Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.437
Cevap
73
Favori
582.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2004 model 3.18ti compact aracımda business cd çalar var sanırım orjinal cd dışındakileri çalmıyor bunu geç farkettim kendi doldurduğum bi cd taktım biraz okumaya çalıştı sonra cd error yazdı ekranda ve çalmadı. şuan cd yi çıkartamıyorum tuşa basmama rağmen cd yi vermiyor sorun nedir sizce? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbayezit

hangi kasko şirketiymiş bu? gerçekten çok uygun çıkarmış. senin yaş kaçtı arkadaşım?

yaş 23 te baba adına kayıtlı araç ondan.bana cıkardıkları 3 milyar falan işte.passat cc kaskolattık birde.onuda 2 ye anlaştık aynı şirketle.
  • belkı bu konu bahsedılmıstır ama ben bulamadım arkadaslar bu e46 otomatık şanzumanla dsg şanzıman karsılastırma yaparsak yanı bılıyorum dsg daha yenı teknoloji ama genede artı eksılerını soylersenız memnun olurum arkadaslar sımdıden teşekkürler
  • 3.18 ci hangi marka lpg kitine iyi uyum sağlar?
  • quote:

3.18 ci hangi marka lpg kitine iyi uyum sağlar?

Prins kullanıyorum ben. Aracım 3.25i
  • quote:

Orijinalden alıntı: aisl

kırmızı ibreler

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR

en sağdan ikinci kırmızı uyarı ne anlama geliyor hani U şeklinde içinde ! işareti olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: reis81

quote:

Orijinalden alıntı: aisl

kırmızı ibreler

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR

en sağdan ikinci kırmızı uyarı ne anlama geliyor hani U şeklinde içinde ! işareti olan

lastik hava basıncı kontrolü.
  • iyi akşamlar. 2003/5 arası 3.18 düşünüyorum. bu araçların donanımları nasıl, donanımlar arası farklar neler? örneğin kapı camları etrafında metal çerçeve varsa donanımı daha mı zengin oluyor veya araç içi ahşap kaplama? yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • fonksiyonel olmayan bir direksiyona tuş takımı ilavesi yapılarak tuş takımındaki bütün düğmelerin (hız sabitleme vs.) çalıştığı yazılmış. oysa servis bunun aksini söylüyor. bunu deniyen varmı? Tuş takımı yerine direksiyonumu komple değiştirmek gerekiyor?
  • arkadaşlar bende düşünüorum taş çatlasa 2004 model olabilir gerçi bitane orjinal 330d buldum 38000 tl istio 190binde ne dersiniz yada 320d alıcam dizel alsam nasıl ne olacak napıyım bakalım kafam karışık yada auris alıcam=))
  • Selamlar, dün 154bin KM de 2000 model 3.20ci aldım, 400km önce yağ değiştiği yazıyordu servis kartında, bursa'da bur-mot bmw-mini-landrover servisi ; ekspertizini yaptırdık araçta sorun cıkmadı lakin bugün 100+km kullandıktan sonra dağ yolundan inerken birden yağ lambası yandı bir süre sonra söndü lakin sonra tekrar yandı ve 5 dakika eve gelene kadar sönmedi, yağ çubuğuna baktığımızda çizginin altında değildi yağ, acaba karterim sürttüm dicem ama mutlaka hissedilirdi çok fazla sürtsem ayrıca karter koruma plakasıda var altında aracın..
    Yarın sabah aracın altına tekrar bakıcam yağına vs. gerekirse aldığım galeriyi arıcam fakat içim içimi yiyior böyle bir sorun yaşamam..
    Birde bu 3.20ci lerin yakıt tüketimi nedir ?
    14lt gösterdi yol bilgisayar bana epey fazla geldi de,ilk fırsatta depoyu fulleyip yapılan KM ye göre bir hesaplamayıda düşnüyorum.
    Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: Jay_Lal

