Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (293. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.024
Cevap
66
Favori
326.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

And E39 M5'ini satıyor, temiz/orjinal arayan için fırsat.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kazasiz-boyasiz-orijinal-bmw-e39-m5-404847523/detay

17 yaşında arabaya o para verilmez
  • E39'un konforunu çoğu arabada bulamazsınız hâlâ. 99 model kullandım uzun süre. 520i 150 hp, araçtaki devir yükseldikçe motor sesi de güzelleşiyor. Jet motoru gibi ses çıkarıyor mübarek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obyzr

E39'un konforunu çoğu arabada bulamazsınız hâlâ. 99 model kullandım uzun süre. 520i 150 hp, araçtaki devir yükseldikçe motor sesi de güzelleşiyor. Jet motoru gibi ses çıkarıyor mübarek.

yakıtıda zaten o yüzden jet motoru gibi yakıyor karakteristik özellikleri hemen hemen aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

quote:

E39'un konforunu çoğu arabada bulamazsınız hâlâ. 99 model kullandım uzun süre. 520i 150 hp, araçtaki devir yükseldikçe motor sesi de güzelleşiyor. Jet motoru gibi ses çıkarıyor mübarek.

yakıtıda zaten o yüzden jet motoru gibi yakıyor karakteristik özellikleri hemen hemen aynı

Her güzelin bir kusuru vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

And E39 M5'ini satıyor, temiz/orjinal arayan için fırsat.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kazasiz-boyasiz-orijinal-bmw-e39-m5-404847523/detay

Bildiğin Sazan avına çıkmış. Adam sanki bana Jimi Hendrix'in gitarını satıyor :)
  • Hocam pek göremiyoruz sizi buralarda. Eskisi gibi pek yazmıyorsunuz sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

Hocam pek göremiyoruz sizi buralarda. Eskisi gibi pek yazmıyorsunuz sanırım :)

Pek giremiyorum evet. Arada bakıyorum gene de. Selamlar :)

Bir ara tam şenlikti, gene öyle olursa gelirim. Özledim biraz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrebozkurt800 -- 23 Mart 2017; 17:29:1 >
  • Selam arkadaşlar, yaklaşık 10 senedir falan aşığı olduğum e39 a kavuşma hayaliyle yaşamaktayım. Genelde dışardan olsun forumarda olsun sürekli alma, üzülürsün, sanayiden çıkamazsın, seni yorar, pişman olursun dan daha başka değişik bir laf duyamadım işin doğrusu insan bir araca tutkulu olunca bir çoğuna kulak kapatıyor. Bende kulağımı kapattım gözümü kararttım ve bi e39 almaya karar verdim, tabi karar verdim derken güçte olsa kendime bir bütçe ayırdım ve 30.000 tl nakit birikimim var. Şimdi ben bi araç buldum henüz vatandaş ile iletişime geçmiş değilim acaba sizden rica etsem ilk izlenim olarak bu göstereceğim araç hakkında bir yorumda bulunabilir misiniz.
    Araç Bu
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-acil-sahibinden-2000-model-orjinal-407258746/detay

Sizce almalımıyım yoksa daha beklemelimiyim. Araç gördüğüm kadarı ile temize benziyor ve ayrıca belirtmek isterim benim ilk aracım olacak bu ve sanırım 6-7 sene kadar kullanmayı planlıyorum. Araçtan hiç anlamam alcam tabiki gene tavsiyeleriniz üzere söylediğiniz bir ustaya götüreceğim kontrolünü yaptıracağım.
    Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StarSOzi -- 23 Mart 2017; 21:3:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: StarSOzi

