Şimdi Ara

Bodrum'da Yaşamanın Avantaj ve Dezavantajları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dostlarım yaklaşık 5 sene önce ailemle birlikte Bodrum'un Turgutreis beldesine tatile geldik ve beğendik daha sonra taşoınmya karar verdik. Burada yaklaşık 5 senedir yaşıyorum konuyu açmamın amacı yaşadığım bölgede başka DH li var mı yoklamak bu sırada Bodrum'da yaşamanın avantaj ve dezavantajlarını yazacağım size.

Öncelikle avantajlarından başlayalım.
    - Yazın mükemmel bir insan çeşitliliği vardır. Her türden her dilden her ülkeden insanlarla tanışıp arkadaşlık kurabilirsiniz.
    - Denize girmek için birden çok seçeneğiniz vardır. İStediğiniz plaja gidersiniz.
    - Turist kızları ayarlamanız an meselesidir. Nedenini hepiniz biliyorsunuz yazmıyorum.
    - İçki tutkunlarının her türden içkileri bulabileceği her bütçeye göre bar ve vafeler vardır.

Bu yazdıklarımın tamamı yaz mevsiminde belki sonbaharın ilk 1-2 ayında geçerlidir.

Şimdiii dezavantajlaramıza gelirsek.

- Yazın mükemmel olan ve Muğla nüfusunu ikiy katlayan bu ilçe kışın ölü bir şehire dönüşür
    - Kış mevsiminde sokağa çıktığınızda köpekler siz ve birkaç esnaf dışında turist güzel kız göremessiniz.
    - Esnafı dolandırıcının üçkağıtçının önde gidenidir.
    - Olanaklarınız çok azdır. Eğer Turgutreis'ten Bodrum'a acil olarak hastaneye gitmeniz gerekse en az trafiğe ve yol durmuna bağlı olarak 30-45 dk arası olacaktır.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar eğer bir hatam varsa söyleyin düzelteyim amacım Bodrum'da yaşadığımı göstermek hava atmak değil kesinlikle yanlış anlamayın özellikle bu konuda rica ediyorum. Aklıma geldikçe ekleme yaparım. Herkese iyi akşamlar.

• Güncel.
  • Bodrum - Gündoğan çok güzel yer
  • Kadıköy'e uzak
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamancokzor

Bodrum - Gündoğan çok güzel yer

Hocam en güzel 2 bölge merkez ve Turguteis'dir. Ama Gündoğan'da güzel bişey diyemem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.