Şimdi Ara

BMW Navigasyon Türkiye haritası artık çalışıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 69 gün 21 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • shaddack (2 mesaj) secospacos (2 mesaj) İmkansız (1 mesaj) gps.navigation (1 mesaj) dumurum (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> GPS, Navigasyon Cihazları ve Yazılımları >> BMW Navigasyon Türkiye haritası artık çalışıyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1002 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kabaca 2008 yılı sonrası(araca göre değişebiliyor ancak en az 2008 üretimi olmalı) Navigasyon donanımı ile BMW araç alanlar için Türkiye haritası artık çalışıyor ! BMW navigasyon çok detaylı ve başarılı. Restorant aradığınızda ucuz,orta veya pahalı şeklinde aratmaktan tutunda gideceğiniz lokasyona km bilgisiyle 3 farklı alternatifte yol göstermesi gibi birçok detay var. Yetkili servislerden işlemi gerçekleştirebilirisiniz.

2008 yılı öncesi araçlar için henüz Türkiye haritası çıkartılmadı.

|
    |
  • Yarbay
    3894 Mesaj
    İnşallah Başarsoft'ludur harita,yoksa restoran değilde adres arayanlar için sorun olabilir.
  • Çavuş
    59 Mesaj
    ya ben bir ay önce navigasyonlu x1 aldım. navigasyon menüsüne giremiyorum. girişte aktivasyon kodu istiyor. ne yapmam lazım anlamadım...
  • Binbaşı
    1002 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herhangi bir yetkili servise gidin aktivasyon kodu size vericekler, navigasyon aktif hale gelicek.
  • Çavuş
    42 Mesaj
    merhaba, navigasyon kodunu artık vermiyorlar sanırım bunu nasıl alabiliriz bilginiz varmı?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.