Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.527
Cevap
102
Favori
565.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alwaysfc

quote:

Orijinalden alıntı: arjen robben

Renk opak beyaz (Alp). Deri kaplama standart değil, opsiyon. Eğer aynı şeyden bahsediyorsak tabi.

teklıfte ne dıye gecıyor ?
    dakota deri aldım ben ama kokpıt ıcın bırsey demedıler opsyıon lıstesınde de yoktu

Sensatec Deri İşlemeli Ön Panel diye geçiyor. 733,87 euro fiyatı var vergisiz. Satıcılar tam olarak her şeyi söylemiyorlar sanırım, mesela 360 kamera ile alakalı hiçbir şey söylenmedi bana. Şimdi youtube videolarında görünce aklıma geldi.

Değiştirebiliyorsanız muhakkak ekletin. İnanılmaz farklı gösteriyor.
  • quote:

quote:

quote:

Renk opak beyaz (Alp). Deri kaplama standart değil, opsiyon. Eğer aynı şeyden bahsediyorsak tabi.

dakota deri aldım ben ama kokpıt ıcın bırsey demedıler opsyıon lıstesınde de yoktu

Sensatec Deri İşlemeli Ön Panel diye geçiyor. 733,87 euro fiyatı var vergisiz. Satıcılar tam olarak her şeyi söylemiyorlar sanırım, mesela 360 kamera ile alakalı hiçbir şey söylenmedi bana. Şimdi youtube videolarında görünce aklıma geldi.

sordum sımdı yok dıyor :D
    koltuklar işlemeli deri
    alla alla

• BMW 5 SERiSi G30-BMW 5 SERiSi G30-

• quote:

quote:

quote:

quote:

sordum sımdı yok dıyor :D
    koltuklar işlemeli deri
    alla alla

BMW 5 SERiSi G30-BMW 5 SERiSi G30-BMW 5 SERiSi G30-

edit: bu fotolar niye ters çıkıyor yav :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arjen robben -- 26 Mart 2017; 22:7:36 >

• Kanyondaki tanıtımda incelediğim 5.30i'nin yakıt ortalamasında 20lt. yazıyordu..
  • sadece açık dakota deri ile veriyorlar o opsiyonu belki bu durumu satışçı bilmiyordur.
  • xdrive soran varmi
    530i yada 530i xdrive ellerinde varmı yoksa hepsi mayıs teslimmi
  • quote:

Ben de bugün 530i siparişi verdim. Standart Donanım + Türkiye Paketi + Executive M paket + Dakota + Harman Kardon + Adaptif Led + Otomatik Uzun Far + Deri İşlemeli Ön Panel

Toplam 377 bine geldi. Donanım olarak kesinlikle çok tatmin edici. Zannedersem bu kadar dolu paket içeriği (Türkiye Paketi ve M Paket için söylüyorum) bugüne dek Türkiye'ye gelmedi. Satıcı arkadaş adaptif far ile deri işlemeli ön paneli muhakkak eklememi istedi. Oluşturduğumuz arabanın 7 serisinden bir farkı kalmadı dedi. Bu arada aynı donanımı 520d için oluşturunca neredeyse 500 bini buluyor.

Yakıt tüketimi verileri 520i'nin epey altında gözüküyor, sizce gerçek midir?

Yakit tuketimlerini yazarsaniz size aracin gercekte kac lt yakacagini soyleyebilirim. Sehir disi haric tuketim tutmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

quote:

Ben de bugün 530i siparişi verdim. Standart Donanım + Türkiye Paketi + Executive M paket + Dakota + Harman Kardon + Adaptif Led + Otomatik Uzun Far + Deri İşlemeli Ön Panel

Toplam 377 bine geldi. Donanım olarak kesinlikle çok tatmin edici. Zannedersem bu kadar dolu paket içeriği (Türkiye Paketi ve M Paket için söylüyorum) bugüne dek Türkiye'ye gelmedi. Satıcı arkadaş adaptif far ile deri işlemeli ön paneli muhakkak eklememi istedi. Oluşturduğumuz arabanın 7 serisinden bir farkı kalmadı dedi. Bu arada aynı donanımı 520d için oluşturunca neredeyse 500 bini buluyor.

Yakit tuketimlerini yazarsaniz size aracin gercekte kac lt yakacagini soyleyebilirim. Sehir disi haric tuketim tutmaz.

