Şimdi Ara

Boeing CEO'su Elon Musk'a meydan okudu: İşte Musk'ın cevabı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: demirparcasi

quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Bu adamı gerçekten seviyorum ve bu adamı kıskanıyorum müthiş işler yapıyor ve inanılmaz mütevazi... Bizim iş adamlarına bakıyorumda hala nasıl insanları kandirsak insanları soysak derdindeler. Birgün bir kanalı izliyorum Ahmet Nazif ZORLU bey çıkmış vestel venus hakkında konuşuyor ve sanki telefonu kendi icat etmiş gibi %100 islemcisine kadar yerli diyor şaka gibi... şimdi ben bu elon abimi nasıl sevmeyim...

Elon Musk "inanılmaz mütevazi" mi?
    Mütevazı ; 1. Alçak gönüllü 2. Gösterişsiz, iddiasız

Elon Musk gösterişsiz, iddiasız ve alçak gönüllü ise bana mütevazı olmayan bir kaç insan göstersenize. Elon Musk'ın en önemli özelliklerinden bir tanesi gösteriş yapmak, tutamayacağı iddialarda bulunmak. Musk kendini dahi, diğer bütün insanlardan (Steve Jobs dahil) üstün gören biri. Yani mütevazınin tam karşıtı.

Bu kadar kolay reklamalara ve propagandaya kanmayın.

Adam yaptığı şeye karşı gösterisini yapiyor yapmadıklarını değil... Hangisini soyleyipte yapamadı bana soylermisiniz. Araç konusunda yeterli üretim yapamamış geciktirmis vs gibi sorunlar yaşamış ama asla inkar etmemiş yalan dolana girmemiş bu kadar net. Mütevazi nedir bence siz öğrenin mütevazi olmak hiç birşey yapmamaksa size göre birşey diyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam hic uzatmamis Yapin demis ne kadar seviyeli ne kadar kisa ve oz cvp helal olsun.

• İki Amerikalı şirket kendi aralarında takılıyorlar işte... Ne güzel.

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Kıt aklınızla siyâsete bulaşmayın zira yapabildiğiniz ancak ve ancak bu ülkeye ihanet etmek oluyor.

• Vay be adamlar uzaya çıkacak biz daha yerli araba ortaya çıkaramadık.

• Abi çok iyi ya "Do it" Hadi yap gibisinden.

• Mars'a ilk Lockheed Martin gidecek.

• Yorumlar güldürdü.

Elon Musk her zaman ki gibi pazarlama işinden 10/10 aldı.
  • adama it demiş::DD

• HADİ HADİ
    Boeing CEO'su Elon Musk'a meydan okudu: İşte Musk'ın cevabı

• Bu kendini bilmezler atıp tutmuş. Onlardan önce biz yerli roketimizle gideriz. Yerli otomobilden sonra...

• Bu adamı seviyorum gerçekten. Gayet mütevazi ve kendine yakışan bir cevap vermiş, helal olsun.

• 2 Amerikan şirketinin yöneticisi Mars' a gidebilmek için birbiri ile rekabet halinde.
    Bizim insanımız da e-devlet 5 yeni hizmet eklendi diye sevinedursun...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.