Şimdi Ara

Bodrum Tatili - Dh Özel Harika Fiyat (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
57
Favori
27.995
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Junior Colossus

Teşekkürler hocam. Kapı fiyatlarım benimde pahalı piyasaya göre aslında bu konuda vermiş olduğum fiyatlar bile kazandırır bize fakat gereksiz bir pahalılık var piyasada. bodrum çok farklı
    herkes bu otelci kadar dürüst olsa yeminle herşey dahiller boşalır oda kahvaltı pansiyonlar dolar taşar. abi çalıyosun adamın kapısını kişi başı 90-100 tl çekiyo sende diyosunki biraz daha koyarım hd ye giderim.
  • quote:

Otelde konaklamayanlar girebiliyor fakat şezlong ücreti alıyoruz otel misafirleri dışında gelenlerden. suriyeli yaklaşık 3 sene önce fazlaydı kos adasına kaçışlar olduğu için şu sıralar yoklar olsada dediğim gibi biz şezlongu bir içki + şezlong 50 tl olarak satıyoruz.
    Merhaba,

Kampanya gayet güzel.
    Yalnız şuraya takıldım. Şezlong ücreti alıyoruz demişsiniz.
    Mesela ben geldim şezlong istemiyorum, havlumu kuma serip denize girip çıkıyorum.
    Bu durumda ne yapabilirsiniz?

Anayasamıza göre, tüm kıyılar halk'a aittir. Otellerin kendi plajı gibi bir durum yok anayasamızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 22 Mayıs 2018; 22:10:54 >
  • quote:

Junior Colossus Hotel
    2009'da orada kalmıştım sanırım. Öğrenciyken arkadaşlarımla gelip çok eğlenmiştik Gümbette. Bir çift işletiyordu oteli değişti mi işletmesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nike35

Merhaba,

Kampanya gayet güzel.
    Yalnız şuraya takıldım. Şezlong ücreti alıyoruz demişsiniz.
    Mesela ben geldim şezlong istemiyorum, havlumu kuma serip denize girip çıkıyorum.
    Bu durumda ne yapabilirsiniz?

Anayasamıza göre, tüm kıyılar halk'a aittir. Otellerin kendi plajı gibi bir durum yok anayasamızda.

Alıntıları Göster
    Hocam oteldekilere tabiki ücretsiz dışardan gelenlere ücretli (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 tl çok kıyak bir ücret, şezlong kiralama parasına konaklama yapılıyor. Tam anne babayı göndermelik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 TL'ye hamama zor gidersiniz insafsızlar.
    Ulaşım uygun olsa keşke gelsem. Uçak çok tutuyor yav.
  • Gelmek istiyorum bu arkadaşın mekanına hem arkadaşı sevdim hem yaptığı güzellikleri hemde yeri de güzel

tarih konusunu netleyip dönüş yapacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nike35 kullanıcısına yanıt
    Evet bodrum bölgesinin belirli yerlerinde bu dedikleriniz geçerli fakat gümbet bölgesinde plaj olarak değil toprak olarak geçmekte. denize sıfır arsalar olarak satıldılar daha sonra arsa üzerine kum döküldü o yüzden plaj olarak geçmiyor.
  • Dopplereffect kullanıcısına yanıt
    Evet o çiftten sonra çok kiracı gelip geçmiştir hocam :)
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumların için beklerim hocam
  • Arkadaş bu mevsimde bodrum için bedavaya yakın paraya oda veriyor. Balayımda bodrumun sayılı 5 yıldızlı otellerinden birine gittim orada da suriyeliler vardı :D sıkmayın canınızı gümbette güzel yer bence internetten kendiniz araştırın arkadaş dediği gibi hizmet verecekse çok ucuz bir tatil yapmış olacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Hocam oteldekilere tabiki ücretsiz dışardan gelenlere ücretli (:

Alıntıları Göster
    =) Hayır ben orada başka bir anlamda sordum.
    Ben dışarıdan geliyorum. Otelde de kalmıyorum.
    Ama elimde havlu gelip ordaki plaja, kuma havlumu sermek istiyorum.
    Yani şezlong kullanmayacağım.
    Bu durumda ne yapabilir? onu merak ettim.
  • quote:

=) Hayır ben orada başka bir anlamda sordum.
    Ben dışarıdan geliyorum. Otelde de kalmıyorum.
    Ama elimde havlu gelip ordaki plaja, kuma havlumu sermek istiyorum.
    Yani şezlong kullanmayacağım.
    Bu durumda ne yapabilir? onu merak ettim.

