Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.024
Cevap
66
Favori
326.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde benim far camlari berbar durumda ebay da baktim sadece far cami satiliyor degistirilebiyor 2 tanesi 200 dolar mantikli sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canalp54

Birde benim far camlari berbar durumda ebay da baktim sadece far cami satiliyor degistirilebiyor 2 tanesi 200 dolar mantikli sizce?

Ebay a gerek yok dostum burada daha ucuz, ayrıca farların sıfırı 600 lira orjinal hella.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-paranizi-cope-atmaniza-gerek-kalmadi.e39-hella-facelift-far-cami-106980286/detay

Bu arada yağ konusunda combalağın dediği mantıklı, ama bence hiç birine gerek yok sonuçta üç dönemdir aynı yağı kullanmışsın boşaltırsın farklı yağ koyar devam edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 23 Ekim 2014; 20:33:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı İbrahim Paşa

Bencede mobil 1 0-40 mantikli

Pargali baskandan restt
    vuuuuuuuu soguk dakikalar

• teşekkürler
  • quote:

Pardon kusura bakma senin onerin degil pargalinin önerisi idi peki en temiz ben nasil bu 10/60 yagindan kurtaririm aracimi tartisalim ?

O /40 yagini 500 km kullandim sonra degistirdim mantik ne burda ?

Şimdi koyacağınız 0w40 yağla motorun içini çalkalamış ve içerdeki tüm 10w60 yağı tahliye etmiş olursunuz. Sonra 0w40 temiz yağı tekrar koyunca tertemiz olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: GTX870M

quote:

Bencede mobil 1 0-40 mantikli

Pargali baskandan restt
    vuuuuuuuu soguk dakikalar

?

• Evet tr de var yarin iletisime geceyim 600 tl orjinal hella nerde ?

• quote:

Pardon kusura bakma senin onerin degil pargalinin önerisi idi peki en temiz ben nasil bu 10/60 yagindan kurtaririm aracimi tartisalim ?

O /40 yagini 500 km kullandim sonra degistirdim mantik ne burda ?

Degerli dostum
    10/60 yag genelde contalardan kaynakli kecelerden kaynakli yag eksiltmelerde kullanilir eger arac rektifiye istemiyor ama rektifiye istemeye yakinsa kullanilir
    10/60 yagin bir ozelligi sivi conta mantigindaki catlak ve acikliklari kismen kapayabilmesidir. Mobil 1 web sitesinde detayli aciklama var. Ayrica daha once vectra aracimda kullanip kismen faydasini gordugum de mevcut.
    Simdi aracinizda bu tarz bir sorun yoksa bisey kaybetmediniz panige gerek yok, ama onerilen yag kondisyon iyi ise bu yagada gerek yok. Benim nacizane onerim zaten m54 lerden itibaren yani 2001 ve ustu tum bmwlerde 0 ile baslayan yag kullanmaktir
    tabiiki asinmalara karsida uyanik olmak lazim
    bunuda su sekilde yapabiliriz.
    araciniz 530 ise ve km 150 bine kadar ise 0/30
    150-300 Binlerde ise 0/40
    300 bin 400 bin arasi ise 5/40
    400 bin uzeri ise 10/40 yapabilirsiniz.

Gelelim 10 numara yaga
    10 numara yag en iyi yag ve kurum cozuculerden biri olan mazota yakin bir yag cozucudur ama yaglama ozelligi mazotun en az 20 katidir
    10/60 muhtemelen motorunuzda az da olsa kurum ve katmanlasma yapmistir
    dizel motor olsa mazotla yapin bu isi derim ama benzinlide risklidir olmaz
    o yuzden 10 numara yag ile yapilmasi gerekir.

Arkadaslar gerek yok kisa araliklarla yag degistir demisler ama bu hayli pahaliya patlar ama ayni ise yarar. Karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Ozan ne yaptın mekan hakkında varmı bir gelişme, arkadaşın alacaksa eğer Bmw team de bir tane orjinal M paket var bence kaçırmasın. Araba almasam alırdım vallahi.

Gördüm aracı;cidden çok sıkı arkadaşıma söyledim;kararsızım diyince elimi ayağımı çektim.
    Mekanla ilgili henüz bir gelişme yok.brunch Tarzı birşey mi yaparız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozanozer kullanıcısına yanıt
    Yemek işini nerede olsa hallederiz, bize arabalar için müsait bir yer lazım.

