tece diyen bir insanın üniversitede bu kadar rahat dolaşması.
  • Orrrr cocuklari oralara nasil geldikleri belli bu vatansizlarin. Amerigaa kurtar bizi diye bagriyordunuz gucu yetmedi mi sizi kurtarmaya. kaliteli or...nun musteri cok olur sizi daha cok kullan at yapacaklar bekleyin

• Böyle tipler neden hep yok sayılıyor?

Neden hapis yatmıyorlar , ya da orada dayak yemiyorlar?
  • Bunlar boğaziçi mezunu olsa ne olur ? Fazla özgür,çağdaş olcaz diye diye hükümet düşmanı sonra da devlet düşmanı hain olmuşlar. En çok zoruma giden hiçbir ceza almamaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLordMan

Bunlar boğaziçi mezunu olsa ne olur ? Fazla özgür,çağdaş olcaz diye diye hükümet düşmanı sonra da devlet düşmanı hain olmuşlar. En çok zoruma giden hiçbir ceza almamaları.

amaçları mezun olmak değil ki. ellerinden geldiği kadarıyla okulda kalıp ortalığı karıştırmak! nasıl girdikleri ise malum zaten çoğunun. arkadaşımdan dolayı sürekli boğaziçi'ye gitme fırsatım oluyor, normalde ortalıkta pek gözükmüyorlar ama böyle bir durum olunca havlamaktan geri kalmıyorlar.
  • Ünilerde ki terör yapılanması çökertilmedikçe veya el atılmadıkça Türkiye'nin diğer nesilleride tehlikeye atılıyor.

Kırıkkale üniversitesi bilinen en milliyetçi yerlerden biridir. orada bile terörist sempatizanları varken batıdaki ünileri düşünemiyorum bile.

artık kripto hocalar mı yoksa terör ajanları mı ünilere el attı, uzun zamandır bu terör yuvalanması devam ediyor ünilerde.

Devlet aklının ünilere eğilmesi lazım çok geç olmadan.
  • Teröristler sadece dağda değil birçoğu içimizde kapı komşun üniversite arkadaşın alışveriş yaptığın esnaf bu ülkede milyonlarca PKK sempatizanı var bunları nasıl temizleyecekler
  • FireNectar kullanıcısına yanıt
    Ben hiç boğaziçinde pkk propagandası yapan bir kişinin dövüldüğünü , susturulduğunu görmedim. Okul yönetimi de suçlu. Bi ara selahattin demirtaş çağırılmıştı güle oynaya sohbet etmişlerdi valla. Hani çok ilerici çağdaşlar ya (!) Pisliklerle dolu bir üniversite . Eğitimi konusunda bir şey diyemem tabi.
  • İki grup da eşit derecede gerizekalı.
  • quote:

Ben hiç boğaziçinde pkk propagandası yapan bir kişinin dövüldüğünü , susturulduğunu görmedim. Okul yönetimi de suçlu. Bi ara selahattin demirtaş çağırılmıştı güle oynaya sohbet etmişlerdi valla. Hani çok ilerici çağdaşlar ya (!) Pisliklerle dolu bir üniversite . Eğitimi konusunda bir şey diyemem tabi.

dövülüyor demedim zaten ama muhtemelen pek tepki çekmemek için her an ortalıkta dolanmıyorlar. olay oldu mu da damlıyorlar. güya pkk sempatizanı denilerek eski rektör rekor oy aldığı halde yerine seçilmiş(!) rektör getirilmişti ancak bunlar için bir önlem aldığını görmedim.
  • ünilerden teröristleri temizlemeye kalktılar. başta chp olmak üzere hemen diktatör diye yaygara kopardı. buyrun seyreyleyin durumu. 5-10 tane teröristin de günahını tüm boğaziçili başarılı öğrencilere yüklemeyin.
  • quote:

Okul yönetimi ne yapacakmış? Lise mi orası? Selahattin demirtaş geldiğinde her halde cezaevine girmemişlerdi.
    Senin gibi atarlı arkadaşları anlıyorum ama yıllar geçtikçe anladım ki bu ülkede iki ayrı millet var. Okulla, eğitimle kendi istediğin şekle sokamazsın. Senin fikirlerini, düşüncelerini kabul etmiyorlar ki.
    Hele askerdeki kürtleri gör ondan sonra konuş bence.
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Atarlı olmak ne alaka ? Her bir vatansever benim gibi tepki vermeli . Hatta daha fazla. Bu teröristlere çok yüz verildi. Ezmek gerekir. Kürtler ne alaka onu anlamadım ? pkk ayrıdır kürtler ayrıdır . Terörist deyince aklına kürtler gelıyosa demek ki öyle görüyosundur. Selonun ne olduğu belli değil mi ? Girse ne olur girmese ne olur ? Hain haindir. Ohal olan bir ülkede bunlara hiç bir şey olmuyorsa yuh artık.
  • "tece'de katliam yapıyor abd'de, ben savaşa karşıyım"

Eğer şu sözleri eden kişi okuldan atılmazsa yazıklar olsun.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    İyide bu sefer müdahale edildi mi bu tece diyen denyoya,diktatör diyorsunuz.Ne yapmak lazım.Adam gazeteci diye devlete demediğini bırakmıyor.yakalanıyor bu sefer gazeteci içeri atıldı,susturuldu nerede özgür basın,diktatör Erdoğan deniyor.Pkk nın siyasi ayağını çökertiyor gene diktatör oluyor.Bir şey yapmıyor gene laf oluyor.Tamam bende ak partiyi çok eleştiriyorum,kızıyorum ama yaptıklarınında hakkını vermek lazım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.