Şimdi Ara

BODY E BAŞLICAM 3 AYDA İDEAL VÜCÜT OLUR MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
62.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YAŞIM 17 KİLO 74 BOY 180 185 CİVARI
    3 AYDA İDEAL VÜCÜDA KAVUSURMUYM

• Olur.
  • 3 ay çok ilk gün alışırsın 2. gün gelişme maximum boyutta olur 3. ve son gündede yarışmalarda görürürüz umarım seni. Şimdiden kolay gelsin.
  • 3 ayda normal yollarla imkansız ...
  • akşam kurarsın sabaha olur herhalde
  • 3 ayda biraz zor. Altyapın olması gerekiyor.
  • 3 ay doğal yollarla buyur.

inanmayanlar için
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/3-ayl-k-al-ma-t27888.html

• kolay mı sandın vücut yapmayı ben kaç yıldır yapıyorum daha doğru düzgün karın kasım yok vücuttan vücuda değişse de 3 ayda hiç bir şey olmaz.
  • 3 ayda güzel bir gelişme kaydedersin ama asla ideal olmaz. Alacakaranlık serisindeki köpek adam Jacob bile 5 ayda o vücudu yaptı (streoid yarımları ile ) ki sen o kadar prof çalışamazsın unutma onlar sadece filmler için o kadar kısa sürede vücud yapıp milyon dolarlar alıyorlar sana kimse o parayı vcud yapıyorsun diye vermez. Nedenmi anlattım bunu ? çünki acele etmene gerek yok.
  • yani biraz şekillenir mi
  • 3 ayda hiçbir şey olmaz değil baya gelişir ama fazla bir şey bekleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

3 ay doğal yollarla buyur.

karın kasların simetrik değil nedeni genetik mi yoksa çalışmandan dolaymı
  • quote:

Orijinalden alıntı: baycan87

3 ayda normal yollarla imkansız ...

Hayır mümkün.

Ama ! şuanki vucudunun ne halde olduğunu görmeden ve ideal vucuddan kastının ne olduğunu bilmeden tam bir yorum yapılamaz.

Şunu söyliyebilirim. İlk ay ısınmasıydı falanı filanı ama 2. ay kendini çok zorlaman gerekir. Diyet yapman, eve geldiğinde yorgunlukdan ve kaslarındaki sızıdan uyuya kalman gerekir Yoksa 3 değil 13 ayda da birşey olmaz. Ayrıca 1 günde her yer çalışılmaz. 1 gün kanat, 1 gün göğüs, bunları salonun hocası belirler. Sana 4x15 derler 15 i yap gücün ne kadar yetiyorsa okadar daha yap (ilk ay bu şekilde yapma) acıyı kaslarında hisset

Ayrıca vucudunun yatkınlığı da çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 23 Mayıs 2010; 0:48:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atac1m

quote:

resimdeki şahıs ben değilim. bodyforum'dan bir arkadaş alta linki koydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atac1m

quote:

Onun değil bu vücud.

Ayrıca bu vücud 70 kilo olamaz çok zayıf
  •  BODY E BAŞLICAM 3 AYDA İDEAL VÜCÜT OLUR MU?

Edward Norton film için bu vücudu 3 ayda yapmış diye okudum ekşi'de. Doğru mudur sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

Edward Norton film için bu vücudu 3 ayda yapmış diye okudum ekşi'de. Doğru mudur sizce?

Doğrudur. Ben onu hiç kaslı görmedim çünki( bu filmden önce) Basmışlar Streoidi : )

• Yaparsın,yaparsın
  • Peki gardaşlarım 3 ay sadece omuz için çalışsak bir şeyler olur mu ? Ben böyle hayvan gibi olmak istemiyorum sadece omuzum genişlesin aynı oranda birazda kollarım işte abez durmadan ? Ağustosta askere gideceğüm Allah nasip kısmet ederse salı günü başlayayım diyorum ne deyürsünüz ? Kilom 75 boyum 1.87 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01-44

Peki gardaşlarım 3 ay sadece omuz için çalışsak bir şeyler olur mu ? Ben böyle hayvan gibi olmak istemiyorum sadece omuzum genişlesin aynı oranda birazda kollarım işte abez durmadan ? Ağustosta askere gideceğüm Allah nasip kısmet ederse salı günü başlayayım diyorum ne deyürsünüz ? Kilom 75 boyum 1.87 ?

Barfix çek olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.