• iyi günler beyler bu bmw 530i edition paketi,exclusive yazıyor bu paket ne anlama geliyor birde ne gibi donanım içeriyor diğer paketlerden fazlalığımı var yoksa eksikliğimi var kusura bakmayın biraz acemi olduğum için size danışıyorum saygılar
  • quote:

ilanımı guncelledim beyler arzu eden varsa buyursun alsın yerim yurdum belli araç ortada

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kazasiz-boyasiz-orjinal-km-sahibinden-183418248/detay/

Tramer hasar kaydı yok, kazasi yok. Degisen yok boya yok. Boya orjinaldir. Çamurlukların boyalı olduğunu söylemiştiniz

Takas vade pazarlik yok. Zaten boylesi Turkiyede yok. Sadece nakit.

• quote:

ilanımı guncelledim beyler arzu eden varsa buyursun alsın yerim yurdum belli araç ortada

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kazasiz-boyasiz-orjinal-km-sahibinden-183418248/detay/

Jantlar olmamış, ilk resimdekilerle daha güzel görünürdü. Şahin janti gibi durmuş. Sanirim ebatlar da küçük olduğu için çok siritmis.

• Bugün parça sormak için Avcılar Borusan bayisine uğramıştım, 218i yi görünce ayak üstü ufak bir inceleme yaptım.
    Araba gayet hoş resimlerdeki gibi tipsiz durmuyor, içi ve görüş açısı çok ferah diz ve baş mesafeleri gayet iyi.
    Kalitesizlik hissi uyandıran bir parça kullanılmamış sınıfına göre kalitesi iyi, görünmeyen yerlerde her arabada olduğu gibi sert bölgeler var.
    Elektrikli bagajı güzel bir özellik, kokpit kaliteli ve çok kullanışlı.
    Fiyat biraz fazla gibi geldi ama ucuz araba kalmadı artık.
    6 serisinide bonus olarak koyuyorum
    ***BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46***

• quote:

Aslaaaaaaaannnnnnnn Parçalaaaaaaaaaaa

Çamurlukların boyalıymış gardaşşşş

• quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

quote:

Tramer hasar kaydı yok, kazasi yok. Degisen yok boya yok. Boya orjinaldir. Çamurlukların boyalı olduğunu söylemiştiniz

Takas vade pazarlik yok. Zaten boylesi Turkiyede yok. Sadece nakit.

Evet sag camurluk ile tamponun birlestigi yerde ve sol camurlugun marspuyelle birlestigi yerde boya var. Ben komple camurluklar komple boyali diye biliyordum. Bugun niyetli bir arkadasla boya inceligini olcen cihazla baktik ilani ona gore guncelledim. Beraber baktigimiz usta dahi bunlar biyali denmeyecek kadar onemsiz dedi. Onemli olan alacak kisinin icine sinmesi.
    Diger yandan sozum meclisten disari olmak uzere ilanlarda ojadar iddiali laflar goruyorumki benim yazdigim cok basit kaliyor. Herkesin araci kendine ozel ve essiz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Combalac

quote:

Jantlar olmamış, ilk resimdekilerle daha güzel görünürdü. Şahin janti gibi durmuş. Sanirim ebatlar da küçük olduğu için çok siritmis.

Acikcasi mecbur kaldim bunlara neden
    Spoke176 jantlari alip lastik taktim kullanacagim diye bu arada elimde 17 jantlar ve yeni 235 45 17 lastiklerde kaldi. Ama o jantlar x1 jantiydi bence cok daha cirkindi.
    16 jantlarla konfor artti ama yol tutus inanilmaz dustu.
    Tekrar 17 ye donmek zorunda kaldim.

Peki neden bunlari aldim. Bugun cogu lastikcide gobek uygunlugu sorunu yasadik. E39 orjinal gobegi capi 74.1 ve et 20 olmali. Piyasadaki cogu replika ve orjinal jant ayrica e60 f10 e90 f20 jant capi 72.4 ve et 35
    yani uygun jant bulamadim, bitek bunlar vardi. Spoke176 lara benziyor hafiften, bide 18 cok agir kaliyor e39 a max 17 jant olmali bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: GTX870M

quote:

Aslaaaaaaaannnnnnnn Parçalaaaaaaaaaaa

Çamurlukların boyalıymış gardaşşşş

Seni ben taniyorum cikaracam biyerden ama... he boyali taklali pert... sen alacaksan eger...

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.