Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.522
Cevap
102
Favori
564.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

530xi

Executive Prestige

Dinamik amartisor kontrolu

Elektrikli koltuklar

Kromserit

Hifi

Antrasit tavan

Bunlar var; executive prestige biliyorsunuzdur

18 jant

Bagaj otomatik

Gunes korumali arka camlar

Isitmali koltuklar

Navi prof

Hareket duyarli komut

Gosterge update...

Yazilimindada farklar var dedi arabanin ama onden hazirlikli olmadigim icin detay konusmaya giremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 485 lerden 399 a dusuyor ama tabi 485 sisirilmis fiyatmi bilemedim..

• Kur 4.15 den hesaplanmis..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rubicon12

485 lerden 399 a dusuyor ama tabi 485 sisirilmis fiyatmi bilemedim..

bilgiler için teşekkürler ama fiyatlar uygun falan değil gayet normal zaten. aynı aracı 330 a sattıkları günlerde oldu. şuan 530 m paketlerin eder max 430 cıvarı. sahibindende sıfır m paketleri 400 lere veriyorlar iyi araştırın ve prestige gibi kötü bir paket almayın derim. 440 tan euro hesaplayıp inidirm yüzdesini katmadıkları fiyatlar tamamen borusan satış stratejisi. yeni birşey değil yanı bu durum :) boşuna heyecan vermişler size :)
  • ilgilenenler için video yayında arkadaşlar. kanalı ve instagram sayfasını takip etmeyi unutmayın. :)

Yeni BMW 520i M Sport 1.6 170hp (G30) 2017 test sürüşü, ilk tanıtım ve özellikler

https://www.instagram.com/p/Bad5-oWAQJh/
    https://www.youtube.com/watch?v=dAPJAYKPhnw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blade038 -- 20 Ekim 2017; 15:7:6 >

• blade038 kullanıcısına yanıt
    530 executive-M de dinamik amortisorler geliyor mu?

Haklisiniz sisirilmeden indirmezler zaten de bana yine eski listeden 20-30 bin asagi indirmisler gibi geliyor.. belki indirimi yuzde 5 e cikarmislardir...

• quote:

530 executive-M de dinamik amortisorler geliyor mu?

Haklisiniz sisirilmeden indirmezler zaten de bana yine eski listeden 20-30 bin asagi indirmisler gibi geliyor.. belki indirimi yuzde 5 e cikarmislardir...

bu çok manyak bir haber. kötü anlamda demedim. yani aracı 85bin indirmeleri. ve sırf paket farkından dolayı. ciddi ilgilenen arkadaşım var. 5.20 alacağıma, 5.30 alırım dedi ki haklı. bu satış temsilcisinin telefonu falan var mı?
  • Satis temsilcisinden bagimsiz, istinye borusandaki tum satiscilar yapacaklardir ayni teklifi.

• Ufak bir bilgi İthal edilen araçlarda indirim hesaplanırken araçın vergisiz alış fiyatı üzerinden hesaplıyorlar , anahtar teslim fiyatından deil buda motor hacmine göre oran değişiyor %3 ile %5 bunum dışında herhangi bir indirim alınması eğer sağlam bir tanıdık yoksa çok zor yani ahmete başka fiyat mehmete başka fiyat vermeleri satış elemanını işinden eder

• 5.20 Luxeryline + Business + Next 100 için 336.500 tl fiyat veriyor borusan. Bunu almak yerine kampanyada ki 5.30 xdrive'ı 400 bin tl ye almak tabi ki mantıklı sonuçta aynı donanım üstüne hi-fi ses sistemi , karartılmış arka camlar ve antrasit tavan gibi artıları var.

• Aynen, 2.0, Xdrive ve dinamik amortisor de cabasi... 5:20i de fiyat fazla boyle bakinca

• quote:

Orijinalden alıntı: deadboy1903

5.20 Luxeryline + Business + Next 100 için 336.500 tl fiyat veriyor borusan. Bunu almak yerine kampanyada ki 5.30 xdrive'ı 400 bin tl ye almak tabi ki mantıklı sonuçta aynı donanım üstüne hi-fi ses sistemi , karartılmış arka camlar ve antrasit tavan gibi artıları var.

bu fiyattan yüzde 5 iskonto olur. son fiyat değildir bu
  • quote:

Aynen, 2.0, Xdrive ve dinamik amortisor de cabasi... 5:20i de fiyat fazla boyle bakinca

söylediğiniz araba, next 100 yok galiba. business paket de değil. yani ilave opsion yok araçta. standart fiyatı zaten öyle gibi. diğerinde yani deadboy un yazdığında, ötv kdv hariç 5000 avro luk donanım var. kabaca 30 bin tl. donanıma sayın yani.
  • Burda engelli üzerinden araç alıp donanım yarıştıran kahramanlar. Gerçek engellilerin işine de mani oldunuz. Sizin yüzünüzden gerçek engellilere araç alımında sınırlama geldi. Mutlusunuzdur umarım.
  • beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    Next 100 var. Ama antrasit tavanlı son fiyat 401 bin civarı başka da indirim yapmıyorlar. Ama her halükarda 5.20i luxery ve altında ki line lardan mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: deadboy1903

Next 100 var. Ama antrasit tavanlı son fiyat 401 bin civarı başka da indirim yapmıyorlar. Ama her halükarda 5.20i luxery ve altında ki line lardan mantıklı.

