Şimdi Ara

BMW M8 Competition önümüzdeki yıl gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BMW henüz M8'in bile örtüsünü kaldırmamışken yayınlanan yeni bir rapor 2019'da M8 Competition versiyonunun geleceğini iddia ediyor. Alman otomobil devi geçtiğimiz hafta, yakında çıkaracağı bazı modeller hakkında bilgiler verdiği özel bir VIP etkinliği düzenledi. Basına kapalı gerçekleştirilen etkinlikte dışarıya herhangi bir bilgi sızdırılmasın diye akıllı telefon kullanmak da yasaktı.

Ayrıca Bkz.Volkswagen, Çin'de Arteon esintileri taşıyan yepyeni bir Passat tanıttı
    Görüntü alınmasına kesinlikle izin verilmeyen etkinliğin katılımcılarından biri sayesinde bazı detaylar açığa çıktı. Bu kişi BMW'nin toplantıda M8 Competition modelinin geleceğini onayladığını söyledi. Competition versiyonu normal M8'den farklı olarak karbon fiber gövde paketi ve seramik frenler gibi bir dizi yükseltmeye sahip olacak.

4.4 litrelik çift turbolu V8 motorla gelecek

Kaputunun altında ise M8 ile aynı 4.4 litrelik çift turbolu V8 motorun bulunacağı söyleniyor. Ancak normalde 600 beygir güç üretebilen bu ünitenin yapılacak iyileştirmelerle 620 beygire çıkabileceği belirtildi. Şu an için BMW M8'in 2019 yılı içerisinde tanıtılacağını biliyoruz ki hemen ardından M8 Competition sahneye çıkacak gibi görünüyor.

• Harika bir şey. Hayal bile etmiyorum o derece bana uzak. :D

• Araba çok güzel ama katılıyorum hayali bile çok uzak bize belki 2060 yılında 2.el alırız bir tane.

O değil de esas şaşırdığım bir BMW konusu ve 43 dakika geçmiş ama haberelectro yorum yapmamış. Hayati tehlikesi olabilir tanıyan bilen yakınlarını arasın
  • BMW adamdır

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Okuldan gelememiştir daha

Arabaya gelirsek ne zaman görsem o 8 ağırlığını hissedemiyorum nedense. 6 serisi pahalı idi rakiplerine göre bu da 6 nın pahalısı olmuş gibi.
  • Far grubu harika duruyor.
  • TR de yaşayan bizleri ilgilendirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Okuldan gelememiştir daha

Arabaya gelirsek ne zaman görsem o 8 ağırlığını hissedemiyorum nedense. 6 serisi pahalı idi rakiplerine göre bu da 6 nın pahalısı olmuş gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçları iyice geriye taramış bmw.

• Birde bunun yeşil rengi var o daha agresif daha sportif duruyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ön tarafta mustangimsi bir hava var. ama harika bir araç tabi

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu boklu motordan bıktım artık, yeni bir B serisi motor falan yapsalar artık V8 olarak.

Veya keşke V10 efsanesini geri getirselerdi bu M8 Competition için... :(

• 2 tonluk lüks coupede neyin competitionu. Oldu olacak CSL si de çıksın.
  • Amg GT73 geliyor diye biliyorum 800 beygirle.Niye 600'lerde beygir anlamadım.M5 kadar gidecek yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Hopkins

Amg GT73 geliyor diye biliyorum 800 beygirle.Niye 600'lerde beygir anlamadım.M5 kadar gidecek yani.
    Evet GT73 gelecek 750-800 hp arası güçle.
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Bazı yerlerde 800+ beygir yazıyor.0-100 3 saniye altında olcakmış vs.Anlamadığım M8 competition bile 625-650 beygir mi olacak bu durumda.

• Anthony Hopkins kullanıcısına yanıt
    BMW kumda oynayacak malesef.
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Rs6-Rs7 de hybrid ve 700 beygir civarıyla gelmeyecek mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.