Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.024
Cevap
66
Favori
325.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exotic.

quote:

Orijinalden alıntı: coviden

Sürpriz bir gelişme var

1- 363889066
    2- 363964374

Hocam ilk ilan guzel duruyor km harbiden orjinal ise bakilabilir

Valla hocam arıyacağım adamı bakalım.
    Biraz detaylı foto isteyeceğim. Birde benim araç için satışı halen yapamadık. Deli gibi saçma teklifler ve pazarlıklar yapıyorlar.
    Geliyor böyle fırsatlar kaçırıyoruz vallahi

Sizin araç için görüşleriniz nelerdir ?
    Ufak tefek rötuş ile canavar olur mu
    LPG siz beni akan trafikte 90 - 150 km arası sürat üzer mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coviden C kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk fotoya baktigimda koltuklardaki yipranmayi gordum masraf yapilabilir duzeydemi diger koltuklarla birlikte detayli fotografta incelemek lazim. Kaput ezikten dolayi degismis diyor fakat nasil bir eziklik. Aman hocam dikkat edelim km orjinal mi ve hor mu kullanilmis.

Benzin neredeyse 5tl hocam aman diyim 100-110u gecmeyin bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 363898305

363125413

Üstadlar 2 arac icin ne dusunuyorsunuz. 1.si megane2 ile kafa kafaya .

2.ci 4000tl istiyor.

Ekranli teyp jant elektrikki hafizqli koltuklar vs. Sahsen 2. Daha cazip geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykutttdemirrr

363898305

363125413

Üstadlar 2 arac icin ne dusunuyorsunuz. 1.si megane2 ile kafa kafaya .

2.ci 4000tl istiyor.

Ekranli teyp jant elektrikki hafizqli koltuklar vs. Sahsen 2. Daha cazip geliyor

Ilk ilan açılmıyor
    Ikinci ilan bayağıdır var
    Araba güzel görünüyor
    Ama bu konuda birkaç sayfa geride yazan BMW yi bilen bir arkadaş vardı
    2000 motor 5 kasa 19 jantla yürümez diye
    Araştırırken bunlara da dikkat etmek Lazım
    Hayırlısı olsun

• 2.000 motor araba 19 degil 29 jantla bile yürür. yıllanmış bir bmw ci olarak 😃
    tavsiyem 10 yasi gecik arac alacaksanız elektrikli koltuk vs elektronik donanimi az olanlara bakin. cunku o donanimlar saglamsa bile sizde ariza yapacak basinizi ağrıtacak.

• 2. Aracta 30.000tl hasar kaydi var

Mesaj: (1/2) Kayitlarimiza gore ***8616 Sasi no lu arac 9 adet kazaya karismistir. KZ1: 04/10/2013 ERP-Carpma 362TL KZ2: 30/09/2012 ERP-Carpma 8500TL KZ3: 03/09/2010 Carpma 1495TL KZ4: 16/06/2009 KTT-Carpma KZ5: 12/04/2007 Carpma 859TL KZ6: 03/10/2005 Carpma 1803TL KZ7: 10/08/2005 Carpma KZ8: 09/08/2005 Carpma 15220TL KZ9: 20/07/2005 Carpma 800TL EK BILGI: ERP (Eksper Raporu) olan kazalarda degisen parcalari ogrenmek icin PARCA bosluk PLAKA bosluk HASAR TARIHI yazip bu mesaji cevaplayabilirsiniz. Ornek: PARCA 34XYZ34 01.01.2015. EK BILGI: Araca ait detay bilgileri (plakasi degismis mi, son sahiplik suresi, vs) ogrenmek icin DETAY bosluk PLAKA yazip bu mesaji cevaplayabilirsiniz. Ornek: DETAY 34XYZ34. Sorgulama ucreti 6 TL'dir. Sorulariniz icinhttp://goo.gl/JmGroF YASAL UYARI: Mesaj icerigi, Sigorta Bilgi ve Gozetim Merkezi'ne iletilen kayitlardan ibarettir ve sadece bilgi amaclidir.

Alinirmi ya

• 2005 te 15 bin tl hasar çok fazla.
    Şu zamanın yaklaşık 30 bin tl sine denk.

