Şimdi Ara

Bodrum katından bir türlü dışarı atamadığım kedi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ev kedisi sanırım bodrumdan dışarı çıkmıyor, dışarı çıkaramayınca mecbur mama aldım bodrumda besliyorum.
    Eğer ev kedisiyse sokakta yaşatmazlar onu sanırım sizce eve almalı mıyım? cinsi nedir cinsiyeti nedir? fikri olan var mı?
     Bodrum katından bir türlü dışarı atamadığım kedi hakkında Bodrum katından bir türlü dışarı atamadığım kedi hakkında Bodrum katından bir türlü dışarı atamadığım kedi hakkında Bodrum katından bir türlü dışarı atamadığım kedi hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi p-216 -- 13 Mart 2015; 22:42:03 >

• Çok güzel bir kediymiş.Maşallah.

Eğer ev kedisiyse dışarıya alışık olmadığı için alışması bir hayli zor olacaktır.Muhtemelen kendisini savunmayı bilmediğinden de diğer kedilerin alanlarına girerse dayak yiyebilir.Korktuğu için sığınmış olabilir bodrumunuza.

Bakım konusunda sorun yaşamayacaksanız eve almanız onu çok mutlu edecektir.Ama iç ve dış parazit tedavilerini hem sizin sağlığınız hem de kedinin sağlığı açısından yaptırın.
  • çok güzel kedi cinsi de hiç önemli değil.
  • halinden belli bunu evden kovmuslar yada evden kacmis yolunu kaybetmis. cinsiyetini bu sekilde ogrenemeyiz bakmak lazim kuyruk altina :) cinsi russian blue'ya benziyor. tekir-sokak kedisi cinsinden degil. icinize sindiyse kedi bakmak istiyorsaniz alin veterinere goturun bi muayene etsin gerekli bir sey varsa yapsin asi vs. hem bir canliya yardim etmis olursunuz hemde kediniz olmus olur. :)

edit: siz bakamayacaksaniz, sahiplenemeyecekseniz petarkadas sitesine ilan acip ucretsiz sekilde sahiplendirebilirsiniz bu guzel can'i sahiplenicek birileri mutlaka cikar. bu sekilde de yardim edebilirsiniz ona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f-network -- 14 Mart 2015; 1:03:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kedi büyük ihtimalle ev kedisi ya kovmuşlar ya da kaçmış olabilir.Cinsi russian blue'ya ya da british shortair'e benziyor arkadaşın dediği gibi.Bence imkanın varsa bakmaya devam et derim.Çok güzel bir kedi safkan mı yoksa melez mi o konuda net bilgi veremicem.Ayrıca sitelere ilan verip ücretsiz sahiplendirebilirsiniz.Ama sizin bu konuda duyarlı dikkatli olmanızı istiyorum.Çünkü eğer safkansa kısırlaştırılmamış ise ticaret yapanların eline düşerse gerçekten çok kötü olur.İsterseniz bi vetereinede baktırın.Nedir bu neyin nesidir falan gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wendez2

Ev kedisi sanırım bodrumdan dışarı çıkmıyor, dışarı çıkaramayınca mecbur mama aldım bodrumda besliyorum.
    Eğer ev kedisiyse sokakta yaşatmazlar onu sanırım sizce eve almalı mıyım? cinsi nedir cinsiyeti nedir? fikri olan var mı?
     Bodrum katından bir türlü dışarı atamadığım kedi hakkında Bodrum katından bir türlü dışarı atamadığım kedi hakkında Bodrum katından bir türlü dışarı atamadığım kedi hakkında Bodrum katından bir türlü dışarı atamadığım kedi hakkında

Bodrumda zararı varmı size ? bir ev yapın binada az insan varsa karısmayacak ne güzel besleyin.Bizim burada 24 daire var beslemek imkansız hepsi ...

Ama öyle küçük yerde yaşasam bodrum güzel yer olmadı eve al güzel masum kedi atma sokağa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.