Şimdi Ara

BMW ile Şahin kazası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
138
Cevap
4
Favori
10.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BMW ile Şahin kazası...

Türkiye'de bazen öyle trafik kazaları yaşanıyor ki, otomobil firmalarının bile akıllarına durgunluk verecek görüntüler ortaya çıkıyor. Dün Bilecik'in Bozüyük ilçesinde, 1 kişinin hayatını kaybettiği, 3 kişinin yaralandığı kaza da onlardan biriydi. Kafa kafaya çarpışan iki otomobil iç içe geçti. Bir araçta çok az hasar oluştu diğeri ise akordeon gibi katlandı.

Ercan Erol (50) yönetimindeki otomobil, Bozüyük-İnegöl karayolunun 17. kilometresinde yer alan Delielmacık Köyü yol ayrımında Adil Yayla'nın (52) kullandığı otomobille çarpıştı.

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR / FOTO GALERİ

Kazada, ikiye ayrılan otomobilin sürücüsü Yayla, olay yerinde hayatını kaybetti. Ceset, Bozüyük Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

Olayda yaralanan sürücü Erol ile aynı araçta bulunan Emre Karakaya (20) ve Anıl Camcı (30) ise 112 Acil Servis ekiplerince Bozüyük Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmadığı bildirildi.

ekleme: aynı konudan 6 tane açıldı, o nedenle başlığı daha anlaşılır hale getirdim, tekrar başka konular açılmasın diye...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Parası olmayana nefes almak bile lüks.
  • soldaki bmw ama sağdakini bilemeyeceğim.
  • Yazık.
    Sağdaki Murat 131. Aralarındaki yıl bazında teknolojik farklılık çok ama sonuç yine de bu olmamalı idi: Tenekeden bozma.
  • bende bu sorunun cevabını almak için foruma girdim sabah sabah ama bilmek çok zor bana sanki şahin gibi geldi. bir ihtimal murat 124 diyecem ama piyasada 124 kaldımı bilmiyorum.
  • ÖTV olduğu sürece düşük gelir grubundaki insanlar bu tarz motorlu peynir tenekelerine binmeye mecbur bırakılıyorlar.

bu sebeple de trafik kaza ve ölüm oranları ne yazık ki düşmüyor...
  • İçinden geçmek dedikleri böyle oluyor sanırım...
  • Vergilendirme sistemi ve vergilerin miktarı bu durumda olmasaydı o insanlar 131 e binmeyecek ve hayatta kalma şanslarını arttıracaklardı.
  • f10'un hayvani, uzun kaputu neredeyse arka koltuğuna gelmiş karşı aracın çok feci allah rahmet eylesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

Vergilendirme sistemi ve vergilerin miktarı bu durumda olmasaydı o insanlar 131 e binmeyecek ve hayatta kalma şanslarını arttıracaklardı.

kesinlikle katılıyorum...
    bu kazada kim suçlu,kim değil bilmiyorum ama ama orda bir ölü varsa bunun en büyük suçlusu devlettir...bir devlet insanlarını nasıl böyle araçlara binmeye mahkum bırakır... alın vergilerinizi bir tarafınıza koyun... makam arabaları s klasse ama halk 20 yıllık şahinlere biniyor

ingilterede 3.000 sterline 2005 jaguar satılıyor, 10.000 sterline 2008 insignia satılıyor.neler neler

http://www.ebay.co.uk/itm/2008-VAUXHALL-INSIGNIA-VAUXHALL-INSIGNIA-2-8T-V6-4X4-Elite-Nav-5dr-Auto-Petrol-/121108289533?pt=Automobiles_UK&hash=item1c329dd7fd

http://www.ebay.co.uk/itm/2005-54-JAGUAR-X-TYPE-SPORT-2-0-TURBO-D-BRITISH-GREEN-FULL-LEATHER-LONG-MOT-/281105274637?pt=Automobiles_UK&hash=item41732e170d

bir ülkede herşeymi rezalet olur kardeşim...