Selam arkadaşlar, yaklaşık 10 senedir falan aşığı olduğum e39 a kavuşma hayaliyle yaşamaktayım. Genelde dışardan olsun forumarda olsun sürekli alma, üzülürsün, sanayiden çıkamazsın, seni yorar, pişman olursun dan daha başka değişik bir laf duyamadım işin doğrusu insan bir araca tutkulu olunca bir çoğuna kulak kapatıyor. Bende kulağımı kapattım gözümü kararttım ve bi e39 almaya karar verdim, tabi karar verdim derken güçte olsa kendime bir bütçe ayırdım ve 30.000 tl nakit birikimim var. Şimdi ben bi araç buldum henüz vatandaş ile iletişime geçmiş değilim acaba sizden rica etsem ilk izlenim olarak bu göstereceğim araç hakkında bir yorumda bulunabilir misiniz.
    Araç Bu
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-acil-sahibinden-2000-model-orjinal-407258746/detay

Sizce almalımıyım yoksa daha beklemelimiyim. Araç gördüğüm kadarı ile temize benziyor ve ayrıca belirtmek isterim benim ilk aracım olacak bu ve sanırım 6-7 sene kadar kullanmayı planlıyorum. Araçtan hiç anlamam alcam tabiki gene tavsiyeleriniz üzere söylediğiniz bir ustaya götüreceğim kontrolünü yaptıracağım.
    Şimdiden teşekkür ederim.

Söylenenlere çok takılmayın. Ayni aracın 99 modelini 2 yıl önce aldık, şu an 143.000 de km. Eğer araç bakımlıysa ve siz de bakımlarını aksatmazsanız (ki bu tutkuyla aksatmazsınız) bir sorun çıkarmaz. Ufak tefek sorunlar illaki olacaktır. Sonuçta 17 yaşında araç. 250.000 km yol yapmış mekanik aksam... Km biraz yüksek gibi, onun dışında bir sorun gözükmüyor. İyi bir kaportacı ve BMW motorunu bilen bir ustaya aracı dinletip almanız iyi olur.

• quote:

Söylenenlere çok takılmayın. Ayni aracın 99 modelini 2 yıl önce aldık, şu an 143.000 de km. Eğer araç bakımlıysa ve siz de bakımlarını aksatmazsanız (ki bu tutkuyla aksatmazsınız) bir sorun çıkarmaz. Ufak tefek sorunlar illaki olacaktır. Sonuçta 17 yaşında araç. 250.000 km yol yapmış mekanik aksam... Km biraz yüksek gibi, onun dışında bir sorun gözükmüyor. İyi bir kaportacı ve BMW motorunu bilen bir ustaya aracı dinletip almanız iyi olur.

Bilgilendirmen için teşekkür ederim. Satıcı arkadaş zaten açıklamalarda boyalı ve değişen parçalarını yazmış
    Sağ Arka Kapı
    Sağ Arka Çamurluk
    Sol Ön Kapı
    Sol Arka Çamurluk Boyalı

Sol Arka Kapı da söylediğine göre borusanda değişmiş.

Ben zaten bir bmw servisine götürmeyi planlıyorum.
    Arkadaşla bu gün konuştum aracın yorulmadığı konusunda biraz iddalı konuştu. Buna istinaden bi ön değerlendirme için bu gün gidip aracı bi göreceğim ertesi günde nasip olursa bi ustaya gideceğim. Bu parçanın değişmiş olmasının bana bir eksi yanı olabilirmi (fiyatını düşürmesi haricinde).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StarSOzi -- 24 Mart 2017; 14:57:15 >

• quote:

quote:

Bilgilendirmen için teşekkür ederim. Satıcı arkadaş zaten açıklamalarda boyalı ve değişen parçalarını yazmış
    Sağ Arka Kapı
    Sağ Arka Çamurluk
    Sol Ön Kapı
    Sol Arka Çamurluk Boyalı

Arkadaşla bu gün konuştum aracın yorulmadığı konusunda biraz iddalı konuştu. Buna istinaden bi ön değerlendirme için bu gün gidip aracı bi göreceğim ertesi günde nasip olursa bi ustaya gideceğim. Bu parçanın değişmiş olmasının bana bir eksi yanı olabilirmi (fiyatını düşürmesi haricinde).

