Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.527
Cevap
102
Favori
565.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sk67a

Mart 2018. Borusan’dan 2 araç için teklif aldım; benzer PDF dosyalar gönderildi; Tavsiye Edilen Fiyat miktarı üzerinden %9 iskonto yapıldı. Kosifler’den başka 1 araç için teklif aldım; yine %9 iskonto yapıldı. Ben bunu standart bir indirim oranı olarak algıladım; hatta kurumsal olarak belirlenmiş fiks bir indirim oranı diye not ettim.

Şu sıralar (geçen ay ve bilhassa bu ay) şatışların dibe vurduğu bir noktada bu indirim oranının azalmasını değil; bilakis, artacağını tahmin ederdim. Yanılıyor muyum?
    Benim aldığım teklifteki fiyat 463.860 TL idi. Satın aldığım rakam da 450.000 TL.

Bu arada ben 120.000 TL 12 ay sıfır faizli kredi ve kasko hediyesi ile aldım.

Bir yıllık faizin o günkü oranlarla maliyeti 24 bin küsür yapıyor ve kaskoyla beraber sizin dediğiniz fiyata geliyor.

Tabi eğer bu kredi, indirimi etkilemez diyorsanız onu bilemem.

Bu arada bana kredi almazsanız indirim artar gibi bir şey de demediler. Deselerdi kredi almazdım.

• agrimo A kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen kredi faizi de indirimin içindedir. Aracınızdaki opsiyon listesini paylaşabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 24 Ağustos 2018; 19:8:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevdiğin

Arkadaşlar merhaba. G30 520i 2017 model aracım var kapı altlarında çürüme mevcut. İnternette taradım önceden yine bu şikayeti olan bir Arladaş bildirmiş ama sonucunun ne olduğunu göremedim.
    Resimleri atıyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olurda sevinirim.

G30 için yoğun bir paylaşım yaptığımız bir facebook grubu var. Sorunuzu orada paylaştım. Gelen yanıtlar aşağıda.

Anladığım kadarı ile Almanya’dan Türkiye’ye sevkiyat esnasında yalıtım amaçlı silikon/mum kaplama malzemesi bulunuyor fotoğrafını çektiğiniz kapı pervazlarında. Teslimat öncesinde bu malzemelerin özen gösterilip sökülmesi gerekiyor fakat maalesef her zaman bu özen gösterilmiyor; ihmaller olabiliyor.

İyi forumlar.

BMW 5 SERiSi G30-

BMW 5 SERiSi G30-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 24 Ağustos 2018; 19:47:46 >

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Benim arabanın teklifi,

BMW 5 SERiSi G30-

BMW 5 SERiSi G30-

Ayrıca 20 inch style 636 jant aldım.

BMW 5 SERiSi G30-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agrimo -- 25 Ağustos 2018; 10:8:9 >

Aracınızda çok güzel aksesuarlar var; iyi günlerde kullanın. Paylaşım için teşekkürler.

Rica ederim.

İnşallah, sağolun.

Bu arada bir bilgimi paylaşayım; belki birine faydası olur.

Yabancı bir siteden 129 usd’ye CarPlay aldım; usb ile yükledim ve gayet güzel çalışıyor.

Borusan 1200 TL istiyor CarPlay için.

Google’da aratırsanız bulabilirsiniz.
    Aracınızda Executive Paketi kapsamında Wireless Şarj özelliği olduğu için resmi olarak Borusan’dan Apple Car Play yazılımını ve özelliklerini yüklemeniz mümkün, 1.200 TL ücret karşılığında.

Benim araçta Executive Paket/Wireless Şarj özelliği olmadığı için, 1.200 TL ödesem bile Borusan’da Apple Car Play yüklemesi yaptıramıyorum. “Uyumlu değil”.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 24 Ağustos 2018; 20:43:24 >
    Hayırlı olsun. Güle güle binin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevdiğin

Arkadaşlar merhaba. G30 520i 2017 model aracım var kapı altlarında çürüme mevcut. İnternette taradım önceden yine bu şikayeti olan bir Arladaş bildirmiş ama sonucunun ne olduğunu göremedim.
    Resimleri atıyorum. Bilgisi olan varsa yardımcı olurda sevinirim.

o kesinlikle çürüme değil.Kapı içlerinde ek yerlerinde uzun vadede çürümeyi engellemek için mumsu bir madde sıkıyorlar,zamanla,sıcakla akıyor ve size çürüme gibi görünmüş.Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Mart 2018. Borusan’dan 2 araç için teklif aldım; benzer PDF dosyalar gönderildi; Tavsiye Edilen Fiyat miktarı üzerinden %9 iskonto yapıldı. Kosifler’den başka 1 araç için teklif aldım; yine %9 iskonto yapıldı. Ben bunu standart bir indirim oranı olarak algıladım; hatta kurumsal olarak belirlenmiş fiks bir indirim oranı diye not ettim.

Şu sıralar (geçen ay ve bilhassa bu ay) şatışların dibe vurduğu bir noktada bu indirim oranının azalmasını değil; bilakis, artacağını tahmin ederdim. Yanılıyor muyum?
    İyi akşamlar,bir sorum olacak size,Borusan 2. elde de indirim yapıyor mu acaba?
  • sevdiğin S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JN008

İyi akşamlar,bir sorum olacak size,Borusan 2. elde de indirim yapıyor mu acaba?

Alıntıları Göster
    İyi akşamlar size de. Bu soruyu yanıtlamam mümkün olmayacak çünkü hiç 2. el araç bakmadım orada.

Anladım, sağlık olsun.

Belki başka birilerinin işine yarar.
    Zahmet verdim, ilginiz için teşekkürler.

• Parhelion P kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj gönderemiyorum maalesef.

bimmer-unlock.com diye bir site.
  • Merhaba 520i 2017 aracımın 14700 km de bakım işiğı son 500 km dir yanıyor. Bakım içim Trabzon yakın olduğundan ıraya gideceğim aradım ortalama fiyat sordum ama söylemediler. Aceba ne kadar 15 0000 km bakımı. Dikkat etmemiz gereken bir şey var mı? Tşk.

• Eski aracımda ön ve arka kamera görüntülerini birleştirerek meydana getirdiğim video. Kıssadan hisse; kamera açmadan kontak çevirmiyorum. Gerçi çevirecek kontak da yok artık. Kontak düğmesine dokunmuyorum.

https://youtu.be/LJzDsHCHBdo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 31 Ağustos 2018; 9:28:54 >
  • BMW 5 SERiSi G30-

• Kol gibi zamlar hayırlı olsun. Benim luxury ilave donanımsız 408 küsür bin olmuş

• 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Seneye 550 minimum.
    Şahlanış.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.