Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.527
Cevap
102
Favori
565.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Performansindan ziyade dizel olmasin kuskulandiriyor beni yakit tuketiminin 530i den cok daha dusuk olacagini sanmiyorum. Gununuz piyasssinda gelecegi dusunerek den siz disel mi yoksa benzinli modelini tercih edersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benzinli ile dizel aynı yakmaz. 0 km. 5.30 alabiliyorsanız yakıttan ziyade başka kriterleriniz olmalı. Sessiz motor vb. HP/tork değerlerine de iyi bakın. Performans dediğiniz ölçüt bunlarla belirleniyor. Emisyon önemli ise zaten dizeli boşverin, düzelin kısa veya orta vadede bir risk olduğunu düşünmüyorum. BMW Üretime devam ediyor ve dizel üretiminin kesileceğine dair net bir ifadeleri, zaman kavramı da yok bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tk152 -- 23 Haziran 2018; 9:23:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar g30'un bijon aralığı nedir acaba,ilanlarda 5x112 yazanda var 5x120 yazanda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simültane

quote:

Orijinalden alıntı: carretera

Auto-hold benim aracta hangi durumda stop ettiysem o durumda calisiyor araba. Ilk defa duydum her seferide acildigini.

Bana çok ilginç geldi :) bunu bir kez daha test edip sonucunu bizimle paylaşır mısınız?
    Sonradan bir kodlama yaptırmadıysanız bizimki gibi aracı durdurup park ettikten sonra tekrar aracınıza binip çalıştırdığınızda auto hold'u nasıl bırakırsanız bırakın kapalı olarak görmeniz gerekli diye biliyorum (kendimde öyle).

Alıntıları Göster
    Merhaba, arac iki gundur calismamisti. Bugun binip calistirdigimda

Auto hold acik olarak calisti.

• Son zamanlarda en uygun paket 120bin sıfır faiz ile 5.20 i teklifi alan oldu mu?
  • peroman P kullanıcısına yanıt
    Hocam 5x112
    BMW 5 SERiSi G30-
  • drnurtopu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,g30 dan cıkan jantları spacer ile f30’a taktırcam,inşallah sorun yaşamam

• peroman P kullanıcısına yanıt
    hocam g30 dan çıkanlar 5x112 ve benim bildiğim f30 larınki 5x120; sorun olur büyük ihtimal

Edit:Sorun olur demişim ama spaceri yeni gördüm sorun olmaz herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drnurtopu -- 3 Nisan 2019; 18:24:2 >
  • Direksiyon kolunu elektrikli olarak indirip kaldirirken ve otomatik olarak araclarda giris cikislarda kalkip inen direksiyon en ust konuma geldiginde ses yapiyor.Boyle bir sorunla karsilasan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tk152

Auto hold’un bırakıldığı şekilde kalması tuhaf. Ben de ilk defa duyuyorum. Kodlama ile belki ama her sürüşte devrede olması da pek mantıklı olmaz bence.
    Auto hold bırakıldığı şekilde kalır.
  • Fiyatlara zam (akp tabiriyle güncelleme) gelmiş. Yetmez ama evvveeeetttt.

• Ne kadar fark gelmiş bakmadım, ama geçen ay aldığım için şanslıyım. Hatta mayfest te alamadığım için de epeyce üzülmüştüm.

• Arkadaslar merhaba, luxury line, msport, sportlinegibi paketlerin donanim farklilillarini gosteren bir tablo var midir?

• Arkadaslar G30 1.6 icin kullanilan motor yaginin ozelliklerini bilen var mi?

Tesekkurler

• Selamlar G30 kullanıcıları,

bir sorum var aracı alırken bizimkiler Apple Carplay opsiyonunu seçmemiş şimdi borusana gitsek ücret karşılığı bu özelliği yüklerler mi? daha önce böyle bir tecrübesi olan var mı acaba?

Teşekkürler.
  • aracınızda kablosuz telefon şarj özelliği ve geniş ekran opsiyonu var ise, bmw-connected sitesinden hesap açıp, birkaç seçeneği satın alarak apple carplay kullanmaya başlayabilirsiniz. yetkili servisin pek bir olayı yok bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi röyk -- 27 Temmuz 2018; 18:44:23 >
  • Büyük ekran var ama kablosuz şarj yok, lightning kablo bağlantısı ile olmaz mı acaba?

edit: şu youtube videosunda kullanıcı bluetooth üzerinden bağlanıyor sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marikruz -- 28 Temmuz 2018; 0:54:22 >
  • ConnectedDrive sitesine üye olup aracınızın uygunluğunu kontrol edebilirsiniz. Aracınız için satın alınabilecek tüm ConnectedDrive opsiyonları orada listelenir. Carplay de bu opsiyonlar arasında var. Eğer aracınız destekliyorsa satın alabilirsiniz. Servise filan gitmenize gerek olmaz.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.