Şimdi Ara

BMW X5 mi RangeRover'mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
55.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hitaf73

Arkadaşlar BBC'de bu iki aracı kıyaslayan bir program seyretmiştim. Araçları değişik arazi şartlarında zorladılar, Hemde ne zorlama adeta parçaladılar. X5 bariz olarak her yerde yolda kaldı. Hatta top gear'ın sunucusu bile x5'le dalga geçti. Range rover ise abartmıyorum hiç bir yerde sıkıntı yaşamadı. Ben gördüklerimden sonra X5'e jeep diyemiyorum. Bence en iyisi RangeRover

hocam zaten x5 in aşırı bir arazi iddiası yoktur. sport utility vehicle klasmanındaki bir aracında zaten öle bir iddiası olamaz. ancak mükemmel suv da yoktur. fkat mükemmelliğe en çok yaklaşmış suv vardır oda x5 tir. ha cayenne fiyat klasmanına yakışmayan malzeme kalitesi düşüklüğünden, ml genel olarak her konuda zayıf olduğundan, xc90 kişisel önyargım nedeniyle x5 ten üstün değildir. farkındayasanız karşılaştırmaya range i eklemiyorum çünki dediğim gbi o farklı bir klasmanda. onun klasmanında nissan patrol,land cruiser gibi safkan arazi taşıtları var. bu yüzden diorumya kıyaslanamazlar. ancak tabiki param olsa range diyorum hala. çünki konforun ulaştığı son noktalardan birini temsil edior kendileri. Ayrıca yukardaki arkadaşımızın sorusuna gelince, 180 km ile viraj dönebilen bir range görmedim

• range rover gercek bir arazi aracidir arkadaşlarinda dediği gibi...
    x5 ise melezdir ancak arazi yönunu tam olarak melezleyememişlerdir cunku o lastik ve jant ebati arazide her suv kullanıcısının canını sıkar...
    x5 te yanak lari suv a göre oldukça dusuk lastik yanak ebatı vardir tabi buna bağlı olarak normal yoldaki yol tutuşu suv lara göre daha fazladir...

eğer amaç suv alipta reynaya gitmekse ve çikişindada ben kaptiririm abi basarim gazima demekse x5 alirsiniz...
    ama ben ağır adamım zaten aldiğim aracın segmenti budur diye bilinciniz varsa range alirsiniz...

yani olay tamamen bilinç meselesi gider imp sti alirsiniz yada range alirsiniz...
    nedeni ise 2sininde fiyatlari yakındır biri ile basarsınız diğeri ise basmazssiniz...

amaç suv almak değil yerden yuksek iddali ve basarimsa x5 alirsiniz...

yok eğer amaç suv alicam hemde gerçek bir suv alicamsa ve ona cipim var demek istiyorsaniz ve aldiğiniz aracin katagorsini biliyorsaniz (yani bilinçli tüketici iseniz) range alirsiniz...

• para çoksa gözünü kapatıp range alacaksın...o heybetli duruşu yeter...
  • yaww arkadaşlar range alacak da ne olacak yaww adam dagda mı yasıyor yani hem o arac ne kadar yakıyo onuda bı dıyım bakalım ben bılmıyorum bılen varsa soylesın.range almayla iş bitmiyor yani..sunuda dıyım bence x5
    neden bmw abı bu boru degıl yani..dunyanın en cok zevk veren aracları bmw dır yanı bunu tartişmaya bıle gerek yok..ha ama sen dersınkı ben dagda gezecem al range yı bıde benzın ıstasyonuda al ama..
  • bence bmw

quote:

Orjinalden alıntı: opell

yaww arkadaşlar range alacak da ne olacak yaww adam dagda mı yasıyor yani hem o arac ne kadar yakıyo onuda bı dıyım bakalım ben bılmıyorum bılen varsa soylesın.range almayla iş bitmiyor yani..sunuda dıyım bence x5
    neden bmw abı bu boru degıl yani..dunyanın en cok zevk veren aracları bmw dır yanı bunu tartişmaya bıle gerek yok..ha ama sen dersınkı ben dagda gezecem al range yı bıde benzın ıstasyonuda al ama..
  • X5 4.8 is Modeli Varmış Bilen Gören Varmı
  • X5 Arazi KAbiliyeti Fazla iyideğil Diye biliyordum ama paris dakar da biri kullanmış
    http://www.bmwworld.com/racing/dakar/2004.htm
  • ne zaman trafikte x5 görsem gözüm takılıyor alete bence görünüşü #1
  • valla bence kalite karizma amaç ve görünüş olarak 1 numara Range Rover...Bmw X5 daha çok sükse yapılması için yapılan yüksek bir araba halk diliyle jip...şu an yolda gördüğümüz bir 19-20-20,5 inçlik jantlarıyla gezen X5 ler amacının dışına çıkmış hava atma aracı olmuştur ve arazi aracıyla alakası kalmamıştır... yalnız bunun yanında şunu da sölemek istiyorum geçen bir arkadaşın X5 ine bindim(4.4) gazı köklemesiyle koltuğa resmen yapıştım ve sanki arabanın burnu kalktı çok harika bi motor...
  • walla bir bmw hayranı olarak range rover demekden baska bişi gelmio içimden çok reis bir araba.. ama bmw ninde de ondan asagı kalmayacak kadar estetigi var.
  • RR X5'in göreceği her işi fazlasıyla görür. Reina önleri çalışması dahil Ama asfalttan çıkınca X5 RR'yi nereye kadar takip eder bilemiyorum.
  • vogue la x5 deilde navigator kiyaslicaktin lincoln navigator bayiliyorum o arabaya bee
  • RANGE ROVER KONFOR OLARAK X5 İ SİLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammedda

