Şimdi Ara

Bodrum Tatili - Dh Özel Harika Fiyat (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
57
Favori
27.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'dan otobüsle ulaşım nasıl olur hocam size yakın mi otogar nasıl gelebiliriz ordan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • longest prof kullanıcısına yanıt
    evet yani kişi başı 70 normal fiyatımız 160 tl
  • WoodGuy kullanıcısına yanıt
    direk olarak otogara ulaşım mevcut oradan dolmuşla otelin önüne geliyorsunuz
  • Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    bekliyorum hocam
  • cuara86 kullanıcısına yanıt
    bekliyorum hocam
  • http://www.juniorcolossushotel.com/pages/gallery

banyo göremedim

diğerleri güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WILDBOYS -- 10 Haziran 2018; 22:58:26 >
  • Gayet samimi buldum , eylül ayının sonuna doğru bi 5 gece düşünüyorum bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    banyo resmi yakında yükleriz hocam
  • SupermanPrime kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bekliyorum
  • Booking den rez yapılabiliyor mu

• Konu açılalı 3 haftayı devirmiş lakin dh den şu ana kadar konaklayan 3-4 kişi gördüm sadece...neyse keşke şu 12 hazirana kadar olan fiyatı bir hafta önce görseydim değerlendirir buraya yazardım gerçi o da iki kişi gelinirse geçerli fiyatmış sanırım yine olmazdı bayramdan sonra 70 e çıkınca,çok da cazip gelmiyor bana sonuçta o fiyat aralığında Fethiyede de pansiyon tarzı alternatifler mevcut...ki sadece yatmadan yatmaya gelineceği için otel-pansiyon farkı çok farketmez..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaraHisar_03 kullanıcısına yanıt
    malesef hocam
  • bizim bulunduğumuz bölge için bodrum gümbet sahil kısmı, sadece odalar kişi başı 100 o tarihler arasında hocam
  • Vay arkadaş 35 lik fiyat süpermiş ya nasıl görmedik, bi 4-5 gün kalırdık kaçtı fırsat

Edit: bu fiyata tek kişi kalamıyor muydu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 11 Haziran 2018; 12:5:16 >
  • Junior Colossus J kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam,35 lik fiyatı kaçırınca kötü oldu işte gerçi iki kişi için geçerliymiş bir kişide bu forumdan bulurduk sonuçta,neyse kısmet:)

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    tek kişilik konaklamalarda 1.5 kişi fiyatı alıyoruz hocam
  • Hocam 19-23 Haziran veya 26-30 Haziran tarihleri için 2 yetişkin 2 çocuk (çocuklar 14 ve 10 yaşlarında)ayrı oda veya aile odası olabilir bir fiyat alabilir miyim.
    Konuda genelde muhabbet oda+kahvaltı olarak dönmüş ama ilk mesajda net bir ifade göremedim fark varsa oda kahvaltı olarak hesaplayalım.
    pool barda fiyatlarınız nasıldır(kısmet olursa genelde orada olacağım için :) ilk5-6 sayfaya baktım ama göremedim daha ilerde varsa mazur görün.
    Bir de malum dünya kupası için mir salon vs var mıdır.
    @Junior Colossus
  • hogokce kullanıcısına yanıt
    pm atıldı hocam
  • Hocam merhaba.28 Haziran-1 Temmuz arası 3 gece 2 yetişkin 2 çocuk (7 ve 9 yaş) olarak fiyat ve uygunluk durumu hakkında bilgi alabilirmiyim. Teşekkürler.
  • mesajim bulunsun.. ustad cok ilgili.. konu da ustte bulunsun:)

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.