Şimdi Ara

bodye basladım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • of be bende başlamıştım bıraktım adam gibi bi yer bulamadık iyimi herkes paranın peşinde ama şimdi canım istiyor Kick boksda tekrara bağladı gitmiyecem zaten süre bittikten sonra napsam bilemedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuzzyWuzzy

Dostum kas grupları her insanda farklı gelişir, ben 1.85 boyundayım 75 kilom var, göğüs ve sırt gelişimim, özellikle ''biceps'' olmak üzere kol gelişimimden çok daha çabuk oluyor. Kısacası belirli bir kiloya ulaşsan bile zayıf veya iri gözükmek gibi durumlar olabiliyor ve hangi kas grubunun gelişime yatkın olduğunu ve yine ona bağlı olarak (1 ay gibi bir süre sonra) hangi bölgeyi hangisi ile aynı gün çalıştıracağına kendin karar vermen gerekiyor. Şu yazdığımdan bir mok anlamamış olabilirsin. Anlatım bozuklukları yüzünden baya baya acı çekmiştim lisede . PM'den de konuşabiliriz bu işe ciddi bakıyorsan.

yok yok dediklerini çok iyi anladım ben bayadır arajtırıyorum ideal ölçüleri hemen hemen biliyorum 130 cm kadar omuz istiyorum bakalım yapabilrsem 40 cm kadar kol göğüs 110 falan belim ve kalça ölçüm iyi zaten bacaklarıda biraz kalınlastırcam 58 cm falan bacak calfıda 38 cm falan

• Karbonhidrat tozu dediğiniz nedir beyler ? Protein tozu olan wheyleri biliyorumda karbonhidratı ilk defa duydum. Bir de spor yapan arkadaşlar protein tozu almadan kas geliştirmenin bir yolu yok mu ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.