Selamlar, dün 154bin KM de 2000 model 3.20ci aldım, 400km önce yağ değiştiği yazıyordu servis kartında, bursa'da bur-mot bmw-mini-landrover servisi ; ekspertizini yaptırdık araçta sorun cıkmadı lakin bugün 100+km kullandıktan sonra dağ yolundan inerken birden yağ lambası yandı bir süre sonra söndü lakin sonra tekrar yandı ve 5 dakika eve gelene kadar sönmedi, yağ çubuğuna baktığımızda çizginin altında değildi yağ, acaba karterim sürttüm dicem ama mutlaka hissedilirdi çok fazla sürtsem ayrıca karter koruma plakasıda var altında aracın..
    Yarın sabah aracın altına tekrar bakıcam yağına vs. gerekirse aldığım galeriyi arıcam fakat içim içimi yiyior böyle bir sorun yaşamam..
    14lt gösterdi yol bilgisayar bana epey fazla geldi de,ilk fırsatta depoyu fulleyip yapılan KM ye göre bir hesaplamayıda düşnüyorum.

araç süper duruyor sorması ayıpsa kaça aldınız?bnde 3.20d düşünüyorum ama nasip bakalım

• arkadaşlar 2001 model 3.18ci tavsiye edermisiniz?

bmw araclarının cd çalarlarında sadece orjinal cd çalıyormuş. korsan cd kabul etmiyormuş. doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurhanaral

quote:

Orijinalden alıntı: Jay_Lal

Selamlar, dün 154bin KM de 2000 model 3.20ci aldım, 400km önce yağ değiştiği yazıyordu servis kartında, bursa'da bur-mot bmw-mini-landrover servisi ; ekspertizini yaptırdık araçta sorun cıkmadı lakin bugün 100+km kullandıktan sonra dağ yolundan inerken birden yağ lambası yandı bir süre sonra söndü lakin sonra tekrar yandı ve 5 dakika eve gelene kadar sönmedi, yağ çubuğuna baktığımızda çizginin altında değildi yağ, acaba karterim sürttüm dicem ama mutlaka hissedilirdi çok fazla sürtsem ayrıca karter koruma plakasıda var altında aracın..

araç süper duruyor sorması ayıpsa kaça aldınız?bnde 3.20d düşünüyorum ama nasip bakalım

resim eklememişstim nasıl gördünüz aracın güzel durduğunu :)

• quote:

arkadaşlar 2001 model 3.18ci tavsiye edermisiniz?

bmw araclarının cd çalarlarında sadece orjinal cd çalıyormuş. korsan cd kabul etmiyormuş. doğru mudur?

2005 3 16i en dandik mp3 cd lerini bile çalıyor. diğer modellerde böyle bir sorun varmı bilmiyorum.
  • 320d E46 için Türkçe kullanım kitapçığını nereden indirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forestquard

quote:

arkadaşlar 2001 model 3.18ci tavsiye edermisiniz?

2005 3 16i en dandik mp3 cd lerini bile çalıyor. diğer modellerde böyle bir sorun varmı bilmiyorum.

2000 model e46 3.20ci var orjinal cd de hiç sıkıntısız çalıyor 6lı changer ama track olarak yazdığım cdlerin hepsinde sorun yaşıyorum.
  • arkadaşlar bende dün itibariyle bmw 3.25i almış bulunmaktayım :) size bir soru sormak istiyorum. dsc tuşu tam olarak ne işe yarıyor?
  • Virajlarda kıçının savrulmamasını sağlıyor, güzel birşey ani hızlanmalardada devreye girer kıçı savurmasın diye.
  • dsc ye basınca göstergelerin orda sarı bişey çıkıyo. o açık olunca savrulmayı engelliyo mu? yoksa o kapalıyken mi engelliyo. ben savrulmasını istemiyorum. o dügmeyi nasıl kullanırsam savrulmaz. ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.