Şimdi Ara

BMW F serisi araçlarda radyo kanalı nasıl silinir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • F20 aracım var. Aracı 2. el almıştım benden önceki sahibi bir sürü kanal kaydetmiş ben bazılarını silmek istiyorum seçim menüsünden nasıl yapabilirim? Bu arada o radyo listesi benim seçtiklerimi mi yoksa çeken radyo kanalı listesi mi? Çünkü bazen bazı kanallar kayboluyor ve geri geliyor. O kanalların yerlerini değiştirebiliyorum ama silemedim bir türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up bilen yok mu?
  • ben de içinden çıkamadım.Silip yeniden otomatik taratayım dedim olmadı,herhalde aracı her çalıştırmada tüm kanalları gözden mi geçiriyor,bilemedim doğrusu..Zaten ben hiç bir aracımın radyo özelliklerini tam öğrenemedim,tp falan var tr de çalışır mı çalışmaz mı bilmiyorum.Bir bilen anlatsa da öğrensek makbule geçecek.Kitapçıkta da bir şey yazmıyor.
  • JN008 J kullanıcısına yanıt
    Buldum hocam. Radyo menüsünde FM AM ve Kayıtlı İstasyonlar var. Ben FM den deniyormuşum aslında FM çeken radyo kanalları listesi o yüzden oradan silemiyoruz. İstediğimiz kanalları seçip kaydet deyip Kayıtlı İstasyonlar bölümüne kaydedip yerini değiştirebilir ve silebiliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kopser123

Buldum hocam. Radyo menüsünde FM AM ve Kayıtlı İstasyonlar var. Ben FM den deniyormuşum aslında FM çeken radyo kanalları listesi o yüzden oradan silemiyoruz. İstediğimiz kanalları seçip kaydet deyip Kayıtlı İstasyonlar bölümüne kaydedip yerini değiştirebilir ve silebiliyoruz.

teşekkürler yarın ben de bakarım..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.