Şimdi Ara

BOĞAZİÇİ'NDE ARKADAN VURDULAR ( DURUM ÖZETİ )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
3.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 23
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 11 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheMarjinaLs (15 mesaj) aLLyC (6 mesaj) sissil (3 mesaj) GangstaBop (3 mesaj) vonderplanitz (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23 mesaj) Mobil (16 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> BOĞAZİÇİ'NDE ARKADAN VURDULAR ( DURUM ÖZETİ )
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8168 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Geçmiş olsun.
    Arkadan çarpan kişi o değil mi, o neden gelmiyor Avcılara da siz gidiyorsunuz onu anlamadım.
    Selamlar hocam;
    Evet, arkadan çarpan o. Benim hatamdan tutanak tutturmadık. Karşılıklı iyi niyet göstergesi olarak artık gideceğim. Belgeyi başta doldurmamanın cezası sadece Kadıköy'e git/gel yapmakla kalsın bu sefer, kafi diyeceğiz.
    Tecrübe oldu.

@Mendieta58

Ne yazık ki bazen durumlar böyle olabiliyor.Ustaya götür/getir işiyle uğraşmayı rafa kaldırdım.Benimde iyi niyetimi kendi adına kullanmak istedi.
    @Panthér
    Araca koydum gerekli tutanağı fazlasıyla. İnternetten indirdim

İhtiyacı olan buradan bakabilir :https://www.tsb.org.tr/images/Documents/TRAFIK_KAZA_TESPIT_TUTANAGI-Yeni.pdf

@vonderplanitz

Kesinlikle böyle oluyor durumlar. İyi bir profil çizmek, sanki suçlu/hatalı olan madurmuş gibi anlaşılıyor. Enteresan bir memleketiz vesselam.

İşi özetlemek gerekirse, adamın art niyetli bir yaklaşımı hala olmadı. Telefonda Kadıköy git/gel usta işi saçma bir teklif ve uğraşamam dedim. Onarım ücreti falanda istemiyorum dedim. Kasko'dan halledeceğiz şeklinde konuştum.

İzmitteymiş, akşam halledeceğiz artık.

• Bunca zamandır araba kullanırım ufak tefek kazalarımda oldu. Tek ögrendigim şey babamın oğlu gelse iyi niyet göstermem. Keşke tutanak tutup biraz daha ciddiye alsaymissiniz. Siz hala birazı benden birazı ondan derken karşı taraf çakallık peşinde. Bence hiç muhattap olmadan yaptirabiliyosaniz yaptırın o düşünsün.
    adamı arayın kaskoya veriyorum aracı renault servisinde yaptırıcam isterseniz tutanak tutalım istemezseniz ben kaskoya fotoğraflarla birlikte karşı taraf tutanak tutmadan kaçtı notu ile bildirim yapacağım deyin.

Ne uğraşıyorsunuz anlamadım.

Benim anlamadığım köprüde polis yokmuydu ? bizim kuzenede arkadan çarptılar polis 2 dk da uçarak geldi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.