Şimdi Ara

BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
26
Favori
38.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sky__walker

Mert Oto Elektronik var İstanbul da. Yaparsa orası yapar.

Alıntıları Göster

Onların da sitesini inceledim ama sadece F44 ile ilgili ses sitemleri var. Arayıp da soracağım.

• Mert oto yaparda bir Bmw parası alır benim bildiğim fiyatları çok yüksek takılan bir arkadaş. İşin ehlidir ama pahalı

• Fiyat bilgisi alan var mi araclarin gunceli ne durumda listeler sacmalamis?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhatoz07 S kullanıcısına yanıt
    Nakitte yüzde 12 indirim var liste fiyatından.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_eer

https://www.youtube.com/watch?v=cQ5HHqZ8PiE&feature=youtu.be

Yunanistan sanırım, gerçi herkes nasıl yaptın diye sormuş adama. Bu ayrı bir modül idrive kumandasında üstte basılı tutunca açılıyor.navinc diye bir firma yapıyor.

Merhaba. Dün burda yazılanları okuduktan sonra youtube'daki kişiye (Bulgaristan) msj attım. Aracı söyledim, bu cihazın eklenmesi gerektiğini söyledi. Cihaz BMW ID6 için. 750 euro.. Yaklaşık 7500 TL'ye ve aracın olası garanti dışı kalmasına değermi.. Bence değmez..

BMW (F44) 2 serisi Grand Coupe

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatoz07

Fiyat bilgisi alan var mi araclarin gunceli ne durumda listeler sacmalamis?

• quote:

Orijinalden alıntı: galali1980

Merhaba. Dün burda yazılanları okuduktan sonra youtube'daki kişiye (Bulgaristan) msj attım. Aracı söyledim, bu cihazın eklenmesi gerektiğini söyledi. Cihaz BMW ID6 için. 750 euro.. Yaklaşık 7500 TL'ye ve aracın olası garanti dışı kalmasına değermi.. Bence değmez..

Alıntıları Göster

Ben de Instagram'da tr navigation diye bir hesap ile görüştüm. Arkadaşım A6'sına yaptırdı ve memnun kaldı onun yönlendirmesi ile oldu. Ama sizin de dediğiniz gibi o da cihaz takacağını söyledi. 4K da fiyat verdi. Ben de garantiyi bozmaya değmeyeceğini düşündüm. Garanti sonrası yaptırabilirim.

Ayrıca bizim araçlarımızda yazılım ile uzun far asistanı da aktive edilebiliyormuş. Yurtdışında bununla ilgili de şeyler gördüm. Altyapısı müsaitmiş. Acaba bir vadede ACC de yapılabilir mi onu merak ediyorum.

• Selam 2.16d +m pk+ exe+ shadow mineral gri 535 bin fiyat verdiler

Aracım bayiden aldığım kilometresi ile duruyor. (30 km) 216d, M paket, metalik kırmızı, + hifi müzik sistemi + elektrikli ön yolcu koltuğu var. (Ön yolcu koltuğu elektrikli olmayan M paket gördüm). Düşünürseniz satabilirim.

• galali1980 G kullanıcısına yanıt

Executive ve shadow lu almak istiyorum renk olarak mineral gri cok yakisiyor shadow a tesekkur ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatoz07 -- 17 Nisan 2021; 7:2:13 >
  • Şimdiden hayırlı olsun alacağınız araç. Bence gerçekten en mantıklı araçlardan biri şuan.

• Herkese merhaba Bahsettigim araci kapanma gunu 29 nisan da teslim aldim. Henuz anca eve kadar kullanabildim otoparkta izliyorum malesef… alarm paketi hepsinde var mi yoksa bazilarinda mi var hic dikkat etmemistim dikiz aynasinin altinda kirmizi isik yanip sonuyor guzelde gorunuyor ve araci kilitleme acmada cok guzel tonda sinyal veriyor. Bu arada iyiki almisim bugun listeler yenilenmis meshur zamlar 1 mayista ta gostermis kendini…

• selamlar f44 yada f40 icin Istanbul’da apple carplay yapan bir yer var mi bildiginiz asagidaki yorumlarda yok diye gordum ama birisi belki sonradan bulmustur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boratheblack -- 1 Mayıs 2021; 16:44:41 >

Selamlar, öncelikle hayırlı olsun aracınız. Güzel günlerde dilediğiniz gibi kullanmanız dileği ile. Aracınız exe ise alarm içerisindedir. 2021 modellerde exe olmayanlarda da alarm gelen oldu.

• Boratheblack B kullanıcısına yanıt

Instagram'da tr navigation diye bir hesap ile görüştüm. 4K'ya yapabildiğini söyledi ama ön göğüsü söküp modül takacağı için açıkçası vazgeçtim şimdilik. Garantisi bitince yaptırmayı düşünüyorum.

• Hic kullanmadigim bmw nin verdigi kaucuk paspaslarimi satacagim ilgilenenler olursa yazabilir arkadaslar posetinde acilmamis

• Araç fiyatları nasıl? Bmwnibul.com üzerinden yüzde kaç iskonto yapılıyor. Bilen var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    218i SL + Executive paket ile aranizdayim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Merhaba fiyatıniz nedir acaba

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.