BMW 5 SERiSi G30-

Fabrika verisi bu şekilde.

• üzerine 5 koyun şehiriçinin. 520i f10 ve 320i f30 genelde öyle.. yani 12 civarı yakar

tabi istanbul şehir içi için konuşuyorum. otobana çıkınca extra urban 5 ise 7 olur...
  • quote:

quote:

BMW 5 SERiSi G30-BMW 5 SERiSi G30-

Adaptif far ve otomatik uzun far asistani ekletin mutlaka, diger opsiyonlar cok elzem degil.

ben eklettim görütü tamamen degısıyor, 7 serisindeki farlarla geliyor Adaptif yoksa klasil OO şeklindeki led farlar geliyor,
    göğüs kaplamayı sordum 700euro dedı sensatec derı ıle gelıyormus, pek güzel durmuyor zaten koltuklar sensatec dedı ayrıca confıg kapanmıs ekleme cıkarma yapamıyoruz bu saatten sonra

• quote:

quote:

quote:

BMW 5 SERiSi G30-

Fabrika verisi X 1.3 yaparak sonucu bulabılırsınız, bende bu sekılde cıkıyor

11-12LT benım gozumde cok cok normal
    ben 4.20d ile suan 9.5 yakıyorum bunda 13lt razıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alwaysfc -- 27 Mart 2017; 18:48:18 >

• 2.0 suv dizelim var 12.5 la geliyoruz öncesinde 3.0 dizel vardı suv oda 12 yakardı ortalamada yani pratikte fiyat hariç pek farkları yok

• 12 den aşağı mümkün değil. Katalog değerlerine aldanmayın..

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinozkan

12 den aşağı mümkün değil. Katalog değerlerine aldanmayın..

12 benım ıcın ıyı bır deger :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

BMW 5 SERiSi G30-

Arac sehir icinde 10_11 lt yakar, 12 lt cok yogun trafikte olur. Sehir ici tuketimi 7.3 uzerinden yaziyorum. Sehir disi 7.0 lt yakar.Karma tuketiminiz de 7.5, 8.5 lt olur.

karma 7.5 pek mumkun degıl, gercı bu karma yol hava surus trafık degerlerıne gıre degısır ama ıstanbul ıcı cevre yolu ve sehırıcı kullanım 9dan asagı olmaz
    sadece sehırıcı 11-12, altınsa 252hp varken ınsan basmadan gıdemez, basmayan sakın kullananlar ıcın 10lt yakar
    3.16 değeri 7.5 iken herkeste ortalama 10lt oluyoıdu

• Dün akşam G30 kasayı inceleme şansı buldum. F10'dan çok farkı olmadığı düşüncesine sahiptim, ama içten dışa bakınca tamamen farklı bir araç gördüm.
    Yeni 5 Serisi tasarım ve kalite anlamında ulaşılabilir 7 serisi olmuş. Bu sınıfta yeterli donanımda bir araç için 370 binler fazla olsa da algımız bu rakamlara yakında alışacaktır. Ne yapalım, memleket gerçeği.
  • Merhaba arkadaşlar. Line haricinde donanım paketleri var mı? Varsa tek tek donanım almak yerine paket ile biraz daha ucuza gelir. Sanırım bizde donanım paketlerini line içeriklerine dahil etmişler. Led adaptif far ile diğer opsiyon olan adaptif far fonksiyonu arasında görünüm hariç başka fark olur mu? Gece aydınlatma kalitesi vs çok farkeder mi merak ediyorum, bu opsiyonları alınca otomatik uzun far seçeneği de ekleniyor. 360 kamera için ne dersiniz? Sanırım opsiyon adı park asistanı plus.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 motorun ne zaman geleceği konusunda net bir bilgi var mı?Bir yetkili Ağustos ayında geleceğini söylemişti emin olmamakla birlikte...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpernative

Dün akşam G30 kasayı inceleme şansı buldum. F10'dan çok farkı olmadığı düşüncesine sahiptim, ama içten dışa bakınca tamamen farklı bir araç gördüm.
    Yeni 5 Serisi tasarım ve kalite anlamında ulaşılabilir 7 serisi olmuş. Bu sınıfta yeterli donanımda bir araç için 370 binler fazla olsa da algımız bu rakamlara yakında alışacaktır. Ne yapalım, memleket gerçeği.

nerede acaba
    foto falan cektınız mı ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.