Şimdi Ara

Böceğin İçinden Çıkan Şey Ne Be !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
152
Cevap
19
Favori
6.580
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Böceğin İçinden Çıkan Şey Ne Be !!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2617 Mesaj
    Kasinmaya basladim ayagimdaki damarlar solucana donusuyor gibi yardim beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    805 Mesaj
    beyler nasıl yani biri açıklasın, wikidekine ingilizcem yetmedi türkçesi çok kısa
    hayvanın içinde o kadar şey nasıl sığıyo? bide sulu şekilde ölmüş2 videoda da suyu alınca solucan şişiyo falan mı? böceğin içini kaplıyo zaten

Orijinalden alıntı: SutluCikolata

http://en.wikipedia.org/wiki/Nematomorpha

Oha zihin kontrolü de yapabiliyor yuh Ulan gece gece insanın aklına neler geldi,millet paranoyak olur
    |
    |

• Yarbay
    2400 Mesaj
    Takip, sonra izlerim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: mcardle

beyler nasıl yani biri açıklasın, wikidekine ingilizcem yetmedi türkçesi çok kısa
    hayvanın içinde o kadar şey nasıl sığıyo? bide sulu şekilde ölmüş2 videoda da suyu alınca solucan şişiyo falan mı? böceğin içini kaplıyo zaten

Erginleri tatlı sularda, genç fertleri eklembacaklıların vücudu içinde parazit olarak yaşar. Sadece Nectonema cinsi denizlerde yaşar. Gordioid larvaları vardır. Gordius aquaticus türünde yumurtadan Gordioid larvaları çıkar. Bu larva sadece böcekler, kırkayaklılar ve çıyanların vücudu için genç fert halini alır. Besinlerle alınan larva eklembacaklıların kanı içine girer, burada birtakım değişiklikler geçirir. Konukçuyu terk eden genç fertler deri değiştirerek ergin hale gelir. Bu paraziti taşıyan eklembacaklılar kısırlaşır. Segmentsiz, ince, uzun, kıl veya iplik şeklindedirler. Ağız ön uçta, kloak arka uçtadır. Vücudun dış kısmında kutikula, altında epidermis ve boyuna kas tabakası vardır. Kutikula ve hidrostatik iskeletleri bulunur. Larva ve genç fertleri vücut duvarıyla beslenirler.

Erginlerinde bağırsak görev yapmaz. Bağırsak en azından bütün formlarda kısmen dejenere olmuştur. Boşaltım sistemleri yoktur. Özel solunum organları ve dolaşım sistemleri yoktur. Yalancı sölom taşırlar. Sinir sistemi, epidermis ile kaynaşmıştır. Ön kısımda bir beyin (serebral gangliyon) ve ventralde vücut duvarı içinde uzanan bir sinir şeridi bulunur. Duyu organları mevcuttur. Ayrı eşeylidirler. Birer çift gonadları vardır. Her iki cinsiyette kolak vardır.Testisler sperm kanalı ve penis yoluyla kloaka açılır. Ovaryumlar ise ovidukta devam eder, ortak idrar kesesi ile kloakın içine açılır. Boyları 1 metreyi bulabilir. 250 civarında türü vardır.

• Yüzbaşı
    753 Mesaj
    Bir tek ben mi bişey hissetmiyorum la bu videoları izlerken. Hatta çok hoşuma gider bu tarz videolar.
    quote:

Orijinalden alıntı: jorge

bu da insanlar için olanı +18 tıkla

Oooooooooooooooooooohaaaaaaaaannnessss
    |
    |

• Yarbay
    5386 Mesaj
    bunların bir benzerleri insan vucudunda da olabiliyor, bağırsaklarda. eğer çok şiddetli olarak ağrı hissetmeyecek olsaydık hiç haberimiz olmasaydı bunun gibi 2-3 metrelik parazit solucanlar büyüyebilirdi bağırsaklarımızda. hatta house da bununla ilgili bir bölüm vardı, kız fiziksel hiçbir şeyi hissetmiyor doğduğundan beri sinirleri problemli, sonra hasta oluyor filan hastalığın sebebi de içinde büyüyen 4-5 metrelik solucandı
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcank -- 22 Mayıs 2013; 4:23:56 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Beşiktaş Ulan

Bir tek ben mi bişey hissetmiyorum la bu videoları izlerken. Hatta çok hoşuma gider bu tarz videolar.

aynen her türlü videoyu izlerim resmi açarım etkilemez
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ben hala etkisindeyim ...
    |
    |
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    forum aranofobiden geçilmiyor
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rostistos -- 21 Mayıs 2013; 10:14:34 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terbüyesüzcanavar -- 21 Mayıs 2013; 10:35:06 >

Orijinalden alıntı: jorge

bu da insanlar için olanı +18 tıkla

videonun altındada birisinin söylediği gibi tenya değil onlar tenyalar bukadar çok olmaz bu bilgiğin ascaris lumbricoides
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.