Şimdi Ara

BMW e46 turbo filtresi değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2000 model e46 320d aracımda birkaç zamandan beri gaz kesme problemi var 3 bin devire kadar geliyor daha sonra gaz kesiyor.Devir saatinin altında yakıt tüketim çubuğu var bilirsiniz o ibre 3 bin devire kadar sona dayanıp aniden geri atıyor gazı yemiyor.Hele rampalar artık çileye dönüştü.Aracı bilgisayara bağlattım hiçbir problem çıkmadı birkaç yere danıştım turbo fitresinden olabileceğini söylediler.Parçayı sormak için orjinal bmw parçası satan bir yere gittim satıcıya sorduğumda adam direk araba kesiklikmi yapıyor dedi bende olan sorunları kendisi söyledi,sorunun kaynağı bu parça dedi 150 lira fiyat verdi. Araştırdım yabancı forumlarda baya değiştiren kişiler olmuş ancak Türk forumlarında rastlamadım.İçinizde daha önce değiştiren yada bir fikri olan arkadaşlar varmı sizce başka bir sorun olabilirmi arabada değiştireceğim bu parçayı en kısa zamanda inşallah çözülür.

Bunlarda linkler

filtre :http://www.bmrotomotiv.com/urun/767-bmw-e46-turbo-filtresi-m47.html

http://www.bmwland.co.uk/forums/viewtopic.php?f=17&t=51724&sid=2aa6ca8cf67f02b2abbcec71b99e0283

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tassa -- 25 Temmuz 2013; 4:21:43 >

• Çıkart temizle değiştirmeden önce bi kontrol et tıkanıklık,yabancı madde vs. var mı diye..Ha para sıkıntı değil diyorsan değiştir gitsin.
  • değiştireceğim kısa zamanda tahminim araba olduğundan beri değişmemiştir benden öncekilerinde değişeceğini sanmıyorum
  • yarın parçayı değiştireceğim arkadaşlar yine bir yazmak istedim sizce başka problemi felan olabilirmi bu sorunu sizce neden yapabilir.
  • tassa kullanıcısına yanıt
    slm degıstınmı parcayı arkadas bende aynı sıkıntı var ama duman atıyr o fıltreyı duydum fıyatı da 35 lıra internetten arstır bak bende soyle bır durum var 2 vıtes gıderken 2000 devırde veya hangı vıtes olursa olsun gza basınca devır saatı altıbdakı yakıt tuketım ıbresı sona dayanıyor buna sebep olurmu kı turbo fıltresı ıkıncısı turbo fıltresı turbonun ıçınde mı yoksa turbo bır kutu ıcınde mı fıltre den hava akıyor veya soyle sorayım turbo dısardan hava destegı alıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur8181

slm degıstınmı parcayı arkadas bende aynı sıkıntı var ama duman atıyr o fıltreyı duydum fıyatı da 35 lıra internetten arstır bak bende soyle bır durum var 2 vıtes gıderken 2000 devırde veya hangı vıtes olursa olsun gza basınca devır saatı altıbdakı yakıt tuketım ıbresı sona dayanıyor buna sebep olurmu kı turbo fıltresı ıkıncısı turbo fıltresı turbonun ıçınde mı yoksa turbo bır kutu ıcınde mı fıltre den hava akıyor veya soyle sorayım turbo dısardan hava destegı alıyormu

ben parçayı değiştim de sorun düzelmedi yine.problem mazot pompasından çıktı yaptırdım.
  • OceanMaster kullanıcısına yanıt
    Slm aga benım araçta sıkıntımı bılmem ama 1 vites kalkıyorsun devır saatı 1500 de ıken yakıt göstergesı 20 km tl ye dayanıyor senınde öyle mi idi 0541 533.35.95 den bana ulasırmısın sorunları karşılaştırıp senın çözüm bulduğun nokta mazot pompası mı ıdı aramanı beklıyecegım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.