Şimdi Ara

BMW F10 520d Periyodik Yağ ve Fren Bakımı Maliyeti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
2
Favori
12.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bakma sen buradakilere, ağzı olan konuşuyor.
    Bende aracı yetkili servise götürüyordum 2012 model olmasına rağmen. Baktım olacak gibi değil parçaları kendim alıp özel mercedes servisinde yaptırdım.

Sizin yeriniz nerede tüm markalara bakıyor musunuz ? Tanışmış oluruz.

Birde yağ konusunda zamanında çok kararsız kalmıştım, araştırıp motul 5-40 yağ almıştım o zaman c180 kompressor için. Hala içime sinmedi, gerekirse bir sonraki bakımda orjinal yağını servisten alayım diyorum? Siz ne diyorsunuz, öneriniz var mı bu konuda.
  • antuaRri A kullanıcısına yanıt
    Hocam Manisa'yım ben , herzaman beklerim

Vag Grubu araçlar ve BMW Asıl uzmanlık alanımız,

Motul iyi bir yağ, ancak hangi sınıfın 5w40 yağını kullandığınız çok önemli , üst sınıf ise sorun yok

Ben servisten yağ tedarik etmenize gerek olmadığını düşünüyorum.

Motuldan memnun değilseniz liqui moly de kullanabilirsiniz, dikkat edin 2 markanın çokça sahtesi mevcut piyasada
  • X-cess 5w40 aldım. Kimi kesim sahtesi çok diyor. Kimi kesim motul ne kadar satıyor ki sahtesini yapsınlar diyor açıkçası arada kaldım.
    Yağı da internetten almıştım, o yüzden orjinalliği konusunda net bir şey diyemiyorum. Arkasında gizli bir kitapçık vardı herkes onu söylemiş onu kontrol edebildim bir tek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antuaRri

X-cess 5w40 aldım. Kimi kesim sahtesi çok diyor. Kimi kesim motul ne kadar satıyor ki sahtesini yapsınlar diyor açıkçası arada kaldım.
    Yağı da internetten almıştım, o yüzden orjinalliği konusunda net bir şey diyemiyorum. Arkasında gizli bir kitapçık vardı herkes onu söylemiş onu kontrol edebildim bir tek.
    O gizli kitapçık falan da nafile onu da yapıyor, harf karakterinin net olması gerekir, burdan anlayabilirsiniz

Kullandığınız yağ da sorun olacağını düşünmüyorum, müsterih olun bence
  • BMW F10 520d Periyodik Yağ ve Fren Bakımı Maliyeti
  • Konuyu hortlatalım :) güncel fiyatları bilen var mı?
    haftasonu istinye bmw serviste ön balata + diks + fişe 3500-4000TL tutar dedi, aman elleme şuan dedim :D
    yukarılarda bir arkadaşın paylaştığı linte bunları topladığımda 2000TL yapıyor, İstanbul anadou yakasında bu parçaları hangi servise getirsem ustaca yaparlar?

link:
    https://www.onlineyedekparca.com/kategori/bmw-3-seri-f30-2012-2018-yedek-parca#labels=9995-2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasintekgoz -- 9 Ağustos 2019; 16:46:16 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.