Şimdi Ara

Bodrum Tatili - Dh Özel Harika Fiyat (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
57
Favori
27.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araçla gelebilirsiniz ücretsiz otoparkımız mevcut otelimizin önünde. Merkeze çok yakındır gümbet zaten mahallesi olarak geçer dolmuşla 15 dakika arabanızla 10 dakikada gidebilirsiniz.
  • Subsie kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlaşılma olmasın bu tarihler yani 12 hazirana kadar bu şekilde bir kampanya uygun gördüm bayram ve sonrası için 70 tl olarak Dh ye özel devam edeceğim internet satışım 75 Dh satışım 70 kapı satışım ise 100. bu sene deneme yanılma yöntemi ile devam etmek istiyorum.
  • Normalde 75 buraya ozel 70 ise sicaklik yok gibi gorunuyor sadece ramazanda indirim var gibi gorunuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

Normalde 75 buraya ozel 70 ise sicaklik yok gibi gorunuyor sadece ramazanda indirim var gibi gorunuyor..
    Evet , sadece ramazan ayı için güzel fiyatlar.Ramazan sornası 140 tl çift kişi. ben mesela ramazan sonrası bir gece eşimle gideceğim bodrum a ordan asıl tatilimiz marmaris de. bir gece için 140 kötü bir fiyat değil amahttps://www.neredekal.com/bodrum-otelleri/ den arattığımda 110 - 150 tl bandında bayağı bir otel çıkmakta.
  • güzel konu

klima durumu nedir odalarda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 22 Mayıs 2018; 1:16:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

güzel konu

klima durumu nedir odalarda?
    Bende merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subsie

Bu mesaj silindi.
  • funky soul kullanıcısına yanıt
    Konum ve imkan açısından gayet sıcak hocam. Denize sıfır ve o konulardan otel fiyatları arasında yarı yarıya bile diyebilirim.
  • TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Bölge için sıcak fırsat hocam online rezervasyon zaten almıyorum. denize sıfır ve o konumda olan oteller arasında yarı yarıa bir fiyat farkı var
  • sioux kullanıcısına yanıt
    Klima her oda da mevcut, hepsi sorunsuz çalışmakta. Normal otel odaları şeklinde odalarımız bir değişikliği yok. Klima, dolap, çarşaf, yastık gibi klasik ayrıntıları belirtmek istemedim.
  • alik01 kullanıcısına yanıt
    merak edilecek bir durum yok her biri sorunsuz çalışıyor :)
  • Junior Colossus J kullanıcısına yanıt
    denize sıfır olması açısından tercih edilebilir. yoksa o fiyatlarda gümbet de otel çok. peki gürültü olayı nasıl ? geçen sene gümbet e geldiğimizde pişman olmuştuk ?
  • funky soul kullanıcısına yanıt
    Tabi ki dediğiniz gibi o fiyatlara mevcut benimde belirtmek istediğim konum = fiyat performans. Ses biraz geliyor tabi ama cam kapalı oldugun da hiç gelmiyor diyebilirim. dışarıda da otururken öyle aman aman rahatsızlık verecek durumda değil
  • kardesim kimseyi memnun edemessin sen bedavada yapsan herkes birsey bulur arkadaslar gitmeden gormeden yorum.yapmayin arkadasim yeni aldik diyor gidip gorun bi ondan sonra yorum yapin

• fiyat bayramdan sonrası için 60 değil miydi yav ben mi yanlış gördüm?
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    tatil süresine göre ve belirli tarihler arasında ayarlaya bilirim
  • Sahil kenarı insanına acımamak lazım.

Kahvaltıda ne veriyorsunuz? Kutu reçel, üçgen peynir mi?

edit: şimdi yanlış anlayanlar olabilir, her zaman bizi yonttukları için diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 22 Mayıs 2018; 7:20:12 >
  • Sezonda 70 tl arkadaşlar sezon boyu 30 tl zannedenler var.
    Ramazan ayında 30 tl..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam ikinize de. Bu fiyatlar ne zamana kadar geçerli ve hangi tarihler de gelirsek geçerli?

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Kaç * ?
    apart otel demiş ne yıldızı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.