Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.517
Cevap
102
Favori
562.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarı onaylandı resmı gazete de yayımlandı

Artık her turlu vergı dahıl 200 bıne kdr arac alınabılecek ve otv odenmeyecek. Yasa cıkmadan 5 kasa e kasa cakanlar yılın son gollerını attılar ıste.

Dusunsene yasa degısmeden 10-15 gun kala 5 kasa patlatıyorsun. Arac 340-350 bın 220 e fln alıyorsun. Tbı onceden arac almamıs olacan veya 5 yılı doldurmus olacan.

2018 de 5 yıllık sureyı dolduran veya dolduracak olanlar brz bahtsız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler..liste fiyati 372 binden 337 ye biraktilar. Hayalet ekran dediginiz digitalse evet. Ama surus moduna gore renk degistiren next 100 lerde oluyor. Acikcasi gerek duymadim. Onceki aracim exc.plusta nav hic kullanmadim. Ekrani benim icin yeterli. Degişik kombinazosyonlar denenebilir. Fakat siparis gerekir 2018 olur ve kafadan 20 bin fazla odeyip 3.5 ay beklersiniz.

Kislik jant lastik ne onerirsiniz. Kampanyadan alsam uygun olur mu? Yada baska bir tavsiyeniz varmi. Tesekkurler

• Next 100 paket hayalet navıgasyon genıs ekran ve harekete duyarlılık olacak sekılde 3000 euro paket fıyatı sız sadece hayalet olan arac almışsınız kı yeterlıdır. hayalet ekran ıcın ne kdr fark koymuslar orasını bnde bılmıorum. Paketı 3000 euro sadece hayalet ıcınde 1000-1500 euro koymuslardır.

Aynen ck haklısın bekleme gırıyor işin içine ve 10-15 bın az odeyeyım derken kur dan dolayı daha boş arac aynı parayı odemek durumunda kalınabılıyor. Hayırlısı olsn tekrardan.

• hectorcsr H kullanıcısına yanıt
    Yani fiyat listelerinde olan fiyatlar baz alınacak engelli aracı alınırken. Ben de ÖTV hariç 200.000 TL zannediyordum. O zaman iyi olmamış bu iş. Hep işte suistimallerden kaynaklı bunlar. Yazık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ötv yürürlüğe girdiğine göre zengin fakir görelim

• emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Otv harıc 200 olsa g30 ve e 180 alınabılecektı yıne.

Her turlu vergı dahıl 200 bıne kdr arac alınabılecek ve otv odemmeyecek. Her yıl da bu rakam bakanlıkça arttırılacak ama %10 mu olur %50 mı orasını bakanlık belırleyecek.

Burada o kdr yazdım yılın son gunlerl son fırsatlar

• hayalet ekran komple dijital kadran demek. yukarıda bahsedilen analog ve ufak bir dijital ekran olan standart ekran
  • Demek istedigim, Gostergeler gene digital . Yani kabartma degil. Baskabir ifadeyle bilgisayar yazilimi. Kontak kapaliyken gostergeleri de goremezsin. Actigin zaman gostergeler acilir. Next 100 de gosterge gorunumleri daha farkli ve fonksiyonel. Ekran buyuk. Nav var. Harekete duyarli ses sistemi vb.

• Merhaba herkese,

Arabamı kısmetse değiştiriyorum. 2015 model 320i kullanıyorum. 520 ile değiştirmeyi planlıyorum. Öncelikle Sport, Prestige, Luxury veya M paketlerden hangisini tercih edersiniz. Aldığım fiyat ( vakumsuz ve hayalet göstergesiz ) M paket 285.000 TL. Nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alderamin1

Demek istedigim, Gostergeler gene digital . Yani kabartma degil. Baskabir ifadeyle bilgisayar yazilimi. Kontak kapaliyken gostergeleri de goremezsin. Actigin zaman gostergeler acilir. Next 100 de gosterge gorunumleri daha farkli ve fonksiyonel. Ekran buyuk. Nav var. Harekete duyarli ses sistemi vb.

Hayir temelde gelen ekran full analog ama ustu siyah cam kapli be boylece ic aydinlatmasi sonunce yok olmus gibi gorunuyor. Onun disinda full dijital ekran ve amerikada satilan sadece yazilarin sabit oldugu ama ortasi genis dijital olan ekran var.

• Hala forum da adımın gectıgını goruyorum mutlu oluyorum😀

Valla araca daır ck sey ogrendım burada 5 yıl snra artk başka arac sayfalarında gorunurum malum yasa kanunlaştı.

Hala bazen o paraya dolu ıkıncı el f10 mu alsaydım kendımızı 5 yıl baglamasaydık demıyor degılım veya dolu paket yerıne boş paket mı alsaydım dıye hemen artık hersey gerıde kaldı..

Son bı fırsat ıdı ve onu da 5.20 i de degerlendırdık.

Goruntusu konforu ve sessızlıgı gercekten ck ıyı.

araclar gercekten pahalı f10 kasa ıkı yıl once ötv sz 140 fln ıdı kşke alsaydım o zmn ben bu yıl otv sız 60 bınden fzla uzerıne koydum. Bıde buna otv eklendıgıbnde rakam ck daha yukselıyor.

Allah herkesın gonlune gore versın.

