Şimdi Ara

Bmw X5 4.4i Sorun Büyük Herlde :S

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık 6 gündür yol bilgisayarında selflevel susp.ınact yazıyor ne olduğu çözemedim bana yardım eder misiniz ? sanırım süspansiyonlarla alakalı bir durum ama ben çözemedim fazla tecrübem yok o yüzden sizlere danışmak istedim resimleride yükledim yorumlarınızı bekliyorum
     Bmw X5 4.4i Sorun Büyük Herlde :S Bmw X5 4.4i Sorun Büyük Herlde :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuningtrk -- 5 Mart 2015; 15:41:36 >

• otomatik süspansiyon sensöründe sıkıtnı var
    37.14-1 092 396 110 187 - bu parçaya ihtiyacın var, %90 sensör/sigorta arızasdır

bilgisayara bağlama hata tespit ve hata silme + sensör için 200-300 arası bir rakam tutar tahminimce

sensör arızası değilse amortisör/ yay değşimine ihtiyaç olablir

tabii en doğrusunu deneyimli bmw servisi söyler.

nerdesin bilmiyorum ama istanbuldaysan star oto yardımcı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VieraGT -- 5 Mart 2015; 18:01:19 >
  • Tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin peki yay degisimi ne kadar tutar onu biliyormusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıkma yay illaki bulunur ancak amortisörde olabilir

buradan edineceğiz bilgi ile servisin sölyeceği şeyler arasında da farklar olabilir

en iyi ihtimalle sensör değişimi + arıza sildirme

en kötü ihtimalle yay+amortisör + sensör + difransiyel dersek 3-4 bulunabilir

gerçi çıkma parçası boldur x5'in
  • amortisor ve yaylarda sorun olduğunu sanmıyorum çünkü hala tıss tıss diye ses geliyor ve hala yumşak yaylar inşallah sensördür tek sorunum :)
  • bugun servise gotrudum arabamı ve aks körükleri burclar değişti suspansiyonlar sağlammış sorun cözüldü
  • tuningtrk T kullanıcısına yanıt
    Sorunun düzelmesi sevindirici. Mahsuru yoksa aks körükleri ve burç değişimi ne kadara mal oldu?
  • tabi kide toplamda 900 tl ye yapıldı
  • Alıntı

metni:
    Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık 6 gündür yol bilgisayarında selflevel susp.ınact yazıyor ne olduğu çözemedim bana yardım eder misiniz ? sanırım süspansiyonlarla alakalı bir durum ama ben çözemedim fazla tecrübem yok o yüzden sizlere danışmak istedim resimleride yükledim yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba,

Benim BMW E39 aracımda da aynı sorun var. Hangi serviste yaptırdınız?

Birçok yere gittim ama sorun çözülmedi. Yardımcı olabilir misiniz.

Serkan:0533 796 73 19

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.