Şimdi Ara

BMW X5 mi RangeRover'mı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
55.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Range rover ve X5 kusacağım artık sokakta gezerken (istanbulda) (koç ünv, maçka, nişantaşı, levent)

Fx 45 demiş bir arkadaş, ben ilk gördüğümden beri onu çok severim. spor ayakkabı gibi gözüküyor
    en beğendiğim diğer araçlar ise Volvo XC 90, Audi Q7, Lincoln Navigator, DODGE RAM (aracın boyutundan dolayı büyük harfle yazdım)
    param olsa türkiyede bunlara biner miyim? binmem o ayrı. alırım BMW 645 - 650 falan, gezer dururum. kışın kayağa giderken de Volvo XC 90 ile giderim Uludağ'a.
  • ben her ne kadar passata da binsem de benim kuzende vardı range rover.bindim sürdüm.bi iki izmire falan gittik.birde bi arkadaşın x5 i vardı 2-3 km kadar sürdüm de. bu almanlar araba yapmasını biliyo be kardeşim.tabi arazi konusunda bişey diyemeyecegim o kadar sürmedim
  • yuh be 3 senelik konu... HORT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 9 Haziran 2009; 13:16:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yigit+

Range rover ve X5 kusacağım artık sokakta gezerken (istanbulda) (koç ünv, maçka, nişantaşı, levent)

Fx 45 demiş bir arkadaş, ben ilk gördüğümden beri onu çok severim. spor ayakkabı gibi gözüküyor
    en beğendiğim diğer araçlar ise Volvo XC 90, Audi Q7, Lincoln Navigator, DODGE RAM (aracın boyutundan dolayı büyük harfle yazdım)
    param olsa türkiyede bunlara biner miyim? binmem o ayrı. alırım BMW 645 - 650 falan, gezer dururum. kışın kayağa giderken de Volvo XC 90 ile giderim Uludağ'a.

Çok da fazla değil aslında sayıları arabaların, göze battığı için aşırı fazlaymış gibi geliyor bence.

• PARAN VARSA RANGE ROVER,Paran yoksa GAME OVER..
  • tabiki rangerover
  • volvo xc 90
  • quote:

Orjinalden alıntı: mck55

PARAN VARSA RANGE ROVER,Paran yoksa GAME OVER..

huahuah İşde gerçek bir yorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

Neyse hocam şu Lincoln MKT'yede bakabilirsin. Değişiklik istiyorsan...

Hocam anlıyorum amerikan araçlarına ilgin sevgin epey var ama herzaman alternatif olmuyor onlardan.
    Şimdi X5-Range Rover varken Lincoln nasıl desem tüy sıklet kalmaz mı

LİNCOLN NAVİGATOR tüysiklet??? senin için ALLAH'a sabah akşam dua edicem (lincoln navigator gibi bir canavara tüysiklet dediğin için çarpılabilirsin ) ,ALLAH'ım bu arkadaşımız yanlışlıkla lincoln navigatör'e tüysiklet demiştir ağzından kaçmıştır diye......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defrecmantasyon -- 20 Haziran 2009; 16:31:58 >

• quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

Hocam anlıyorum amerikan araçlarına ilgin sevgin epey var ama herzaman alternatif olmuyor onlardan.
    Şimdi X5-Range Rover varken Lincoln nasıl desem tüy sıklet kalmaz mı

Tüy siklet derken Sana en yakın galeriye gitmeni tavsiye ediyoruz

• x 5'in sürüş dinamiklerine hiçbiri gelemez. arkadaşlar range rover'in arazideki üstünlüğünü ön plana çıkarmaya çalışmışlar. fakat hangi range rover sahibinin arazide gezmek için araç alacağını merak ediyorum.
  • bence her zaman alman arabası onun için X5...
  • tabiki range rover ama alabilecek olsam bende beyaz bir lincoln alırdım herhalde
  • kesinlikle x5 3.0 d land roveride kötülemiyorum ama hani derlerya zevklerle renkler tartışılmaz diye ŞAHSİ GÖRÜŞÜM land roverin arazi kabiliyetine sözüm yok ama ben 80 bin euro vericemde o aracı dagda bayırdamı kullanıcam SAÇMAAAAAAAAAAAA bu yüzden Bİ BMW X5 3.0 D İŞİNİ FAZLASIYLA GÖRÜR bmw x5 3.0 d diğer motorlar beni aşar sayın abim

son olarak hiç bi zaman alman yapımı arabadan korkma çekinme BMW BAŞLI BAŞINA Bİ DEVLETTİR 2. el alınıcaksa baktır gönül rahatlığıyla al git sahile 2 saat içinde güzel bi kız garantimdir

• Size bişi sorucam

BMW X5 mi RangeRover'mı

BMW X5 mi RangeRover'mı

range rover bmw ye göre 5 kurus etmez bi arkasına bakın tahta gibi bmw ye bakın canavar gibi cıkarın asvalta kapıstırın bakim

• bmw'de biraz daha botoxlu kadınların resmi sponsoru havası var, range en azından arazide kendini kanıtlamış bir seri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

bmw'de biraz daha botoxlu kadınların resmi sponsoru havası var, range en azından arazide kendini kanıtlamış bir seri...

valla ben x5 e bindim gemi gibi araç konfor olsun hızlanma olsun cok güzel bi araç valla camları kapalı kornaya bastım ses gelmiyodu içeriKESİNLİKLE X5
  • 4 senelik hortmu yaptınız. RangeRover olur tercihim
  • zevk meselesi
  • range x6 ile karşılaştırılabilir ancak
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.