Şimdi Ara

BMW X5 mi RangeRover'mı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
55.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

başka markalarla kıyaslanıp düşünülmesi hata..
  • quote:

Orjinalden alıntı: miraz.miraz

Range Rover

bence de çok harika bi araç

askerde kulladım oradan biliyorum

askerdemi nerde range rover kullanıyorlar?
  • 2 tane Range Rover 3.0 Tdı kullandım sattım.
    İkisinde de savrulma sorunu vardı.
    İkisinde de motor çok çok kötüydü, kasayı taşıyamıyordu.Gerçi şimdi 3,6 var ama onunda vergisi çok.Yakıtta çok yakar.3.0 Tdı X5'de 233 hp Range Rover'de 177 Hp. Anlamak zor.
    Birinde de 160 km hızdan sonra arka kapıdan rüzgar sesi alıyordur.Servis çözüm bulamamıştı.

X5 hiç kullanmadım ama Bmw 528 ve 730d ye ikişer yıl binmiştim.Ben Bmw'deki yol tutuşu, performansı, yakıt ekonomisini, malzeme kalitesini, ince işçiliği hiçbir arabada görmedim.Uzun sürede Mercedes kullandığımı belirtiyim.

Şuanda Q7 3.0 Tdi kullanıyorum.Q7 motor ve yol tutuş olarak Range roverden daha iyi ancak Q7de kullanılan malzeme kalitesi ve işçiliği beş para etmez diyim.(Adamlar vw Cady de kullandığı sinyal kolunu bütün audi modellerinde kullanıyor yok böyle bir anlayış.

Son olarak otomobillerdeki yol tutuş, konfor hiç bir suv, sav (artık herneyse) da bulmak mümkün değil.BMW 7 Serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnDiViT -- 23 Mart 2009; 15:31:02 >

• sorulurmu karizma var tabiki x5
  • quote:

Orjinalden alıntı: erken1982

2 tane Range Rover 3.0 Tdı kullandım sattım.
    İkisinde de motor çok çok kötüydü, kasayı taşıyamıyordu.Gerçi şimdi 3,6 var ama onunda vergisi çok.Yakıtta çok yakar.3.0 Tdı X5'de 233 hp Range Rover'de 177 Hp. Anlamak zor.
    Birinde de 160 km hızdan sonra arka kapıdan rüzgar sesi alıyordur.Servis çözüm bulamamıştı.

X5 hiç kullanmadım ama Bmw 528 ve 730d ye ikişer yıl binmiştim.Ben Bmw'deki yol tutuşu, performansı, yakıt ekonomisini, malzeme kalitesini, ince işçiliği hiçbir arabada görmedim.Uzun sürede Mercedes kullandığımı belirtiyim.

Şuanda Q7 3.0 Tdi kullanıyorum.Q7 motor ve yol tutuş olarak Range roverden daha iyi ancak Q7de kullanılan malzeme kalitesi ve işçiliği beş para etmez diyim.(Adamlar vw Cady de kullandığı sinyal kolunu bütün audi modellerinde kullanıyor yok böyle bir anlayış.

Son olarak otomobillerdeki yol tutuş, konfor hiç bir suv, sav (artık herneyse) da bulmak mümkün değil.BMW 7 Serisi

Hocam Range Rover'ların kasası ciddi manada büyük ama ben o motorları 2.7 diye biliyorum? 3.6 olanı gerçekten güçlü 272 Hp felan ama...

• ama şöle bişe varki x5 ve range rover hava atmak için landcurıser v8 hem hava hemde dağa çıkıp offroad yapmak için
  • quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

quote:

Orjinalden alıntı: erken1982

2 tane Range Rover 3.0 Tdı kullandım sattım.

Hocam Range Rover'ların kasası ciddi manada büyük ama ben o motorları 2.7 diye biliyorum? 3.6 olanı gerçekten güçlü 272 Hp felan ama...

Evet Range Roverin kasası büyük ama Q7 ile karşılaştırınca Q7 biraz daha büyük.Motorları ise Range Rover'de 3.0 ve 3.6 V8 dizel seçenekleri mevcut.Range Rover Sportta 2.7 193 hp yanılmıyorsam

• Q7'nin uzunluğu fazla aslında, ondan büyük görünüyor. Mesela ondan daha kısa ( 4.8 metre ) Hummer H2, yanında ciddi büyük. Q7 SW gibi kalıyor yanında...

Hayalim Escalade tabi...
  • Range Rover çok köşeli Q7 çok daha oval
  • Neyse hocam şu Lincoln MKT'yede bakabilirsin. Değişiklik istiyorsan...
  • Herkes Range Rover demiş, zaten Land Rover bu işin uzmanı...

Ancak iki aracı da yakinen inceleme ve sürme fırsatım oldu...

Range'i sürerken daha fazla zevk aldım...

Ancak yine garipdir ki alma imkanım olsa BMW X5 derim...
     BMW X5 mi RangeRover'mı
  • Range Rover derim..
  • Arkadaşlar, benim sorum range rover kullanıcılarına (güncel modelleri kullanan arkadaşlara).Forumda bazı yerlerde okudum süspansiyonların konforu olumsuz etkilediğini vb....Yeni kasa Pajero ve Land cruiser kullandım (ikisinide 2 şer ay kullandım) bu araçlar gerçekten arazi araçları,fakat bozuk asfalta girdiğiniz zaman konfor gerçekten etkileniyor,tıkırtılar geliyor.Çünkü araçlar sert araç,sert süspansiyonlar.Merak ettiğim range rover da böyle midir?Bozuk asfaltta,yamalı asfaltta tıkırdama vb. şeyler oluyor mu?Yani yol bozukluğu hissediliyor mu?
  • quote:

Neyse hocam şu Lincoln MKT'yede bakabilirsin. Değişiklik istiyorsan...

Hocam anlıyorum amerikan araçlarına ilgin sevgin epey var ama herzaman alternatif olmuyor onlardan.
    Şimdi X5-Range Rover varken Lincoln nasıl desem tüy sıklet kalmaz mı
  • RANGE SPORT İÇİ ÇOK BERBAT Bİ TANIDIKTA VAR X5 DEĞİLDE X6 DÜŞÜNEBİLİRSİN...

X5İN 2009 MODELLERİ SANIRIM FARLARI DAHADA DEĞİŞMİŞ X6 YA BENZEMİŞ ODA GÜZEL...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

quote:

Neyse hocam şu Lincoln MKT'yede bakabilirsin. Değişiklik istiyorsan...

Hocam anlıyorum amerikan araçlarına ilgin sevgin epey var ama herzaman alternatif olmuyor onlardan.
    Şimdi X5-Range Rover varken Lincoln nasıl desem tüy sıklet kalmaz mı

BMW X5 mi RangeRover'mı

Sence bu arabanın tüğ siklet olması gibi bir ihtimal varmı?

• şu sınıfta en sevmediğim araç x5
  • ne x5 ne range tek araç var o da infiniti fx45
  • quote:

Orjinalden alıntı: selamcom

gerek yok. RANGE ROVER

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.