Şimdi Ara

BMW Resimler, Modeller, Özellikler ve Videolar İle Tarihi Kronoloji (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
1
Favori
488.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesekkur edenlere Onemli değil bişeyler yapmaya çalıştım.. Bilgileri Kendim Derledim Wikipediada Aynısı gorenler ıcın orda sayfanın altında adım yazar onlarda benıme eserımdır ayrı konu ..

Her Neyse ,Bu konu Kaybolmaz burda biz varken ..

Alacaklara Sımdıden Hayırlı olsun Derim Aman BMW oldu dıye gaz olmayın da bı kaza olmasın herkes değerlidir.. Yavas Yavas Kullanın Cokta Degıl Hani Ehue

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 13 Mayıs 2006; 2:10:01 >
  • Bu topic'e @ozdamar @egeliefe ve @allforone arkadaşlarımın çok büyük emek verdi.

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler olmasaydınız bu topic bu kadar içerikli olmazdı.
  • Biz teşekkür ederiz.

Best Performance Engine of the year: (Yılın motoru diyince komik oluyor)

BMW Resimler, Modeller, Özellikler ve Videolar İle Tarihi Kronoloji

• arkadaşlar e39 kasa 99-00 bir 520 almayı dusunuyorum...bu araca ait fabrika verilerini arıyorum ama bulamıyorum.ilk ve en oncelikli sorum bu.
    diger bir sorum ise bu araclar icin bilinmesi gereken puf noktaları nelerdir?alırken ozellikle nelere dikkat edilmeli?
    tuketim verilerini verebilirmisiniz?(ozellikle kullanmıs arkadaslar)
    body kit uygulaması (m5 ) yaptırmak mumkunmu ve maliyeti...
    boylesine guzel bir site hazırladıgınız icinde coook tesekkurler,basarılar...
  • quote:

Bu topic'e @ozdamar @egeliefe ve @allforone arkadaşlarımın çok büyük emek verdi.

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler olmasaydınız bu topic bu kadar içerikli olmazdı.

Ne demek.

Senin emeğin takdire şayan en başta...
  • güncel diyelimde onca emeğe yazık olmasın konu kaybolup gitmesin ellerinize sağlık çok güzel bir bmw kronolojisi oluşmuş emeği geçen her keze teşekkürler
  • Arkadaslar herkese selamlar, foruma bugun uye oldum iyikide olmusum. Simdi sizlere bir BMW kullanicisi olarak sunlari soyleyebilirim. 2003 model Peugeot 307 aldim 26.000 km de. Istanbul Balikesir yaptim ve hemen sattim arabayi. Ayni gun 98 model E36 kasa BMW aldim. Gonlum rahat biniyorum doya doya. On tane Pug verseler O km. yine degismem. Parca sorunu yok arkadaslar, heryerde bulabilirsiniz ve siniflarina oranla hem hesapli hemde bol. Ayrica uzun omurlu de. Sonucta ARABA ya biniyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turgayk

arkadaşlar e39 kasa 99-00 bir 520 almayı dusunuyorum...bu araca ait fabrika verilerini arıyorum ama bulamıyorum.ilk ve en oncelikli sorum bu.
    diger bir sorum ise bu araclar icin bilinmesi gereken puf noktaları nelerdir?alırken ozellikle nelere dikkat edilmeli?
    tuketim verilerini verebilirmisiniz?(ozellikle kullanmıs arkadaslar)
    body kit uygulaması (m5 ) yaptırmak mumkunmu ve maliyeti...
    boylesine guzel bir site hazırladıgınız icinde coook tesekkurler,basarılar...

+1
  • Yeni 5 serisi:

• BMW Aşkım bir kez daha kabardı. Alamadan ölürsem gözüm açıkgiderim. Mezar taşımada yazarsınız '' Aşkı için çok savaştı ama kaybetti'' diye. Yeni 5 serisinin arkası daha da güzel olmuş bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Conqurer

BMW Aşkım bir kez daha kabardı. Alamadan ölürsem gözüm açıkgiderim. Mezar taşımada yazarsınız '' Aşkı için çok savaştı ama kaybetti'' diye. Yeni 5 serisinin arkası daha da güzel olmuş bence.

arkası tamamda ön taraf fiyasko ..

3 serisi gibi
  • 520 ye M5 Tamponu sadece tampon ve kapı bantlarının maliyeti 3 milyarı bulur iyi düşün
  • quote:

arkası tamamda ön taraf fiyasko ..

O Kaslı yapısımı da etkilemedi seni?
  • işte bu sayı ki autoshow'da var.kaçırmayın derim...:D bmw mania olarak bayıldım şahsen. ama 3 serisine benzediği doru. bu devirde hangi otomobil markası bi çizim yapıp diğerlerini onun üstünde geliştirip yapmio ki? bunun en bariz örneği opel yeni astra-antara-yeni vectra-zafira-corsa hep aynı.sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BMW Mania -- 24 Mayıs 2006; 10:22:30 >
  • e30 kasalara tapiyorum
    bir arkadaş söylemişti e30 kasalarin 4x4 olanlarinin ibaresini...
    ama malesef bulamadim konu gerilerde kaldi heralde...
    bir bilen e30 kasalarin(tabiri caizsse çakal kasa p.ç kasa )
    4x4 olanlarinin ibaresini yazabilirmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BMW Mania

işte bu sayı ki autoshow'da var.kaçırmayın derim...:D bmw mania olarak bayıldım şahsen. ama 3 serisine benzediği doru. bu devirde hangi otomobil markası bi çizim yapıp diğerlerini onun üstünde geliştirip yapmio ki? bunun en bariz örneği opel yeni astra-antara-yeni vectra-zafira-corsa hep aynı.sizce?

Kaç senedir kaç model bmw kullandık halada kullanıyoruz çizgilerini çok iyi bilirim.. Ornegınde dıkkat etmelısın BMW opel değildir ..

• BMW'nin 1991 yılında çıkartmış olduğu uzay kasa diye tabir edilen E36 kasalar bugün bile hâlâ modern olarak gözükmektedir. Zaten E36 kasalar diğer markaların birçok modellerine örnek teşkil etmişlerdir. Şu anda bile çoğu araçta E36 kasanın çizgisini görmek mümkündür
  • Evet Prozium BMW Her kasasında bir önceki kasanın çizgilerini devam ettirir ve seriler de aynen bu şekilde ilerler Örneğin 6 Serisini 5 Serisinin spor Modeli adı altında özdeşleştirmek mantıklıdır. Benımde Demek istediğim budur

Ayrıca Bu Aralar BMW için bayağı yoğun geçeceğe Benziyor 2007 Model X5 Ler Eylulde 5 Serisi de 2007 de geliyor Bakalım Nasıl Makinalar Gelecek .. Tartışmamız dileği ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 24 Mayıs 2006; 22:16:09 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.