Şimdi Ara

BMW F Serisi NBT Tam Ekran Video Klip Ayarlama Rehberi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
152
Cevap
17
Favori
65.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dedefon

NBT Video arşivi için, Telegram grubu kurmaya karar verdik :)

Video paylaşımları için BMW NBT telegram grubumuz:https://t.me/bmwnbt
    @firatciftci2008

Telegram linkini aşağıdaki açıklamalarla ilk sayfaya eklemeniz iyi olacaktır diye düşünüyorum :)

+Telegram Nedir?
    -WhatsApp benzeri mesajlaşma uygulaması.
    +Neden NBT için bunu kullanıyoruz?
    -Telegram gruplarında videoları görüntüde herhangi bir oynama olmadan orijinal olarak paylaşım yapabiliyoruz. Bu paylaşımları yeni üye olanlar bile olsa gruptaki tüm paylaşılmış içeriği görebiliyorlar.
    +Daha çok neden Telegram?
    -Grup paylaşımları tamamen Telegram sunucuları üzerinde tutuluyor ve indirme işlemi yaparken tek tıkla çok hızlı şekilde indirebiliyorsunuz.

Telegram yüklemek ve BMW NBT Video Arşivi grubumuza katılmak için:https://t.me/bmwnbt
  • Merhabalar. Full sürüm için yardımcı olursanız sevinirim. Ben bir tane buldum ama add url seçeneğinde bağlanıp indiremiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecarb

Merhabalar. Full sürüm için yardımcı olursanız sevinirim. Ben bir tane buldum ama add url seçeneğinde bağlanıp indiremiyor...
    full sürüm için PM atacağım. full olunca telif hakları sebebiyle program video indiremiyor artık. onun için de ayrıca bir eklenti var onu da yolluyorum
  • Fırat bey..

WONDERSHARE VIDEO CONveRTER programını gonderebılır mısınız?

eklenti proğramını da verirseniz sevinirim......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutnaci -- 18 Kasım 2018; 15:53:49 >
  • iyi günler ben yeni 2016 model sportline paketli bir araç aldım . ilk defa bir bmw araç kullanacağım merak ettiğim konu standart olarak gelen ekranların yerine nbt ekran taktırmadan navigasyon yükletiliyor mu ?
  • hazır video linklerini alan varsa özelden gönderirse sevinirim.
  • firatciftci2008 kullanıcısına yanıt
    banada programın full sürümünü gönderirmisin teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatciftci2008

quote:

Orijinalden alıntı: Coban01

abi banada yardımcı olurmusun bu programı bulamıyorum tam sürümü

pm ile cevaplandı

Alıntıları Göster
    Hocam sana zahmet birde bana yardımcı olsan tam sürüm için :)
  • NBT kullananlara sormak istiyorum, sadece Bluetoothdan müzik dinlemek için NBT taktırmayı düşünüyorum.. Nbt takınca ses kalitesinde iyileşme olacağı yazıyor ama Bluetooth'dan aktarırken ses kaybı oluyor mu yoksa cd/usb kalitesinde dinleyebiliyormusunuz?
    Birde navigasyon, yolda video izlemek, sesli komut gibi özellikler gerçekten işe yarıyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsg

NBT kullananlara sormak istiyorum, sadece Bluetoothdan müzik dinlemek için NBT taktırmayı düşünüyorum.. Nbt takınca ses kalitesinde iyileşme olacağı yazıyor ama Bluetooth'dan aktarırken ses kaybı oluyor mu yoksa cd/usb kalitesinde dinleyebiliyormusunuz?
    Birde navigasyon, yolda video izlemek, sesli komut gibi özellikler gerçekten işe yarıyor mu?
    ses kalitesini bilemem ama navi ve video olayında tabi ki yolda aktif bir şekilde kullanabiliyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutnaci

Fırat bey..

WONDERSHARE VIDEO CONveRTER programını gonderebılır mısınız?

eklenti proğramını da verirseniz sevinirim......
    PM attım, telifli video indirmede büyük problemler var şu an 3. parti uygulamalar pek çalışmıyor güncelleme olduğunda ilk mesajımda bilgi vereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiimur5

iyi günler ben yeni 2016 model sportline paketli bir araç aldım . ilk defa bir bmw araç kullanacağım merak ettiğim konu standart olarak gelen ekranların yerine nbt ekran taktırmadan navigasyon yükletiliyor mu ?
    sonradan yapılan nbt lerde elbette navi oluyor.. iyice araştırıp düzgün bir yerden, doğru bilgi veren birinden NBT almanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEFAGOZ

hazır video linklerini alan varsa özelden gönderirse sevinirim.
    konu içerisinde bir yerde arkadaşımız sayfa linki paylaşmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraksus

banada programın full sürümünü gönderirmisin teşekürler
    PM attım, telifli video indirmede büyük problemler var şu an 3. parti uygulamalar pek çalışmıyor güncelleme olduğunda ilk mesajımda bilgi vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akycu

Hocam sana zahmet birde bana yardımcı olsan tam sürüm için :)

Alıntıları Göster
    PM attım, telifli video indirmede büyük problemler var şu an 3. parti uygulamalar pek çalışmıyor güncelleme olduğunda ilk mesajımda bilgi vereceğim
  • Kardeşim eline sağlık. Fakat full halini programın nereden edineceğiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba full sürüm gönderebilir misiniz?

Teşekkürler..
  • Merhaba nbt de usb den video izlemek istiyorum . Usb nin içine girip daha fazla media seçeneğine girdiğimde video sekmesi hiç çıkmıyor . Bu ozelligin kodlama ile mi açılmasi gerekiyor? Kodlama yapmadan hareket halinde olmasakta video izleyemiyoruz sanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba full sürüm için yardımcı olur musunuz?
  • Merhaba ,link için PM atabilir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.