• quote:

Orijinalden alıntı: goldenstar

Merhaba herkese,

Arabamı kısmetse değiştiriyorum. 2015 model 320i kullanıyorum. 520 ile değiştirmeyi planlıyorum. Öncelikle Sport, Prestige, Luxury veya M paketlerden hangisini tercih edersiniz. Aldığım fiyat ( vakumsuz ve hayalet göstergesiz ) M paket 285.000 TL. Nasıl?

sıfır değil herhalde. 2. el sanırım . m paketi lafta o aracın. ama alınır yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fth0088

Hala forum da adımın gectıgını goruyorum mutlu oluyorum😀

Valla araca daır ck sey ogrendım burada 5 yıl snra artk başka arac sayfalarında gorunurum malum yasa kanunlaştı.

Hala bazen o paraya dolu ıkıncı el f10 mu alsaydım kendımızı 5 yıl baglamasaydık demıyor degılım veya dolu paket yerıne boş paket mı alsaydım dıye hemen artık hersey gerıde kaldı..

araclar gercekten pahalı f10 kasa ıkı yıl once ötv sz 140 fln ıdı kşke alsaydım o zmn ben bu yıl otv sız 60 bınden fzla uzerıne koydum. Bıde buna otv eklendıgıbnde rakam ck daha yukselıyor.

fatihhhhhhimmm. unutursak kalbimiz kurusun .
    bu arada, ben 1 aydır nickname seslenmiyorum. hectorcsr takık ona sormalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

Orijinalden alıntı: goldenstar

Merhaba herkese,

sıfır değil herhalde. 2. el sanırım . m paketi lafta o aracın. ama alınır yani.

İkinci el değil sıfır... aynen m paket lafta..
  • goldenstar G kullanıcısına yanıt
    Ben şunu ogrendım aracın dışının m olması onemlı degıl ıcı m olmadıktan snra. Hem dışını m yapmak daha kolay😀

Vakum hayalet adaptıf far uclemesınden 1-2 sı olmalı derım.

Hayalet genıs ekran vakum kapı ozellıklı m veya sport lıne model fıyat sorun derım.

• emrtkn E kullanıcısına yanıt
    Tasarı onaylandı tebliğ bile çıktı 27 aralıkta 200bin üstü alınmaz diyor ancak son durumda bu şekilde araç alan varmı yokmu bilinmiyor?

Bide tebliğde gümrüklenmiş değer diyor acaba bu gümrüklenmiş değerin için kdv ötv falan filan hepsi dahil mi, bilinmiyor?

Ben uğraşıyordum ancak bende babam da bıktık resmi prosedürlerden. Alacağım araç yılbaşından önce otv indirimli haliyle 160bin-170bin civarındaydı.

Bende bütçemi o aralığa sabitleyip belki 200bin yapıp ikinci el araçlara bakıyorum.
    mercedes 2012 e 250 , coupe c serisi
    bmw 3 ve 5 kasalara

Biraz daha zorlayıp 4 serisini de düşünmüyor değilim gerçi bu zorlamaların da sınırı yok ama napalım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEZzZER_TR -- 15 Ocak 2018; 0:25:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hectorcsr

Otv harıc 200 olsa g30 ve e 180 alınabılecektı yıne.

Her turlu vergı dahıl 200 bıne kdr arac alınabılecek ve otv odemmeyecek. Her yıl da bu rakam bakanlıkça arttırılacak ama %10 mu olur %50 mı orasını bakanlık belırleyecek.

Burada o kdr yazdım yılın son gunlerl son fırsatlar

ben kaçırdım işte o son fırsatları
  • SEZzZER_TR kullanıcısına yanıt
    kısaca açıklaması şu; ötv ve dıger her turlu vergıler dahıl 200 bını gecmeyen araclar ötv odenmeksızın alınabılecek.

2018 yılı ıcınde 200 bınlık arac 125 bıne alınabılecek

Bnde almasaydım şuan herhalde 3 kasa alabılırdım 4 kasanın boşuna bıle yetmezdı.

200 bıne kdr butce yaptıysan sıfır 3 kasa c kasa bıle alabılırsın

Ikıncı el 4 kasa f10 vb secenek çk yanı. Gonlune gore bı arac bulman dılegıyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Fth0088

Hala forum da adımın gectıgını goruyorum mutlu oluyorum😀

Fatihhh boşver ıkı yıl once kı f10 u fln onu alsaydın uzulurdun

2 yıl once 200 bınlık f10 140 a mı almak

Yksa şimdı cıvıl cıvıl 350 bınlık g30 u 200 e mı almak?

5 yıl keyıf yap snra yenı kasa gelmeden sat dıcem ama yasa geregı yenısını otv sız bır daha alamazsın. O yuzden memlekette kı en ucuz bırkac g30 sahıbı oldugun ıcın mutlu ol

Euro arttmaya devam ederse bıde 2018 guncellemesı fln aracın dolu paketlerı 350 den asagı ınmez yukarı gıder.

Sezerrr de patlatacak bır bomba hadı hayırlısı😀

• Euro 4.60 beyler alacaksanız alın

Bundan 3 ay once 5.20 i next 100 ve busıness 330 bın ıken alanlar zarar etmez demıstım. 2-3 aya kalmaz 370-380 bın olur.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.