Satarken de düşüke gider.

• alınmaz..2

• Eyvallah bunu da almiyorum

• Abi durumumuz içler acısı ya vallahi
    Az km bakıyoruz hasarlı, çok km bakıyoruz herhangi bir anda elde patlar korkusu

Biz en iyisi mi hayal kurmasak mı acaba

Bir arkadaş belli yaşı geçmiş araçta full koltuk yani elektronik aksam lı bakmayın sizde sıkıntı açar demiş. Aslında bende bundan korkuyorum. Bir kablo kopar gider, nereden di cart curt derken 2000 tl gitti

Yav 40 bin tl bandında ne alalım abi biz o zaman... Rahatlık olarak ne passat kesti ne mondeo. Bmw ikinci üçüncü elde tehlike, merso desen en azı 250 bin km de volvo mu alalım ne yapalım

• Size tertemiz düşük km uygun fiyatlı araba paylaşıyoruz kimse beğenmiyor, nerede çöp araba varsa onu soruyorsunuz

Ayrıca ilan numarası yerine link paylaşın. Mobil den gireni var uğraşmak istemeyeni var.
  • coviden C kullanıcısına yanıt
    Kablo kopmaz 40 yaşındaysa olsa. Elektronik aksamdan kastı düğme kutusunda belirli bir sürtünme sonrası hasar oluşuyor klasik her araçta olan birşey birde bu tarz araçların düğme grupları deli para. Bacanakta e39 var koltuk ve direksiyon ayar düğme grubu bozuk öyle kullanıyor pahalı demişti fiyat sormamıştım. Klasik şeyler ama oydu buydu ufak tefekti derken bu tür zımbırtılar size araca 1500 2000 lira harcatır. Ha hesaplı alınan bir araca 10 15 bin arası masraf yapmak mantıklıdır. 30-35 aralığında temiz birşey aldın mesela özellikle kmsine bakılmaksızın kenara 15 bin yazarak alınır ki bu tür araçlarda ne kadar düşük km ve temiz olsada yine masraf çıkıyor. 30-35 +15 denildiğinde bu rakama komple yürüyen aksam motor ve şanzıman masrafı diyoruz. Sonrada bu ağır bakımla bu aracın tık demeden çok extrem durumlar hariç 150-200 bin km yağ değiştir devamı var.

• cook para cook şahin s binmeye devam galiba

• Aykutttdemirrr A kullanıcısına yanıt
    Çarpışan arabaya dönmüş alınmaz bence.
  • Öncelikle sizlere çok teşekkür ederim.
    Göndermiş olduğum linklerin gerçekten çöp olduğunu düşünmemiştim.
    Sizin görüşleriniz ve yönlendirmeleriniz sonucunda max 37.000 tl bütçe ile (düşürdüm) seçenekleri bekliyim

Km ye takılma dediniz ama ben aile faktörünü de bilerek 250 bin km geçmesin diyorum

İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.
    Ekleyemediğim diğer arkadaşlar? Sizlere de teşekkürler

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-orjinal-beyaz-mukemmel-temiz-lpg-isli-351176766/detay

Evet ustalar bu arac icin ne dusunursunuz ???

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-orjinal-beyaz-mukemmel-temiz-lpg-isli-351176766/detay

Motor yapılmış, nasıl yapılmış ?
    Gerçek km nedir ? Tamamen muallak.

Araç tamirhanede ve göze hoş ta gelmiyor.

Ben hiç düşümezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acc04 -- 16 Kasım 2016; 11:22:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Size tertemiz düşük km uygun fiyatlı araba paylaşıyoruz kimse beğenmiyor, nerede çöp araba varsa onu soruyorsunuz

Ayrıca ilan numarası yerine link paylaşın. Mobil den gireni var uğraşmak istemeyeni var.

Hocam şu antalyadaki aracı paylasmayin çok göze batmasin kimse bilmesin :) :)

Nasipse Şubat gibi ben de 530 dusunuyorum. Gerçi subata kadar kalmaz herhalde antalyadaki araç ama hayirlisi artik :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ersin-gezgin-den-bmw-5.20-ia-full-349593813/detay

Adamla anlastim kaporami gonderdim cuma alıyorum kismetse .

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.