Şimdi Ara

BMW E60 525D 2009 Otomatik ( Kronik sorunları nedir ? )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cümleten selamlar arkadaşlar nasip olur ise BMW E60 525D 3.0L 6 silindir 197cv 2009 Otomatik 178.000km almanın arifesindeyim kullanan arkadaşların bilgilerini paylaşmasını istiyorum çoğu forumu çoğu videoları izledim ancak 525D ye ait pek bilgi yok yaşadığım ülkeyi sorgulamadan bana değerli bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim anladığım kadarıyla bi kaç kronik problem varmış altta listeliyecegim şimdiden çok teşekkür ederim 🙏

- Motor Zinciri Problemi

İlgilendiğim araç şuan 178.000km de ve muhtemelen zincir sesi yok o halde problem çıkarırmı ? Hemen değişmem gerekiyor mu ? Herhangi belirli bi km de değişme durumu varmı ?

- Otomatik Vites ( Joistik ) Problemi

Bu viteslerde problem oluyor diyorlar tirbün arizasindan vs bahsediyor lar nedir neyin nesidir ?

- Turbo Arızası

BMW lerde genel olarak Turbo arizasindan bahsederler turbo yağ alıyormuş vs. Gibi şeyler

Listelediğim arızalar genel olarak gerçekçilik payı ne derece doğru ? Yoksa bu problem leri arabanın haşatını çıkaran çok hor kullanların yaşadığı genel bir sorunmu ? Arabayı alırken nelere dikkat edeyim de bu problem ler varsa anlayayım ?

• 3.0 motorlarda zincir sorunu duymadım,joıstıck kolun bozulduğunu duymadım hatta bir tane bozuk almak için uğraştım çıkmasını bile bulamadım,turbo arızasına gelince hareketli parçalar sonuçta düzgün bakılmayan her araçta olabilecek şeyler,bende x5 var 350.000 km de ne zincir ne turbo sorunu yaşanmadı daha

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.