Alıntıları Göster
    Başkan bunun konuyla ne alakası var :) Neden böyle bişeye gerek duydun?

X bi otel ne yapabilirse oda bunu yapabilir muhtemelen.

Sen bu dediğini Bodrumdaki isim yapmış x bi otele yapabiliyomusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Başkan bunun konuyla ne alakası var :) Neden böyle bişeye gerek duydun?

X bi otel ne yapabilirse oda bunu yapabilir muhtemelen.

Sen bu dediğini Bodrumdaki isim yapmış x bi otele yapabiliyomusun?

Alıntıları Göster
    Şöyle alakası var,
    Kıyılar halkın kullanımına tahsis edilmiştir.
    İnsanların bu haklarını elinden alabilecek söz ve söylemleri görünce ve duyunca ister istemez bir huzursuzluk yaşıyorum.
    Parası olan plajı kullanabilir, olmayan kullanamaz gibi bir durumu kabullenemiyorum.

Ama şunu kabul edebilirim.
    Şezlong veya şemsiye isterse vatandaş, ücretini ödeyerek kullanabilir.
    Ama yok kardeşim bu plaj benim sen burayı kullanamazsın demek kabul edilebilir değil.
    Tabii burası Türkiye, her şey olabilir. Ben gönlümden geçenleri yazmak istedim.

• quote:

Şöyle alakası var,
    İnsanların bu haklarını elinden alabilecek söz ve söylemleri görünce ve duyunca ister istemez bir huzursuzluk yaşıyorum.
    Parası olan plajı kullanabilir, olmayan kullanamaz gibi bir durumu kabullenemiyorum.

Ama yok kardeşim bu plaj benim sen burayı kullanamazsın demek kabul edilebilir değil.

Alıntıları Göster
    Eyvallah da bu dediğini örneğin gidip bi rixosta,limakta,gloriada yapabilirmisin? :)

Bu arkadaşa garezin niye onu merak ediyorum ben :) Kıyıysa kıyı. Hiçbi otel kendi plajına sokmaz seni :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Eyvallah da bu dediğini örneğin gidip bi rixosta,limakta,gloriada yapabilirmisin? :)

Bu arkadaşa garezin niye onu merak ediyorum ben :) Kıyıysa kıyı. Hiçbi otel kendi plajına sokmaz seni :)

Alıntıları Göster
    Ben garezim var demedim ki=)
    İlk mesajıma bakarsan, hatta güzel bir kampanya dedim zaten.

Ben x-y-z olarak bakmıyorum bu duruma.
    Temel hak ve özgürlükler anlamında bakıyorum.
    Sanırım anlaşılmışımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

30 tl çok kıyak bir ücret, şezlong kiralama parasına konaklama yapılıyor. Tam anne babayı göndermelik
    geçensene şilede plajda ,şezlong şemsiye için 30 lira ödemiştim.

• quote:

Ben garezim var demedim ki=)
    İlk mesajıma bakarsan, hatta güzel bir kampanya dedim zaten.

Ben x-y-z olarak bakmıyorum bu duruma.
    Temel hak ve özgürlükler anlamında bakıyorum.
    Sanırım anlaşılmışımdır.

Alıntıları Göster
    Ben anladım anlamasında biz öyle bi ülkede yaşamıyoruz.

Gidip Regnumun plaja girsene :)
  • nike35 kullanıcısına yanıt
    Ben sizin demek istediğinizi anladım aynen dediğiniz gibidir hocam. kıyılar halkın kullanım alanıdır. şezlong kullanmazsınız girersiniz istediğiniz kıyıda havlunuzla yatabilirsiniz bunun en güzel örneği gündoğan bodrumda'dır. fakat benimde demek istediğim şu bizim otelin bulunduğu alan ve genelde gümbet civarı denize sıfır arsa olarak satılmışlar zamanında. adamda toprağı kumsal olarak değiştirmiş yani kendi kumsalı. tabi ki deniz onun değil inat edip tam denize 2 cm girip yatılabilir :)
  • quote:

Şöyle alakası var,

Alıntıları Göster
    hocam senin sölediğin halk plajlarında oluyor.otellere ait bölümler olsada şezlonglar haricinde etrafındaki boşluklarda havlunu serer uzanırsın kimse karışamaz.

ama bazı otellerin kendine ait küçük plajları oluyor,zaten kapısından girmeden ulaşamazsın.gümbete gittim çoğu bu şekilde.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.