RANGE ROVER KONFOR OLARAK X5 İ SİLER

hemde Range Rover aldığında koltuk arkası ekran gibi optimasyonlar hediye oluyor genellikle.Hiç düşünmezdim hele o süspansiyon ayarlarıyla oynuyorsu felan.Birde direksiyon anahtarı takınca sana doğru geliyor çok garip ama mükemmel
  • Şunu bir kere kavrayın arkadaşlar BMW X5 bir arazi aracı DEĞİLDİR!!!

Yani yok arazi kabiliyeti iyi diilmiş bilmemne demeyin. Bunların ismi SUV dur. Suv lar arazi aracı değildir otoyol aracıdır, her 4 ÇEKER araç ARAZİ ARACI değildir...

BMW X5 çok bariz biçimde Hummer ve Range Rover dan konforludur çünkü bu söylediğim araçlar arazi aracıdır. Ayrıca Kıta Avrupasının ürettiği tek arazi aracı Mersonun GL serisi, gerçi G500 üde sayabiliriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

quote:

Orjinalden alıntı: muhammedda

RANGE ROVER KONFOR OLARAK X5 İ SİLER

hemde Range Rover aldığında koltuk arkası ekran gibi optimasyonlar hediye oluyor genellikle.Hiç düşünmezdim hele o süspansiyon ayarlarıyla oynuyorsu felan.Birde direksiyon anahtarı takınca sana doğru geliyor çok garip ama mükemmel

arkadaşım aynı özellikler x5 tede mevcuttur zaten anahtarı takınca direksiyonun sna gelmesi ve kapatıp çıkardığında inişi kolaylaştırması için geriye gitmesi bizim 98 7.40 tada var x5 tede var. Ayrıca hiçbir range de o dediğin donanım ücretsiz diildir. Eğlence paketi denen bir paket ile satın alınır ve bu paket 2200euro dur. Şuanda elimde range in kataloğu var o yüzden böle konuşuyorum dedim, ki birde tarattım bak gösteriyim.(ayrıca kamera olayıda ayrı bir şahane)

BMW X5 mi RangeRover'mı

• X5 RUYALARIMIN ARABASI

RANGE ROVER DA ARABA MI BE
  • quote:

Orjinalden alıntı: opell

yaww arkadaşlar range alacak da ne olacak yaww adam dagda mı yasıyor yani hem o arac ne kadar yakıyo onuda bı dıyım bakalım ben bılmıyorum bılen varsa soylesın.range almayla iş bitmiyor yani..sunuda dıyım bence x5

ne alaka yahu bmw bu boru değil demek???
    diğeri tofaş değil ya range roverdan bahsediyoruz burada

• arkadaşlar ben diyeceğimi dedim başkada laf etmiyeceğim

Ağır arazi aracı klasmanında gönlümün sultanı Range Rover 4.4 Vogue (Yeni jaguar motoru 4.2 supercharcged bana gelmez genel olarak bu araç için saçma olduğunu düşünüyorum ve eğer rover bmw de kalsaydı bu araca en iyi gidecek motorun 7.45d dede kullanılan devasa 304hp lik 700NM torkluk motor olduğunu düşünüyorum)
    Roadcar-Offroad-Allroad Denen İlginç Havalı-Bol karizmalı-Şekilli Ivırlı zıvırlı melez otomobil klasmanında ise X5 3.0d diyorum...

EDİT: 4.4 286HP M62 Motorlu range artık tabiki yok ben 2. el almaktan bahsettim tabiki... Yoksa şunu gördümki rover bmw kanatları altına girdi, bmw batık rover dan küllerinden anka kuşu doğar misali Yürüyen saray Range Rover ı yarattı. Sonra bidaha sattı ve durum ortada. Ortada garip kokpitli(güya çok yenilikler içeren mükemmel bir araç olan) ancak mükemmel karoser tasarımına sahip Range Rover Sport var. Zaten eminim birdahaki yenileme operasyonunda bmw ruhu taşıyan bu güzelim range o ruhuda kaybedecek, o yüzden şuanki range gelmiş geçmiş en güzel range derim ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan -- 28 Mart 2006; 22:21:22 >

• x5 yeni kasası n zaman çıkar bilen varmı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.