Şimdi Ara

BMW TIR kazası (video) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
12.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BMW o aradan geçerdi bence, fakat o an çarpmadan kurtarırım diye düşünerek sağa kırmış olabilir.

İlaveten o tırın orada o şelilde durmasına sebep olan kim varsa (kamyon taksi vs.) ölüme sebebiyet vermekten yargılanır diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oradaki kamyon sürücüleri suçluların ta kendisidir.
  • Bmwde suc yok bmw sadece o anda dikkatsiz bir sekilde arac kullanan birisi, bu siz yada ben de olabilirdi. Ama otoyolda ters seritten giden kamyon ve bir seridi tamamen kapatan kamyon suclu ve suclari da adam oldurmek. trafikte her hatanin cezasi olum olmamali , insan bir hata yapti diye , oh olmus dikkatli gitseymis denmemeli. O adam normal ulkeler gibi insanlarin kamyon soforu oldugu bir yerde bu dalginligi yada hatayi yapsaydi en fazla daha yavas giden bir araca arkadan carpardi, en azindan arabasinin guvenlik ekipmanlari bir ise yarardi, turkiyede oldugugibi giyotin gibi kafasi kopmazdi.

• Şimdi haberlerde izledim savcılar görüntüleri izleyip suçluları tespit edeceklermiş.

Allah o kamyoncuları bildiği gibi yapsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr256 -- 15 Şubat 2013; 19:00:45 >
  • böyle ölüm mü olur ya, kamyon ters gidiyor koskoca yolda, adam frene basmıyor şerit değiştirip duran tırın altına sürüyor yazık vallahi
  • offfff... haberi görmüştüm ama videosunu görünce bi fena oldum.. Allah rahmet eylesin.. bence suç kamyonu ters çevirip sapağa girmeye çalışan davarda!! orda öyle bir iş yapılır mı lan??? BMW'dekiler o anda hangi psikolojiyle o hareketi yaptılar bilmiyorum ama frene sonuna kadar basıp iki kamyonun arasından sürte çarpa geçmeye çalışsalardı belki kurtulurlardı.. ama insan o anda ne yapacağını bilemiyor işte..

• bilmem dikkat ettiniz mi? Kaza ile bağlantısı olmayan siyah taksi tırları geçip oda tırlar gibi geri dönmeye çalışıyor. Kamyoncularda sağa yanaşıyor. Galiba ileri,de sıkışık bir durum var hepsi geri dönüp o çıkıştan çıkmayı düşünüyorlar gibi geldi. Bana göre BMW ci aradan geçebilirim düşüncesi ile hız kesmeden geldi bir anda ilerideki sıkışıklığı görünce hemen bu çıkıştan çıkayıp düşüncesi ile sağa kırdı. Hızını ve çarptığı tırın geri geri gelmesini hesaplayamaması sonucunda kaza meydana gelmiştir diye düşünüyorum.
  • Konudaki videolari izledikce kanim dondu, insana saygi yok ayan beyan ortada, ama insanlar artik Allah'tan da korkmuyor buna inandim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam zır acemi, normal bir sürücü bu kazayı yapmaz, göz göre göre girmiş tırın altına
  • Kamyon sag seritte ne diye duruyor anlamadim . Bmw yi suren soforde cok hizli ama niye oyle manevra yapmis anlam veremedim .

• insan hayatı bu kadar mı değersiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: polkol

bilmem dikkat ettiniz mi? Kaza ile bağlantısı olmayan siyah taksi tırları geçip oda tırlar gibi geri dönmeye çalışıyor. Kamyoncularda sağa yanaşıyor. Galiba ileri,de sıkışık bir durum var hepsi geri dönüp o çıkıştan çıkmayı düşünüyorlar gibi geldi. Bana göre BMW ci aradan geçebilirim düşüncesi ile hız kesmeden geldi bir anda ilerideki sıkışıklığı görünce hemen bu çıkıştan çıkayıp düşüncesi ile sağa kırdı. Hızını ve çarptığı tırın geri geri gelmesini hesaplayamaması sonucunda kaza meydana gelmiştir diye düşünüyorum.

bencede aynen boyle bende tam bunu yazacaktim

• tırcılar paralı yola girmesin her yeri kapatıyorlar.
  • son durak filmi gibi olmuş Allah rahmet eylesin

sapağı kaçıran araç ilerideki sapağa gitmek zorunda o kadar başka bir açıklama yok
  • Allah rahmet eylesinn,,vade bitince boyle oluyo bence (bmw) fren yapmiyo tir surucusu geri geliyo ne blym ya, azrailden kacis yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan5561 -- 15 Şubat 2013; 19:51:49 >
  • Çok üzüldüm gerçekten. Tekrar tekrar izledim... Yakınlarına başsağlığı diliyorum.
  • su ters yonde giden kamyoncu geri geri giden tır.
    otoyolda olacak iş değil

cinayetten yargılansın kamyoncu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_sss -- 15 Şubat 2013; 19:59:47 >
  • Kimse Kamyondan hariç olarak geri dönen Siyah 407yi farketmemiş diyecektim ki bi arkadaş üstte yazmış.Hem kamyon hem de bi araba geri döndüğüne göre ileride bişey olmuş olabilir trafik sıkışık durağan noktada olabilir araçlar bu yüzden geri dönüyor olabilir ama bu Kamyonu suçsuz yapmaz.Ayrıca bu aracın kaza konusunda BMW li için haketmiş,kesin makas atıyordur vs. konuşmalar vardı umarım hepsinin yüzü kızarmıştır.Bu olayda en büyük hata ilk Kamyonda BMW deki dikkatsiz geldiği için suçlu tamam ama bu bütün suçun o kişide olduğunu "ölmeyi haketmek" için uygun olduğu anlamına gelmez.
  • Allah rahmet eylesin çok kötü vurmuş

Yanlız tamam Duran ve dönmeye çalışan kamyonlar kaos yapmışlar ama dikkat edin BMW nin süratine, 1x çizgi-1xboş (4,5m+7,5m) 12m yapar birkaç defa seyretim 3sn 96m yol almış bu ort. 115km/s
    sürat demek, Video da hiç yavaşladığını görmedim ta sağa doğru kamyonun arkasına kıvırıncaya kadar, ya çok dalgın veya çok yüreklidi, yazık olmuş ikisine

Birde kamyonun arkasından takip eden ufak araç var onada arkadan vurabilirdi
  • BMW sürücüsü ölüm fermanını kendisi hazırlamış. Göz göre göre girmiş tıra.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.