Ayrıca business ta var.

• Bugün aracımı bakıma Esenboğa Borusana götürdüm,daha önce istediğim için ikame araç ayırmışlardı,benim aracım 3 kasa 2000 cc dizel.İkame araç olarak Bluestone 520i m donanım ayırmışlar.Gün boyu aracı test etme imkanım oldu.Ankara çevresinde dolaştık.Öncelikle renk güzelliği nedeniyle araç dış görünüm olarak süper görünüyordu.Ben açıkçası iyi bir performans beklemiyordum ama araç motor olarak çok iyi olmuş.320d den performans olarak belki bir tık aşagıda idi ama çoğu kimse bunun farkına varamaz,daha öncede ikame 320ied kullanmış biri olarak diyebilirim ki kesinlikle 320 ied den daha iyi performans gösteren bir araç olmuş.Otomatik park muhteşem çalışıyor,acemi hanımlar için 10 numara olmuş.Park etmesi çok güzel,harekete duyarlı ses sistemi,navigasyon harika çalışıyor.Aracın kullanımı 3 kasadan daha kolay insanı hiç yormuyor,direksiyon hisli ve daha yumuşak.Harman kardon yoktu,sanırım standart ses sistemi idi ama yine de idare ederdi.Dokunmatik ekran çok başarılı,kullanım sırasında navıgatörün motor devir saati yerinde de görülmesi ayrı bir kolaylık olmuş,hayalet gösterge bu yüzden çok hareketli anlık motor devir ve hız göstergesi ibrenin olduğu yerde daha parlak yanıyor.,arabada sürekli bir show var.Gece kullanımda da herhalde aydınlatmalar çok şık duruyordur.
    Son derece sessiz ve huzurlu bir araç,rölantide beklerken stop startın devreye girip çıktığını hissetmek epey bi dikkat gerektiriyor.
    Tüketime gelince 90 km kadar kullandım epey bi sıkıştırmama rağmen tüketim 100 km de 9,5-10 lt civarında oldu,şehir içinde 11-12 olabilir diye düşünüyorum.160km hızdan sonra performans biraz düşüyor ama hızlanması sürüyor,120-160 arası araç çok dinamik,max torkun 2000 den sonra alındığı konusu ise tüketimi olumlu etkilemiş,performanstada azalma yapmamış,(530i nin peformansı sanırım mükemmel ötesi olmuştur).Motor çok iyi geliştirilmiş,320ied deki turbonun çok ısınma meselesi bu araçta yok zira motorun sağında veya solunda turbo aparatı gözükmüyor,o iş çözülmüş.
    Esenboğa borusan da servis resepsiyonisti Funda hanım ve servis danışmanı Şeref Karasu beye yakın ilgi ve alakalarından dolayıda teşekkürlerimi buradan da iletmek isterim.Bu ara servise gidecek olanlara birde tiyo vereyim 3 yaş üzeri araçlarda %20 parça ve işçilikte indirim var 5 Kasıma kadar. Bir iki fotoğraf ve yapabilirsem otomatik park videosunu ekleyeceğim.Aracını alan arkadaşların güle güle kullanmalarını dilerim.Araçlarınız çok güzel.
    SON NOT:Ayrıca daha önce forumda çok tartışılmış olan bakım paketi olanlarda hava filtresini borusan kasten değştirmiyor söylemininde doğru olmadığını anladım.Aracım 4 yıllk bakım paketim falan yok servis danışmanı hava filtresinin değişmesine gerek olmadığını belirtti ve değiştirtmedi,anahtara araç gerçekten gelen hava kalitesini kayıt ediyormuş,bu konuda arkadaşların gerilmesine gerek yok.
    Herkese iyi akşamlar,iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JN008 -- 21 Ekim 2017; 22:26:24 >

• Beyler forumda W205 C200d’ den 520i G30’ a transfer olan oldu mu hiç?

Oldu ise C200d’ den sonraki performans yorumlarını almak isterim.

• JN008 J kullanıcısına yanıt
    Performans olarak daha iyi demişsin hocam 329i ED den. ben f30 320i ed kullancısı olarak g30 520i test ettim bana daha yavaş ve zor hızlanan ama f10 520i ye göre biraz performans düzelmesi olan bir araba gibi geldi. teknik veriler de öyle gösteriyor. ama araba kesinlikle mükemmel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi croucer -- 22 Ekim 2017; 2:9:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade038

ilgilenenler için video yayında arkadaşlar. kanalı ve instagram sayfasını takip etmeyi unutmayın. :)

Yeni BMW 520i M Sport 1.6 170hp (G30) 2017 test sürüşü, ilk tanıtım ve özellikler

https://www.instagram.com/p/Bad5-oWAQJh/
    https://www.youtube.com/watch?v=dAPJAYKPhnw

ESKİ 320i ed kullanıcı olarak kullanıyorum bu aracı. ondan daha iyi olamaz ne yazık ki keşke olsa, kasa bir defa çok ağır ona göre. aradığım zamanlar oluyor 320i yi fakat şuanlık fazlasıyla tatmin ediyor 520i. eğer tamamen performans diyenler var ise 520i seçeneğini gözden geçirsin 530i varken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blade038 -- 22 Ekim 2017; 10:29:42 >

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.