Çok sert bir darbe alıp şasiye etki etmediyse sorun teşkil etmez, kaza da hayatın içinde var sonuçta. Satıcı aracın diriliği konusunda sürekli olarak sokaktaki gençler gibi kaydırmak, zorlamak gibi şeyler yapmadıysa haklı olabilir. Sonuçta BMW motoru, sağlam bir motor. Ustaya baktırıp alın, inşallah bir sorun çıkmaz ve kazasız belasız kullanmak nasip olur. Çünkü bu aracı kullanmak gerçekten bir keyif ve şimdiki Bmw'ler gibi ruhsuz değil. Gerçekten bir ruhu ve duruşu var arabanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Defkhan3459 -- 24 Mart 2017; 16:27:6 >

• Ah keşke geri gelseler. Gerçi biraz da bu sizin elinizde. Kemik kadro ile sizin muhabbetiniz var. Burada bu konuyu siz ayakta tutarsınız. Araç sahibi olanlar için de bu geçerli. Ben de şubat ayinda 5.30 niyetlenmistim ama eşimin çalışmaması, evimizin tek maaşa bakmasi, cok küçük bir ilçede yaşamam ve aile baskisiyla gidip polo aldik. Polo forumunda da yazmaya basladim. Yakit tuketimi paylaşıyorum bu aralar. Gerçi benden başka yazan eden yok :) kendi adima konusayim. Bir gun bu arabayi alacagim insallah. Ama almaya niyetlendigim zaman ve aldiktan sonra bu araclar hakkinda bilgili olmak istedigimden dolayi buradan ve diger bmw forumlarindan kopamiyorum :)

Konu çok dağıldı ama bu başlığı ayakta tutacak araç sahipleri ve sizlersiniz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VgrooveR -- 24 Mart 2017; 17:44:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Sağ Arka Kapı
    Sağ Arka Çamurluk
    Sol Ön Kapı
    Sol Arka Çamurluk Boyalı

Aracı incelettiniz mi, ne karar verdiniz?

• Selamlar, teşekkür ederim ilgin için. Aracı görmeden önce bmw den anlayan ustamıza danıştık, satıcı arkadaşımızın yazdıklarını söylediğimde tavsiye etmedi. "Yandan iyi darbe almış olabileceğinin yüksek olduğunu ve şasede göremeyeceğimiz bir kusur olabileceğini" söyledi. Ben de şimdilik bahsettiğim arabayı ikinci plana ittim. Ustamız ayrıca sürekli bu işlerle ilgilendiğinden "bir kaç gün bana müsade et ben sana temiz bulcam söz" dedi bakalım bir cevap bekliyorum ustadan :)
  • quote:

Selamlar, teşekkür ederim ilgin için. Aracı görmeden önce bmw den anlayan ustamıza danıştık, satıcı arkadaşımızın yazdıklarını söylediğimde tavsiye etmedi. "Yandan iyi darbe almış olabileceğinin yüksek olduğunu ve şasede göremeyeceğimiz bir kusur olabileceğini" söyledi. Ben de şimdilik bahsettiğim arabayı ikinci plana ittim. Ustamız ayrıca sürekli bu işlerle ilgilendiğinden "bir kaç gün bana müsade et ben sana temiz bulcam söz" dedi bakalım bir cevap bekliyorum ustadan :)

Hayırlısı olsun, biz de aldığımız da ön çamurluk değişmişti, iki usta ile gitmiştik bakmak için. Şimdilik araç duruyor, gayet diri ve yolu tutan bir araç, o yüzden şasede bi sıkıntı yok diye tahmin ediyorum.

• Dostlar aracımı satmayı düşünüyorum 97 model 528. Özel üniversite için para gerekiyor satmayada kıyamıyorum . Çünkü bu saatten sonra alacağım bmw harici " fiat renault vs biliyorumki bu keyfi ve güveni vermeyecek Herkese hayırlı günler 3-5 foto atayım***BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46***

• Bizde de 99 model 520i var, cidden bir güven veriyor yol da, bununla kaza yapsam da birşey olmaz diyorsunuz. Ama bu aracın 4 yıldız alması ve megane'nin 5 yıldız alması sağlamlıktan çok güvenilirlik ve yardımcı ekipman olarak bakmamız gerektiğini gösteriyor. İnşallah zarar etmeden satarsınız.

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.