Şimdi Ara

BMW 520i E34 KASA 1994 MODEL HAKKINDA YORUMLARINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
17.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle merhaba arkadaslar bız 1 ay önce bmw e34 520i aldık 103 binde benzinli bı cok kısı km sının dogru olmadıgını oynandıgını soyledı ama aldıgım adam butun bakımlarını servıste yaptırıp sadece haftasonları kullanmıs tam bı kapalı garaj arabası bu arac hakkında yorumlarınız nedır paylasırsanız sevınırım.. motor yürüründe hiç bi sıkıntı yok full model ve muayeneden tek seferde gectı. Ayrıca akü yaglar fren balataları yenı degıstırmıs eskı sahıbı (faturaları bulunmakta). resımlerınıde yukledım

BMW 520i E34 KASA 1994 MODEL HAKKINDA YORUMLARINIZ BMW 520i E34 KASA 1994 MODEL HAKKINDA YORUMLARINIZ BMW 520i E34 KASA 1994 MODEL HAKKINDA YORUMLARINIZ BMW 520i E34 KASA 1994 MODEL HAKKINDA YORUMLARINIZ BMW 520i E34 KASA 1994 MODEL HAKKINDA YORUMLARINIZ BMW 520i E34 KASA 1994 MODEL HAKKINDA YORUMLARINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dave grohl -- 27 Ocak 2014; 1:09:41 >

• araç resimlerde temiz gözüküyor,hayırlı olsun.
  • emregirit E kullanıcısına yanıt
    tesekkurler ama rolantıde debrıyajdan ayagımı cekınce bı ses gelıyor vııv dıye sebebı nedır acaba yardımcı olabılırmısınız
  • Hayırlı olsun, E34'ler çok sağlam ve güzel araçlar. Sizinki de temiz görünüyor. KM orijinal olabilir, gayet normal.

Bende de E39 var mesela 121 bin km şu anda. Aracın soğutma sistemini mutlaka gözden geçirttirin, bu araçların en önemli aksamlarından biridir.

Bulunduğunuz şehri söylerseniz tamirci konusunda yardımcı olanlar çıkabilir. Sesi duymadan buradan yardım etmek zor, ancak debriyaj deyince akla baskı balata geliyor.
  • emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    tavsıyenız ıcın tesekkurler ıstanbulda oturuyoruz maltepede ılk arabamız oldugu ıcınde pek tanıdıgımız tamırcı yok yardımcı olursanız cok sevınırım. dedıgınız gıbı benımde suphem baskı balatadan ama bı ustaya gostermek sart yınede.ve ayrıca on söför ve yolcu paspaslarının altında da hafıf bır ıslaklık ve nem var kurutmaya pek fırsatım olmadı ama sebebı nedır acaba borularmı tıkanmıstır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dave grohl

tavsıyenız ıcın tesekkurler ıstanbulda oturuyoruz maltepede ılk arabamız oldugu ıcınde pek tanıdıgımız tamırcı yok yardımcı olursanız cok sevınırım. dedıgınız gıbı benımde suphem baskı balatadan ama bı ustaya gostermek sart yınede.ve ayrıca on söför ve yolcu paspaslarının altında da hafıf bır ıslaklık ve nem var kurutmaya pek fırsatım olmadı ama sebebı nedır acaba borularmı tıkanmıstır ?

Aracın geçmişine baktırdınız mı kasko baabında? Kaskosu var mı aracın süregelen?

Olmaz ama gene de sel kazası geçirmiş olabilir.
  • emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    evet bakmıştık öyle bi kazası yok baska sebeplerden oldugunu dusunuyorum ben
  • Kaç liraya aldınız acaba ?
    Güle güle kullanın kazasız belasız..
    Birde motoru E36 lardaki motormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce hayırlısı olsun
    Çok temiz duruyor iyi denk getirmişsiniz vallahi
    Aynı araçtan alıcam siz kaça aldınız aracı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert107

Kaç liraya aldınız acaba ?
    Güle güle kullanın kazasız belasız..
    Birde motoru E36 lardaki motormu ?

teşekkürler. 13.500 e aldık. e36 dakı motorlarla aynı olabılır sonucta benzer motorlar ama fazla bi bilgim yok bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: TroubleTrouble

İlk önce hayırlısı olsun

cok sagolun. 15.250 den ındırıp 13.500 e aldık bızde sansa gördükte aldık yoksa gıdıp honda cıvıc yada toyota corolla gıbı bı arac alıcaktık. temızını bulduktan sonra bu araclar cok zevklı ve saglam araclar umarım sızde iyi bi araç bulursunuz
  • quote:

quote:

İlk önce hayırlısı olsun

cok sagolun. 15.250 den ındırıp 13.500 e aldık bızde sansa gördükte aldık yoksa gıdıp honda cıvıc yada toyota corolla gıbı bı arac alıcaktık. temızını bulduktan sonra bu araclar cok zevklı ve saglam araclar umarım sızde iyi bi araç bulursunuz

Ben 6.500 e buldum ama tabi bu araçla kıyaslıyamam sizinki full dolu + çok temiz . Civic veya coralladan daha iyi bir tercih umarım memnum kalırsınız
  • Hayırlı olsun, fiyatı makul. Kazasız belasız güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

Hayırlı olsun, fiyatı makul. Kazasız belasız güle güle kullanın.

teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

İlk önce hayırlısı olsun

Ben 6.500 e buldum ama tabi bu araçla kıyaslıyamam sizinki full dolu + çok temiz . Civic veya coralladan daha iyi bir tercih umarım memnum kalırsınız

buldugunuz aracta herhangı bı sorun varmı acaba fıyat biraz düşük gibi geldi bana. kac model arac ?

• Bu arada 2000 senesinde galeride çalışırken bunlardan geçmişti elimize 5 liralık her akşam benzin alırdım o geldi aklıma
  • quote:

Bu arada 2000 senesinde galeride çalışırken bunlardan geçmişti elimize 5 liralık her akşam benzin alırdım o geldi aklıma

güzel bi hatıra olmuş. kullanması keyifli bi araç tabi ozamanlar 5 liraya cok benzin gelıyordu heralde
  • quote:

quote:

Bu arada 2000 senesinde galeride çalışırken bunlardan geçmişti elimize 5 liralık her akşam benzin alırdım o geldi aklıma

güzel bi hatıra olmuş. kullanması keyifli bi araç tabi ozamanlar 5 liraya cok benzin gelıyordu heralde

Hatırlamıyorum ama bitiyordu işte sabah iş yerine anca düşürüyordu....:))
    Şimdilerde 50'lik alsan anca kürdan niyetine kullanır sanırım 50 lirayı,tavsiyem kimseye aracı vermeyin..

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlk önce hayırlısı olsun

buldugunuz aracta herhangı bı sorun varmı acaba fıyat biraz düşük gibi geldi bana. kac model arac ?

Aracın boya ihtiyacı var 1-2 ufak tefek sorunları var . Araçta deri koltuk sunroofta yok fiyat o yüzden biraz uygun

• 103.000'e göre koltuklar çok yıpranık geldi ve debriyaj plastiği çok aşınmış. Neyse günahını almayalım bir ihtimal.
    Hayırlısı olsun yakıtı dışında güzel araç.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.