Şimdi Ara

BMW 525 XDRİVE BLUETOOTH SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
4.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar. Benim 2012 model 525xDrive bir aracım var aracı 0 aldım yalnız son 1 haftadır bluetooth sorunu vermeye başladı sorun şöyle ki ;
    araç da bluetooth menüsüne geldiğimde yeni cihaz ekle dediğimde araç telefona bağlanıyor fakat telefonların isminin göründüğü kısımda telefonum görünmüyor sadece yeni cihaz ekle yazıyor biri beni aradığında veya ben birini aradığımda bluetooth üzerinden araca bağlı bir şekilde konuşabiliyoruz media bölümünde de müzik dinlemek için açtığımda aracın adı gözüküyor ve oradan da sorunsuz bi şekilde telefondan açtığım müziği veya herhangi media yı dinleyebiliyorum. Tek sorunum telefonlar bölümünde hiç bir telefonun adının görünmemesi.
    (Aracın yazılım güncellemesini de yaptım ama sorun devam ediyor.)
    Teşekkürler.

• renault megane teyp sorunu olsaydı yardım ederdim :)

sen servise götür kardeşim :)
  • oramu O kullanıcısına yanıt
    servise gidecek zamanım olsa giderim de zaman yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircan.sezgin -- 1 Ağustos 2016; 22:02:32 >
  • Herşeyi yapabiliyormuşsunuz o menüde gözükse ne gözükmese ne? Ben mi çok yanlış anladım?

Edit: Telefonda görünürlüğü ayarladınız mı? Eşleştirme yaptığınız için telefon görünür olmasa bile bağlanıyor olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 1 Ağustos 2016; 22:11:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz adini turkce karakterli bir sey yaptiysaniz ondan olabilir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle değil işte hocam telefonun ismi görünmediği zaman aramaları telefon üzerinden yapabiliyorum önceden menü üzerinden numara girip arayabiliyodum tekrar arama yapabiliyodum kişileri görebiliyordum şuan bunları yapamıyorum.
    Telefonun bilgileri görünmüyor ve telefonda görünürlüğü her şeyi ayarladım 4-5 farklı telefonla da denedim sorun devam ediyor
  • Hypnotica kullanıcısına yanıt
    Türkçe karakter içermiyor hocam genede sağolun.
  • Hocam yapacağınız şey eğer daha iyi bir çözüm çıkmazsa servise götürüp yazılım güncellemesi yaptırmanız.Muhtemelen o şekilde çözülür.
  • oozgur16 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu araçların yazılım güncellemeleri kolay yapılıyor yani ben kendim yaptım güncellemeyi ama olmadı muhtemelen beyinsel bir sorun herhalde servis son çare
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.