• gerçekten isyan edilesi bir durum. İki araç kaza yapıyor ve bir taraf parasızlıktan ölüyor. Vergiler bu kadar pahalı olmasa idi, avrupada oldugu gibi eski araçları pres makinasına girse idi o adam belki şu an hayatta idi çok yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

quote:

Vergilendirme sistemi ve vergilerin miktarı bu durumda olmasaydı o insanlar 131 e binmeyecek ve hayatta kalma şanslarını arttıracaklardı.

bu kazada kim suçlu,kim değil bilmiyorum ama ama orda bir ölü varsa bunun en büyük suçlusu devlettir...bir devlet insanlarını nasıl böyle araçlara binmeye mahkum bırakır... alın vergilerinizi bir tarafınıza koyun... makam arabaları s klasse ama halk 20 yıllık şahinlere biniyor

ingilterede 3.000 sterline 2005 jaguar satılıyor, 10.000 sterline 2008 insignia satılıyor.neler neler

http://www.ebay.co.uk/itm/2008-VAUXHALL-INSIGNIA-VAUXHALL-INSIGNIA-2-8T-V6-4X4-Elite-Nav-5dr-Auto-Petrol-/121108289533?pt=Automobiles_UK&hash=item1c329dd7fd

http://www.ebay.co.uk/itm/2005-54-JAGUAR-X-TYPE-SPORT-2-0-TURBO-D-BRITISH-GREEN-FULL-LEATHER-LONG-MOT-/281105274637?pt=Automobiles_UK&hash=item41732e170d

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

gerçekten isyan edilesi bir durum. İki araç kaza yapıyor ve bir taraf parasızlıktan ölüyor. Vergiler bu kadar pahalı olmasa idi, avrupada oldugu gibi eski araçları pres makinasına girse idi o adam belki şu an hayatta idi çok yazık.

• quote:

quote:

Bu kazadaki vatandaşı bilmem ama bizim yollara o arabalar dayanmıyor,yüksek değil altını vururum diyerek bu tip araba kullananlarda hayli çok sayıda mevcut.

• Ya o kadar üzüldümki şu kazaya anlatamam.
    Tamam kazadır olur ama bu nedir arkadaş yav. Biri parası var diye iyi araba ile, diğer garibim parası olmadığından teneke ile burun buruna giriyorlar. Parası olanın burnu bile kanamamış ama diğer garibim hayatını kaybetmiş.

Valla sabahdan beri canım sıkkın, sinir bozucu durum.
  • quote:

quote:

Ne yazıkki yazdıklarınızın hepsi doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

gerçekten isyan edilesi bir durum. İki araç kaza yapıyor ve bir taraf parasızlıktan ölüyor. Vergiler bu kadar pahalı olmasa idi, avrupada oldugu gibi eski araçları pres makinasına girse idi o adam belki şu an hayatta idi çok yazık.

+1

Lüks araçlara yüksek vergiyi anlarım da sıradan A-B-C segment araçlarda bile %40 ÖTV + %18 ÖTV'li fiyat üzerine KDV olmak üzere %60'dan fazla vergi var.

Akaryakıtın vergisine hiç değinmiyorum.

Maalesef alt kesim 20-30 senelik güvenliğin g'si olmayan araçlara binmeye mahkum ediliyor.

Vergiler makul olsa bu insanlar en azından çok daha güvenli olan 2000-2003 model Focus, Astra, Golf, vs. gibi araçları alabilirler.

• Bende sabah sabah fotoğrafı görünce çok etkilendim ve üzüldüm,

sanki Türkiye'nin fotoğrafı, filler ve çimenler , yazık,
  • Bmwdekilerin şansı 131e çarpmasıymış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım kafa kafaya çarpışmada Murat 131'in önü nasıl arabadan ayrılıp sağlam kalmayı başarabilmiş.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.