Şimdi Ara

BOĞAZİÇİ TERCİHİM HAKKINDA ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    *Okul birincisiyim

1)Bogazici isletme yazdim fakat gecen sene okul birinciligi taban siralamasi 2306. Gelme ihtimali nedir?

2)İsletme olmaz belki diye Bogazici İktisat mi Uluslararasi İliskiler ve Siyaset Bilimi mi yazayim?

***Arkadaslar sadece sordugum sorulara yanit verirseniz memnun olurum. Simdiden tsk ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaanak -- 1 Ağustos 2011; 18:04:38 >

• Arkadaslar gonderecegim tercihimi yardim lutfen!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaanak

Arkadaslar TM1:1683 TM2:1435
    *Okul birincisiyim

1)Bogazici isletme yazdim fakat gecen sene okul birinciligi taban siralamasi 2306. Gelme ihtimali nedir?

2)İsletme olmaz belki diye Bogazici İktisat mi Uluslararasi İliskiler ve Siyaset Bilimi mi yazayim?

***Arkadaslar sadece sordugum sorulara yanit verirseniz memnun olurum. Simdiden tsk ederim.

Yani ne kadar saçma bir soru sorduğunun farkında mısın?
    1.6-1.4 desin geçen sene 2.3 ihtimal nedir giremezsin oldu mu?

uluslar arası ilişkiler ve siyaset yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLken7

quote:

*Okul birincisiyim

+1

• quote:

quote:

*Okul birincisiyim

Dostum bazi hocalarima sordum gelmez dediler. ??

• Kimse kesin olur diyemez, isletmenin altina mutlaka baska bolumler yaz, okul birinciligi cok sakat is.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoney

Kimse kesin olur diyemez, isletmenin altina mutlaka baska bolumler yaz, okul birinciligi cok sakat is.

Aynen dostum ama yukardaki arkadas anlayamadi sanirim
  • Gireceksin ben burdayım bu konuya mesaj at.

İbret olsun.
  • quote:

Gireceksin ben burdayım bu konuya mesaj at.

İbret olsun.

Kardesim ins girerim.

Arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum.
  • Senden ufacık bı yardım isteyelim ilk bin için nasıl çalıştığınız ilgili zahmet edip onu yazma . Ama durmadan konu ac yardım edin nereye girerim nasıl girerim diye ayiiip ayip :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lşlş -- 2 Ağustos 2011; 0:14:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lşlş

Senden ufacık bı yardım isteyelim ilk bin için nasıl çalıştığınız ilgili zahmet edip onu yazma . Ama durmadan konu ac yardım edin nereye girerim nasıl girerim diye ayiiip ayip :(

Arkadasim ben pm atamiyorum.

Tavsiyem su;

*Duzenli calis. Abartma bir gunde 4-5 saat gibi sonra cabuk bikarsin. Gunde adam gibi en fazla 3-4 saat yeter.

*kendini derslere bogma arada motive et kendini.

*Bol bol deneme coz. Okulda gereksiz derslerde vakit kazanmak icin eksik oldugun konulari belirle,calis,not al. Evde sana coj vakit kazandirir.

*sunu unutma okulun,dersanen,sinifin ne olursa olsun is senin calismanda senin gayretinde.

Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.